Jump to content
Dogomania

Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='iwoniam']Dziękuję Ci,
ew można przekierować - zycze sobie = Tobie takich licznych przekierowań z gumtree[/QUOTE]
Na razie niestety głucha cisza -wszędzie. Zaglądam kilka razy dziennie na swoją pocztę z nadzieją - ogłoszenia aktywowane sa na mnie - i nic.:shake:

[QUOTE] Tak, Alma jest nadal do adopcji - nasze drugie dzisiejsze wizytowanie to jakieś nieporozumienie :(
Bardzo mi przykro :shake:

Alma szuka domku, jak najbardziej.[/QUOTE]
Piekna jest :lol: Do domu, który sie na nia zdecyduje na pewno wniesie wiele radości. :lol:

[QUOTE] Dziękuję Ci bardzo za wczorajszą pomoc i przysmaki dla maluszków. ! :) [/QUOTE]
Panna Marple to prawdziwy :angel:dla pieskow z tego (i nie tylko tego) wątku. :calus:

[QUOTE] Tak, tak. Alma to taka Alma-Palma - ona ma tyle energii co wszystkie pozostałe pieski w domu razem wzięte.
Nie gryzie ludzi ;). Intensywnie bawi się z psami i upatrzyła sobie miotły - sprząta mi tu od rana do nocy
a co dziś robiła?
POrwała puszkę, wsadziła do niej łebek i tab biegała momencik.
Jak nie ma gryzaków to trzeba jej pilnować, bo ją energia roznosi
Mimo to.. jest taka piękna, ze każdy się za nią oglada.
Będzie piękna, ale duża.
Do kolana to ona będzie mieć grzbiet - głowa znacznie wyżej.
Alma będzie duza suczka. Zapraszam Was mimo wszystko do jej poznania. Popracujemy nad narzeczonym. :)
Lekcje wychowania dla Almy gratis :) [/QUOTE]
[SIZE=2]Gdyby jednak narzeczony nie dal sie przekonać to jest też na watku nie mniej szalona od Almy średniaczka - Sonia. [/SIZE]To link do jej ogłoszenia.
[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mlodziutka-sunia-szuka-domu-id46968.html[/URL]
[B]edit
[/B][B]Przed chwilką Ikusia na olkuskim napisała, że Sonia od tygodnia w nowym domu.
[/B] [QUOTE] OJ, tak. Na 1 stronie jest w czym wybierać. Będziemy aktualizować regularnie. Co 2-3 dni są aktualne info na 1 stronie.[/QUOTE]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Iwoniam, jesli Malinka jest chętna do pomcy w ogłoszeniach - napisz czy i kto najbardziej ich potrzebuje.
No i co z domkiem dla Korci, ktory miał być ? Jest kilka wątków na, ktore można by ją wstawić ale nie wiem czy to jeszcze potrzebne ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page682[/URL]

pani szuka szczeniaka na wątku krakowskim, Iwonka może masz jakiegoś który by odpowiadał?[/QUOTE]
To ten post
[quote name='Rudzia-Bianca']Dzwoniła do mnie kobieta, mieszka sama z 12 letnią córką , szuka szczeniaka, suki docelowo max do 15 kg bo ma chory kręgosłup i dmucha na zimne gdyby coś się działo i trzeba by było sunię nosić - wygląd obojętny .
Domek nie sprawdzony ale pani brzmiała rozsądnie bardzo :) Szuka szczeniaka z Krakowa lub okolic. Może wiecie o jakiejś suni .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Iwoniam, jesli Malinka jest chętna do pomcy w ogłoszeniach - napisz czy i kto najbardziej ich potrzebuje.
No i co z domkiem dla Korci, ktory miał być ? Jest kilka wątków na, ktore można by ją wstawić ale nie wiem czy to jeszcze potrzebne ?[/QUOTE]

Jasne, piszcie, podałam maila wyżej, możecie słać wszystko co macie. Naprawdę nie mam co z czasem robić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']barb z tego wątku Iwonia ma do ogłaszania Sonię i bernardyny, nie wiem co z olkuskiego. Ja wieczorem wezmę się za jakieś ogłoszenia bo wczoraj nie dałam rady[/QUOTE]

[quote name='Malinka91']Jasne, piszcie, podałam maila wyżej, możecie słać wszystko co macie. Naprawdę nie mam co z czasem robić ;)[/QUOTE]
To moze podeślij je Malince na maila ?
Dałam też znać Wojtusiowi jesli potrzebuje ogloszeń dla Trufli podesłał ewentualnie do Malinki.
Ja dzis spędzilam troche czasu przy kompie ale starałam sie rozsyłać bazarki krakowianki i Wojtusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Mogę docelowo pomóc rozsyłać zaproszenia na bazarki lub wątek pod warunkiem, że ktoś się ulituje nad takim matołem jak ja i wytłumaczy jak się to robi:lol:[/QUOTE]
Super. Postaram sie wytlumaczyć. Wysyla sie link i jakiś tekst na PW - niestety do każdego trzeba oddzielnie, dlatego to dlugo trwa.

Np.
Zapraszam na bazarek na zwierzaki w bdt iwoniam - tylko do jutra.
W asortymencie buty, odzież damska i męska, filiżanki, figurki.
link

Dasz rade ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Super. Postaram sie wytlumaczyć. Wysyla sie link i jakiś tekst na PW - niestety do każdego trzeba oddzielnie, dlatego to dlugo trwa.

Np.
Zapraszam na bazarek na zwierzaki w bdt iwoniam - tylko do jutra.
W asortymencie buty, odzież damska i męska, filiżanki, figurki.
link

Dasz rade ?[/QUOTE] ok:lol:. Daj znać, który bazarek, kiedy i komu ( nie chcę się dublować z kimś, więc jakiś system chyba jest kto jakie litery alfabetu albo co?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']ok:lol:. Daj znać, który bazarek, kiedy i komu ( nie chcę się dublować z kimś, więc jakiś system chyba jest kto jakie litery alfabetu albo co?)[/QUOTE]
Najpilniejszy jest krakowianki na bdt iwoniam - on jutro sie kończy
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230342-Cel-pieski-na-BTD-iwoniam-Nowa-bielizna-męska-buty-figurki-sukienki-Chore-zoo-do03-09[/url]
Iwonka wysylala literę H, ja do rożnych litrek ale możesz zacząć np. od "Z" w gorę to zaproszenia na pewno się nie zdublują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']OK. Się robi:lol:. Wyslałam już kilka i o dziwo:evil_lol: udało się...[/QUOTE]
Naprawde jesteś nieoceniona :lol:

Sprawdż tylko czy w wysylanych zaproszeniach link się otwiera.

I nie musisz ściśle trzymać sie alfabetu, jeśli kogoś znasz i jest szansa, że skorzysta z zaproszenia - to wysylaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Mogę docelowo pomóc rozsyłać zaproszenia na bazarki lub wątek pod warunkiem, że ktoś się ulituje nad takim matołem jak ja i wytłumaczy jak się to robi:lol:[/QUOTE]

[quote name='barb']Najpilniejszy jest krakowianki na bdt iwoniam - on jutro sie kończy
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230342-Cel-pieski-na-BTD-iwoniam-Nowa-bielizna-męska-buty-figurki-sukienki-Chore-zoo-do03-09[/URL]
Iwonka wysylala literę H, ja do rożnych litrek ale możesz zacząć np. od "Z" w gorę to zaproszenia na pewno się nie zdublują.[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']ok, co znaczu od z w górę? Po z już nic nie ma[/QUOTE]

[quote name='barb']To w dół ;) - jeśli zdążysz. Każde zaproszenie na wagę złota. :lol:[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']OK. Się robi:lol:. Wyslałam już kilka i o dziwo:evil_lol: udało się...[/QUOTE]

[quote name='barb']Naprawde jesteś nieoceniona :lol:

Sprawdż tylko czy w wysylanych zaproszeniach link się otwiera.

I nie musisz ściśle trzymać sie alfabetu, jeśli kogoś znasz i jest szansa, że skorzysta z zaproszenia - to wysylaj.[/QUOTE]


jesteście boskie, wasza konwersacja doprowadziła mnie do łez ze śmiechu:)
po z już nic nie ma:) w górę:) w dół:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jesteście boskie, wasza konwersacja doprowadziła mnie do łez ze śmiechu:)
po z już nic nie ma:) w górę:) w dół:)[/QUOTE]
Bardzo śmieszne...:cool3: a mnie naprawdę zrobił sie pęcherz na środku wewnętrznej strony dloni - myslę, ze od myszy.:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Na razie niestety głucha cisza -wszędzie. Zaglądam kilka razy dziennie na swoją pocztę z nadzieją - ogłoszenia aktywowane sa na mnie - i nic.:shake:

Piekna jest :lol: Do domu, który sie na nia zdecyduje na pewno wniesie wiele radości. :lol:
Panna Marple to prawdziwy :angel:dla pieskow z tego (i nie tylko tego) wątku. :calus:

[SIZE=2]Gdyby jednak narzeczony nie dal sie przekonać to jest też na watku nie mniej szalona od Almy średniaczka - Sonia. [/SIZE]To link do jej ogłoszenia.
[URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mlodziutka-sunia-szuka-domu-id46968.html[/URL]
[B]edit
[/B][B]Przed chwilką Ikusia na olkuskim napisała, że Sonia od tygodnia w nowym domu.
[/B][/QUOTE]

Tak, sunia domek ma, ale inne w potrzebie - nie pytajcie mnie jak coś tylko podsyłajcie pieseczki, ok?
Napiszcie tylko -ten a ten wysłany tu i tu i będę sie bardzo cieszyc
a co u nas...
niedobrze, ale to za chwilkę..

tak, Panna Marple jest naszym aniołkiem - stróżem rozśmieszaczem ;)
[quote name='barb']Iwoniam, jesli Malinka jest chętna do pomcy w ogłoszeniach - napisz czy i kto najbardziej ich potrzebuje.
No i co z domkiem dla Korci, ktory miał być ? Jest kilka wątków na, ktore można by ją wstawić ale nie wiem czy to jeszcze potrzebne ?[/QUOTE]

Ok, napiszę.
Dzięki barb za pilnowanie mnie.

Pieski, które potzrebują ogłoszeń - Atos - bernardyn (rasowy)
Sonia - ta srebrna na krótkich nóżkach - młoda - 1,5 roku, będzie za kilka dni sterylizowana,
odrobaczona, odpchlona, szczepiona
Boi się obcych, ale już kilku osobom zaufała. Bardzo skrzywdzona - przywiązana na łańcuchu do ogrodzenia.
Czyściutka.

Alma - ok 3-mies sunia :)
Astra i Apis na razie odpadają.. :/

Korunia - tak, po nią ostatecznie pani się nie zgłosiła mimo umawiania się na czwartek. ONa to ma pecha... :/

Giza i Diabełek na razie nie mogą iść, ale nie należy ich nie ogłaszać :)
Może im się poszczęści.

Nio i Czokus - on jest "gotowy" do adopcji

z tego co wiem to pekinka ogłoszona, ale.. zrobię jej jeszcze fajne zdjęcia

o oprócz tego jest:

Lalunia - mała biała

Amorek - mały, białt - 10-11 mies, kastrowany
i jeszcze 3 inne
o nich wszystkich, po kolei, napiszę jutro
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page682[/URL]

pani szuka szczeniaka na wątku krakowskim, Iwonka może masz jakiegoś który by odpowiadał?[/QUOTE]
Jak się nie mylę to ta pani była w sobotę u mnie w domu. :)
[quote name='Justyna Lipicka']barb z tego wątku Iwonia ma do ogłaszania Sonię i bernardyny, nie wiem co z olkuskiego. Ja wieczorem wezmę się za jakieś ogłoszenia bo wczoraj nie dałam rady[/QUOTE]
Dzięki Justynka
wklej tylko info, a z reszta przeciez i tak otrzymam potw na email
DZIĘKUJĘ !
[quote name='Malinka91']Jasne, piszcie, podałam maila wyżej, możecie słać wszystko co macie. Naprawdę nie mam co z czasem robić ;)[/QUOTE]
a czy możesz email wysłać mi na pw lub na mój email info np - "to ja malinka - wyslij mi zdjęcia i teksty do ogłoszenia" ?
proszę..
a obiecuję, że Cię jutro zdjeciami i opisami zarzucę :)
[quote name='barb']To moze podeślij je Malince na maila ?
Dałam też znać Wojtusiowi jesli potrzebuje ogloszeń dla Trufli podesłał ewentualnie do Malinki.
Ja dzis spędzilam troche czasu przy kompie ale starałam sie rozsyłać bazarki krakowianki i Wojtusia.[/QUOTE]

Dzięki za tę ogromną pomoc....
[quote name='Panna Marple']Mogę docelowo pomóc rozsyłać zaproszenia na bazarki lub wątek pod warunkiem, że ktoś się ulituje nad takim matołem jak ja i wytłumaczy jak się to robi:lol:[/QUOTE]
Kochana jestes.

[quote name='barb']Najpilniejszy jest krakowianki na bdt iwoniam - on jutro sie kończy
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230342-Cel-pieski-na-BTD-iwoniam-Nowa-bielizna-męska-buty-figurki-sukienki-Chore-zoo-do03-09[/URL]
Iwonka wysylala literę H, ja do rożnych litrek ale możesz zacząć np. od "Z" w gorę to zaproszenia na pewno się nie zdublują.[/QUOTE]
Tak,
a Ikusia chyba na Ż lub na Z
[quote name='Malgoska']jesteście boskie, wasza konwersacja doprowadziła mnie do łez ze śmiechu:)
po z już nic nie ma:) w górę:) w dół:)[/QUOTE]
:)
niezłe są, ;)
[quote name='Malgoska']no nie :oops: ale rozsmieszyłaś mnie jeszcze bardziej:)
odreagowuję stres.....
Sonusia się już do mnie usmiecha, wystawia swoje bialeczka, wstaje i chodzi, uf....[/QUOTE]
o, jak cudownie
myślałam o niej..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...