Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

Badania (biochemia, tarczyca) wyszły dobrze. Ogólnie Lola jest w dużo lepszej formie. Z lecznicy wróciła do domu pieszo. Antybiotyk w zastrzyku mam podawać do poniedziałku. Lola ma wprowadzone nowe leki: Agapurin i Nootropil (dostała 6 tabletek, jeżeli będzie się dobrze czuła po tym leku, to mam wykupić receptę). Koszt wizyty i leków: 12,75zł + 58zł + transport w jedną stronę: 8zł

Podsumowanie wydatków:
357zł - 3 wizyty + leki + badania
44zł - dojazdy do lecznicy
12,75zł - Agapurin
87,59zł - 5 paczek pampersów
----------------
[B]501,34zł

[/B]Na razie pożyczyłam swoją kasę. Zostało 7zł ze stówy, którą podarowała Loczka. MikAga wpłaciła do skarbonki hotelowej 100zł na "nasze" psiaki. Przeznaczam te pieniądze na Lolę. Loczka, MikAga - wielkie dzięki! :Rose:

501zł - 107zł = [B]394zł

[/B]Malwina wyjechała, więc w jej imieniu zapytam: kto dorzuci parę złotych?

Link to comment
Share on other sites

Chyba wszyscy wyjechali. ;-)

[COLOR=#141823][FONT=lucida grande][FONT=verdana][SIZE=2]Lola czuje się dużo lepiej, ale wciąż nie tak dobrze jak przed chorobą. [/SIZE][/FONT]

[/FONT][/COLOR][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f4c4de6c374.jpg[/IMG]

Zapomniałam napisać o zębach Loli. Są bardzo starte, jest dużo kamienia i stan zapalny dziąseł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie jestem w stanie wiele pomóc, moge przesłac 20 zł. Podaj nr konta, to zaraz zrobie przelew.[/QUOTE]

Wielkie dzięki!

[quote name='malvaaa'][SIZE=3][B]Jeśli chcesz wesprzeć Lolę - [/B][/SIZE]


[B][COLOR=red]WPŁATY PROSZĘ KIEROWAĆ NA MOJE KONTO:
[/COLOR][/B]

[SIZE=5][COLOR=magenta]Dane do przelewu:
Malwina K.
ul. Przytorowa 68a
05-200 wołomin
z dopiskiem:lola[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=purple]20 1090 1870 0000 0001 1208 2187[/COLOR][/SIZE]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loczka']Loli miejsce w kącie pokoju to chyba niezły punkt obserwacyjny. Może nie ma siły we wszystkim uczestniczyć, ale wszystko ma na oku :-)[/QUOTE]

Już ma coraz więcej siły i coraz lepszy apetyt. Chętnie zagląda do kuchni. Jest bardzo duża poprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Już ma coraz więcej siły i coraz lepszy apetyt. Chętnie zagląda do kuchni. Jest bardzo duża poprawa.[/QUOTE]
To pewnie dzięki szybkiej reakcji na wylew, lekom no i chęci życia głównej zainteresowanej. Uściski dla Loli :-)

Link to comment
Share on other sites

Dotarły pampersy... :-)

[IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a452bf9afe2.jpg[/IMG]

Opłaca się kupić na allegro kilka sztuk, bo wychodzi taniej, niż w aptece. Poza tym pampersy w rozmiarze S są trudno dostępne. ;-)

Lola po nowych lekach czuje się dobrze. Rozmawiałam z wetką. Dzisiaj ostatni antybiotyk w zastrzyku. W przyszłym tygodniu mam pokazać Lolę. Muszę też wykupić w aptece Nootropil.

Link to comment
Share on other sites

A ja będę okropna i przyziemna - zaktualizuję wydatki. ;-)

[COLOR=#000000]Podsumowanie wydatków:[/COLOR]
[COLOR=#000000]357zł - 3 wizyty + leki + badania[/COLOR]
[COLOR=#000000]44zł - dojazdy do lecznicy[/COLOR]
[COLOR=#000000]12,75zł - Agapurin[/COLOR]
[COLOR=#000000]87,59zł - 5 paczek pampersów
[/COLOR]16,29 - Nootropil
[COLOR=#000000]----------------[/COLOR]
[B]517,63zł

[/B]Na razie pożyczyłam swoją kasę. Zostało 7zł ze stówy, którą podarowała Loczka. MikAga wpłaciła do skarbonki hotelowej 100zł na "nasze" psiaki. Przeznaczam te pieniądze na Lolę. Loczka, MikAga - wielkie dzięki! :Rose:

517zł - 107zł = [B][B]410zł

[/B][/B]Lola czuje się bardzo dobrze. Była w takim stanie, że myślałam, że odejdzie. Silna babula. I kosztowna. ;) Kto dorzuci grosik?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam wszystkie panie na mój bazarek dla dzielnej Loli :loveu:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256980-Kolejne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Loli-do-4-wrze%C5%9Bnia-2014-godz-21?p=22393114#post22393114[/url]

wszelka pomoc -podnoszenie , zaglądanie -mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska1']Zapraszam wszystkie panie na mój bazarek dla dzielnej Loli :loveu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256980-Kolejne-różności-dla-Loli-do-4-września-2014-godz-21?p=22393114#post22393114[/URL]

wszelka pomoc -podnoszenie , zaglądanie -mile widziane :)[/QUOTE]

Wielkie dzięki! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...