Jump to content
Dogomania

Czipsy i alkohol czyli dogomaniacki sylwek 2006


Galja25

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Niewiem dokładnie gdzie będzie ten sylwester (chociaż mam swoje podejżenia), ale jak tylko ktoś ma ochotę, to bardzo polecam!! Mam tam domek i jak jeszcze mój Cezar (owczarek niemiecki) nie zniknął za tęczowym mostem, chodziliśmy na długaśne spacery. Krajobrazy cudne i góry w sam raz dla tych, którzy lubią spacerować, ale niekoniecznie po czarnych szlakach..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

My właśnie wróciliśmy znad polskiego morza - cały 3-dniowy pobyt w Łebie (Łebska Chata), bez problemu z goldenką. Zresztą cała obsługa to psiarze, więc pies może biegać po całym ośrodku. Do morza jakieś 300m, wokół lasek - warunki wymarzone.
:Dog_run:
Naprawdę polecam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buddy']Klub Milosnikow Goldena organizuje dla milosnikow tej rasy Sylwestra z goldenem w Skomielnej Czarnej :) Wiecej : [URL="http://www.klubgoldena.com"]www.klubgoldena.com[/URL]
Mysle ze inne rasy tez moga cos takiego zorganizowac. psiakom sie to bedzie podobało :)0[/quote]

I jak było? Szkoda, że dopiero teraz odkryłam ten wątek :(

Link to comment
Share on other sites

Ja także wróciłam właśnie znad polskiego morza, konkretnie z Jastrzębiej Góry. 150 m od plaży, wybrzeże klifowe, przemili właściciele pensjonatu, jak również wszystkich restauracji i knajp, ktore z psem odwiedzaliśmy :D
Polecam Bałtyk zimą! Jak ktoś ma wątpliwości, czy warto, niech popatrzy...

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1272/tnporanek18nj.jpg[/IMG]

[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/5760/tnfala6vt.jpg[/IMG]

[IMG]http://img264.imageshack.us/img264/4158/tnfale9aj.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[COLOR=darkgreen][B]SYLWESTER DOGOMANIACKI:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkgreen]Mamy juz termin sylwestra dogomaniaków: [/COLOR][/B]
[COLOR=darkgreen][COLOR=red][B]27.12.2006 do 1.01.2007.[/B][/COLOR] [/COLOR]

[COLOR=darkgreen][B]Lokalizacja sylwestra: POZNAŃ[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkgreen]Dokładne miejsce: w domu u Kara_tc[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Pierwszych chętnych na dogomaniacki sylwek juz mamy:[/COLOR][/B]


[COLOR=#006400][B]komar [/B][COLOR=#000000]+ 1 osoba + Gacek[/COLOR][B]:-D[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]Kara_Tc[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]Aga& Czips[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]misiekesa+ Magda[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]jureja[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]rose [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]Linka[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#006400]Te osoby nie wiadomoo czy będą:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]Efra-husky[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]Truskawa [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]BORA[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Po długich namowach wyszło że to miejsce jest najlepiej znane i dość tanie poza tym jest pewne że je odśnieżają inaczej jak ludzie do hotelu by dojeżdżali
Ale jak ktos ma jakieś ciekawe propozycje(byle nie na drugim końcu świata rzecz jasna i w dostępnej cenie) to mówcie

Zbierać chętnych i wybierać miejsce mamy czas tak do około połowy września potem trzeba zacząc rezerwować jeśli chcemy na jakieś fajne miejsce się załapać:D

Link to comment
Share on other sites

a tak swoja drogą... gdybyscie chcieli na zime jakies ciekawe atrakcje czy cos to piszcie w jakim stylu (zwiedzanie, szkolenia, zupy ze sniegu itp) to ja otwarty na propozycje i moge wam cosik fajnego i ladnego zorganizowac:) takze jam otwarty... a swoja droga... MORSKO nie glupia sprawa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Kara ty oszalałas w zimie w namiocie?Oczywiscie ,ze wszyscy do domków![/quote]
Znam takich szalencow czy lato czy zima w namiocie moga spac:evil_lol:. Wezmiemy wszyscy jeden domek i bedzie cieplo i przyjemnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...