Jump to content
Dogomania

Łódź-Półtoraroczna BOKSERKA do uśpienia...zostaje u Netti1:)))


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tosia jest do adopcji za ok 6 tyg.noga będzie nie do konca władna,to juz wiemy na pewno.poza tym Tosia nie zostaje sama w domu,wyje i demoluje mieszkanie.czy nadal jestes zainteresowana?:evil_lol:


a jeszcze jedno.ona jest bardzo żywiołowa ,lubi sie bawic i nie jest agresywna,ale nie zdaje sobie sprawy ze swojej siły i małe psiaki przyciska łapkami i lize.nie wiem czy dobrze doczytałam ,ale jesli masz yorka to widzę tego duetu razem


ale to nie znaczy ,ze od razu mówie,,nie,,:)

Link to comment
Share on other sites

[B] gadalam z chlopakiem i kazal mi sie wtrzymac do wakacji bo my nie mieszkamy sami a nasz wspolokator (na niego jest mieszkanie) sie zbytnio nie zgadz na psiaka a od wakacji szukamy lokum!!!jest mi przykro i jestem zawiedziona bo oboje bardzo chcielismy boksia zwlaszcza moj men marzyl od maLego o boksiu[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netti1']dziewczyny tak za nią tęsknię,bidulka malenka,siedzi tam w klatce sama...trzymajcie kciuki za szybki powrót do zdrowia....ile ten psiak musi przejsc przez chamstwo swojego byłego na szczescie juz własciciela....[/QUOTE]

Tęsknisz??? czyżby boksina została na stałe bo przecież jakby poszła do domku stałego to Ty się zatęsknisz na smierć:cool3: :cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...