Jump to content
Dogomania

Lija, młodziutka sunia mix basenji w domku stałym w Warszawie!


LadyS

Recommended Posts

Paulina jest aktualnie na wyjezdzie, rzadko ma dostep do neta a ja nie urzęduje na FB;-)
Sunia jest do adopcji caly czas, była jakas chetna pani ale nie zdecydowana do konca więc temat jest otwarty:-)
Sunia będzie miała wyjęte szwy pod koniec tygodnia i będzie gotowa do adopcji - to jest bardzo fajna proludzka sunia tylko trzeba miec swiadomosc ze totalnie nie wie co to smycz i bedzie w tym temacie wymagała pracy. Za to uwielbia być noszona na rekach i w schronisku po prostu ją przenoszą na rękach :-)

moj nr tel jakby co: 507266636

PanBazyl u nas straszne kleszczory są...poza Liją i Czarusiem (wyciagamy je na dniach ze schroniska) zakropiłyśmy dwie schroniskowe rezydentki Parówe i Rudą, bo dziewczyny ciągle jakieś kleszcze nosiły na sobie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tfu tfu tfu oby wszystko poszlo jak najlepiej :)

a u mnie kleszczy niet! żadnego, dzien w zdień w lesie jesteśmy i na polach i nic nie ma! Ciesze sie z tego, bo gadziejstwa wyjatkowo nie lubie. ( do Zamościa aż tak daleko nie mam, ale jednak trochę jest - nawet jakiś prywatny bus jeździ raz na dobę)

Link to comment
Share on other sites

Tak moi drodzy, Lija będzie mieć dom, swój osobisty dom w Pruszkowie:-)
W przyszłym domku są 3 kociambry, więc szybko w schronisku sprawdziliśmy sunie na koty, olała je tak jak podejrzewałam, że zrobi, no ale sprawdzić musielismy;-)
W tą sobote Monika wraz z TZtem przyjadą po Lije i przy okazji pomogą też w transporcie naszego biednego dzikuska Czarusia, na ktorego czeka bdt w Lublinie!!! (ja to zawsze musze kogoś wykorzystać, no ja po prostu juz tak mam hihi)
Wiec udało się dwóm psiakom:-)
Ale kciuki możecie jeszcze cioteczki trzymac zeby tak tfu tfu tfu nie zapeszyć z tą radością:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...