Jump to content
Dogomania

Kalisz wygrał w konkursie Providenta i mamy wspaniałą geriatrię! Dziękujemy!


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bonsai']Wystarczy wysłać e-mail na adres: [email][email protected][/email] lub [email][email protected][/email]

W treści należy podać "Głosuję na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu, imię nazwisko, nr telefonu" - tylko tyle! :)[/QUOTE]

Wysłałam :)
Ufam Ci cioteczko, że to naprawdę dobre schronisko, w którym troszczy się o zwierzęta a nie tylko przechowuje :)

Link to comment
Share on other sites

Patka - dziekuję Tobie i Łukaszowi (choć nie jestem pewna, czy on wie, ze zagłosował ;) ;) ;) )

[quote name='DONnka']Wysłałam :)
Ufam Ci cioteczko, że to naprawdę dobre schronisko, w którym troszczy się o zwierzęta a nie tylko przechowuje :)[/QUOTE]
Dzięki!
Powiem tak - jest coraz lepiej. Zdarzają się wpadki, ale to są raczej wyjątki od reguły. Idzie ku dobremu, biorąc pod uwagę co było, a co jest... W miarę możliwości starają się dobierać psy w boksach tak, by czuły się dobrze w swoim towarzystwie. Powoli realizują zamierzenia. Najpierw zrobili kwarantannę (na miejsce pomieszczenia bez okien zwanego dotąd kwarantanną...), potem wybieg dla psów (niestety jeszcze idealny nie jest, ale jest), wreszcie szpitalik. Wolontariat działa. Dokupują boksy. Największą wadą wg mnie są pracownicy, którym np. nie chce się często przenieść psa z boksu do boksu w sposób dla niego optymalny, tzn. co czasami by zajęło np. 1h, ale takiego poziomu to chyba nikt szybko w Polsce nie osiągnie. Przeszkolenie z zachowań psów, ich mowy ciała mieli, ale czy z tego korzystają... No, ciężko powiedzieć. Raczej zależy od humoru. Natomiast kierownictwo schroniska bardzo fajne, idzie się z nimi dogadać, zależy im na psiakach i wiem, że ewentualna wygrana nie poszłaby na marne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']

Dzięki!
Powiem tak - jest coraz lepiej. Zdarzają się wpadki, ale to są raczej wyjątki od reguły. Idzie ku dobremu, biorąc pod uwagę co było, a co jest... W miarę możliwości starają się dobierać psy w boksach tak, by czuły się dobrze w swoim towarzystwie. Powoli realizują zamierzenia. Najpierw zrobili kwarantannę (na miejsce pomieszczenia bez okien zwanego dotąd kwarantanną...), potem wybieg dla psów (niestety jeszcze idealny nie jest, ale jest), wreszcie szpitalik. Wolontariat działa. Dokupują boksy. Największą wadą wg mnie są pracownicy, którym np. nie chce się często przenieść psa z boksu do boksu w sposób dla niego optymalny, tzn. co czasami by zajęło np. 1h, ale takiego poziomu to chyba nikt szybko w Polsce nie osiągnie. Przeszkolenie z zachowań psów, ich mowy ciała mieli, ale czy z tego korzystają... No, ciężko powiedzieć. Raczej zależy od humoru. [B]Natomiast kierownictwo schroniska bardzo fajne, idzie się z nimi dogadać, zależy im na psiakach i wiem, że ewentualna wygrana nie poszłaby na marne.[/QUOTE][/B]

To najważniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...