Jump to content
Dogomania

Ratujmy bezdomniaki z szosy - Hallo Kadzidło!


Morska

Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c01762ebaca2f46c][IMG]http://images37.fotosik.pl/1208/c01762ebaca2f46cm.jpg[/IMG][/URL] ten piesek mieszka też na dworcu...bardzo prosił o żeby go zabrać. Płakałam całą drogę...Hultaja i jego towarzyszki dzisiaj nie widziałam. Byłam też przy kościele ,bo tam też podobno koczują .W pobliżu jest mięsny...

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam dużo zdjęć. Tylko nie mam dziś możliwości wstawienia. Dopiero jak wrocę do domu. Pieski były jak nam się wydawalo 3. Był jeszcze taki lekko pitbullowaty, bardzo bojący się wszystkiego, z podwiniętym ogonem. Jak odjeżdżał moj autobus pojawiły się jeszcze dwa. Spróbuję wieczorem opisać porządnie tego owczarka. To jest bardzo ładny pies i bardzo miły.
Tylko, że one tam latają między samochodami. Nie jadą one jakoś szybko, ale tir za tirem, trudno przejść na drugą stronę ulicy.
Może chociaż tymczas płatny dla tego owczarka, nim będzie za poźno. On jest młody. Cały czas w ruchu. Boję się o niego. No i nie spotkałyśmy tych z tytułu wątku, ale ponoć gdzieś są.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc. To jest mój pierwszy wątek i nie umiem wielu rzeczy. W dodatku moj mazurski internet ledwo działa.

Czy ktoś ma jakiś pomysł na tymczas?
Są już pierwsze deklaracje.

Ja deklarowałam - 100 zł miesięcznie
Monika 083 - 20 zl miesięcznie

Kto następny? Gdyby zebrać potrzebną kwotę do 13.12. Agata mogłaby odwieźć psa. Jedno życie byłoby uratowane.

W niedzielę postaram się wstawić więcej zdjęć tych psow i kolejnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']a w poblizu sa jakies dogo-hoteliki? U Ani w Brodnicy sa miejsca kojcowe wolne, nie wiem czy sa juz jakies deklaracje? Ja jak pisalam moge dac tylko 20zl /msc.[/QUOTE]

Chyba w pobliżu dogo-hotelik to dopiero u Ani w Brodnicy. A ile kasy potrzeba zebrać? Wydaje mi się, że umieszczenie psów w kojcu jest najważniejsze. Bo jak tu szukać domu dla psa, ktory lata po szosie? Serce mialem w gardle , jak na to patrzyłam.

Link to comment
Share on other sites

tutaj jest watek hoteliku
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSÓW-(Brodnica-woj.-kuj.-pom.)-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom!?highlight=brodnica[/URL]

miejsca kojcowe wolne a tez u LiluTosi,ale to troche za daleko chyba (okolice wroclawia)

Zaprosilam Anie na watek.


edit: ;(Ania do marca ie przyjmuje psiakow, szukamy dale hotelu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miki']Wybieram się jutro do Myszyńca. Może uda mi się zrobić więcej zdjęć. Tylko co z tego? Potrzebne są deklaracje wpłat i hotelik lub tymczas.
Czy ktoś wie coś o wolnym tymczasie?[/QUOTE]

jest miejsce kojcowe, ale kolo jarocina, troche daleko i za 13zl /dobe,

zagladajcie na transortowy watek,moze akurat daloby sie cos polaczyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Neris, nie masz miejsca?........
a Nutusia?
A beka - ona zajmuje sie owczarkami.
A ronja?

Szkoda, ze nie ma tu kogoś z okolic, może by zapewnił za kilka groszy psu kojec i budę, przecież te hoteliki nie oferują nic ponadto........[/QUOTE]


Nie mam obecnie miejsca, a oprócz kojca i budy psy mają u mnie spacery poza ogród,naukę, zabawy i sporą dawkę uczucia. Jeśli to "nic ponadto" to trudno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...