Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

dziękuje!

ja przypomnę o Lolkowym bazarku, jutro koniec:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256709-Dla-Loli-Ksi%C4%85%C5%BCkowe-HITY-polskie-i-zagraniczne-cz-2-do-19-08-2014r-godz-22-00?p=22363075[/url]


jutro również kolejna wizyta Lolki u weta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']ufff, jak cudownie!
a jak wizyta u weta?[/QUOTE]

Było pobranie krwi (morfologia, biochemia i od razu badanie kontrolne pod kątem tarczycy, które miało być we wrześniu). Parametry czerwonokrwinkowe znowu poszły w dół, cukier w normie. W piątek dowiem się o pozostałe wyniki. W sercu słychać szmery (ostatnio też były). Lola dostała dzisiaj zastrzyki. Na jutro mam dwa zastrzyki i czopek, na czwartek jeden zastrzyk, a w piątek wizyta. Koszt wizyty: 212zł - [URL]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c45d7c48aac1.jpg[/URL] + dojazd w obie strony: 16zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']jak poszły krwinki w dół to zwiększamy dawkę leków czy zostaje tak jak jest? może poszły w dół przez ostatnie wydarzenia.

[B]wydatki:[/B]
wczoraj 107zł (wizyta i dojazd)
dziś 228zł
razem: 335zł[/QUOTE]

W piątek będzie reszta wyników m.in. tarczycowe i będę wiedziała co i jak.

Niestety, to nie koniec wydatków. W piątek wizyta, a co potem zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

Lola w sobotę gorzej się czuła, w niedzielę była u weta - czyli dzisiaj trzeci dzień leczenia. Moim zdaniem i tak szybko stanęła na łapy. Dzisiaj, gdy szykowałam miski dla psiaków, przyszła do kuchni i czekała. Jest smutna i widać, że nie czuje się idealnie, ale poprawa jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...