Jump to content
Dogomania

Lija, młodziutka sunia mix basenji w domku stałym w Warszawie!


LadyS

Recommended Posts

Lija już w drodze do swojego nowego domu w Pruszkowie. Sunia dzisiaj chodziła już o wiele lepiej na smyczy, za pracownikiem krok w krok...najchetniej to by z nim została...musiałam ją wziąc na rece bo pchała się do niego ciągle i nie mogliśmy załatwić formalności;
Dziękuje nowemu domkowi Liji za darmowy transport naszego dzikuska Czarusia (pojechał z nimi do Lublina do swojego bdt).
Co do Liji, to jej sie nie da nie kochać, więc mam nadzieje, że szybko rozkocha w sobie wszystkich łącznie z kociatymi hihihi


no i pożegnalna fotka Liji z nowym pańciostwem, powodzenia suniu!!!!

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cz48qaTbjIQ/TsfCAGzLRuI/AAAAAAAAHTA/w85Yj3dU4S4/s500/DSCF0641_zmie%2525C5%252584%252520nazw%2525C4%252599.JPG[/IMG]


Andzike liczymy na fotorelacje jakby co:-)

A ja się prawie popłakałam na końcu, choć ten kto mnie zna wie, że ja do tego mało skłonna;-) wiec szybko szybko ich wygoniłam z tymi psiakami:-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój TZ poznał dziś Liję i stwierdził, że jest urocza :) co prawda większa niż myślał, ale bardzo delikatniutka, drobna i dystyngowana ;)
Kot nr 1 siedzi pod wanną obrażony na cały świat, kot nr 2 zupełnie nie zwrócił uwagi, że przybył im nowy członek rodziny, a kot nr 3 (młodziutki) - z zapałem poluje na Liję i zachęca ją do zabawy ;)
Reszta rodziny nadal uważa, że sunia jest wprost ... [B]idealna[/B]:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Mój TZ poznał dziś Liję i stwierdził, że jest urocza :) co prawda większa niż myślał, ale bardzo delikatniutka, drobna i dystyngowana ;)
Kot nr 1 siedzi pod wanną obrażony na cały świat, kot nr 2 zupełnie nie zwrócił uwagi, że przybył im nowy członek rodziny, a kot nr 3 (młodziutki) - z zapałem poluje na Liję i zachęca ją do zabawy ;)
Reszta rodziny nadal uważa, że sunia jest wprost ... [B]idealna[/B]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Hahaha, takie są koty:)
Dobre wieści z nowego Domku:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

kot nr 1 nadal obrazony pod wanną;-), kot nr 2 rowniez bez zmian, natomiast kot nr 3 odpuścił polowania, bo Liji cierpliwosc sie skończyła i sunia warknęła pare razy i ma spokoj:-)
Sunia troche świruje jak zostaje sama, ale nowy ds rozumie, że przyzwyczajanie do zostawania amemu musi potrwac, wiec ogolnie wszystko oki;-)
dostalam fote mmsem, ale mi sie tel zepsuł i nie moge zrzucic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']basenji, czy nie grunt, że w fajnym ds:-)
ja mam teraz tooootalny zawrot glowy z psiakami, nie wie w co rece wlozyc, ale mam nadzieje, ze Andzike strzeli pare fotek moze z synkiem Moniki?:-)[/QUOTE]

Jak tylko będę miała okazję to na pewno strzelę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']udało sie:-)

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-psgf6uXF6lI/Ts-9P59MXgI/AAAAAAAAHiI/IVDtUr53GKo/s500/Lija%252520w%252520ds_zmie%2525C5%252584%252520nazw%2525C4%252599.jpeg[/IMG][/QUOTE]
Własciwy pies na właściwym miejscu :) super

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...