Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kochani dzięki dobrym serduszkom wujka Gallergo i cioci Ani Tygrysiczki sunie dostaną w prezencie 85zł które uzbierało się na moim bazarku dla Pepsi i Coli, które odeszły za TM. Mimo że Gallergo i Ania musieli zapłacić dług w lecznicy zgodzili się przekazać pieniążki na Inkę i Bawarkę. Mam nadzieję że te pieniążki zwiększą ich szansę na nowe życie. Poproszę o nr. konta, jak wpłaty dotrą na moje konto od razu przeleję :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś ma w planie wystawiać jakiś rzeczowy bazarek dla suń, dajcie znać. Hitoshi milczy, więc może komuś innemu dołożę?
Nie zdeklaruję stałej, przepraszam, ale postaram się pomagać, jak będę mogła. Tripti, ja Cię rozumiem, nie ogarniesz sama, to duży koszt... Zresztą, ważniejsze jest zajęcie się sterylkami, bo to realnie zmniejsza problem cierpienia tych bid. Ale wierzę, że na wątku będą dalej pojawiać się ludzie, dzięki którym uda się zabezpieczyć te sunie... One już mają nadzieję, że jest dobrze... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Ok, super, poczekam jeszcze może ktoś coś jeszcze dorzuci :)
Nie wiem czemu jak wchodzę przez ogólne allegro to nie widzę ogłoszenia suczek, czy jeszcze się nie dodało?[/QUOTE]

Czasem nie widać od razu , kiedyś nawet zrobiłam aferę , że mi zabrali moją aukcję , więc jakiś miły , cierpliwy pan wytłumaczył mi , że czasem dłużej trwa dodawanie , tak do godziny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Wyróżniona Tablica :
[url]http://tablica.pl/oferta/inka-i-bawarka-suczki-w-typie-jrt-do-adopcji-IDuksh.html[/url]

i Allegro (12 zł )
[url]http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1940925211[/url][/QUOTE]

A myslałam ,że mają na imie Inka i Bawarka:( Jednak Ciapa i Łata może znajda domek:) Zycze im tego:))))

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam na szybko podsumowanie finansów suczek, żeby Tripti nie musiała się przedzierać przez wątek:

Suńki po opłaceniu pobytu do 16 listopada mają [COLOR=red][SIZE=5]109zł
[COLOR=black][SIZE=2]Licząc po 20zł za dobę do końca miesiąca potrzeba [SIZE=5][COLOR=red]280zł[SIZE=2]
[COLOR=black]
Deklaracje stałe:
jobu33 - 40zł
Astaroth - 20zł
W sumie - [COLOR=red][SIZE=5]60zł
[COLOR=black][SIZE=2]
Deklaracje jednorazowe:
monigad - 50zł
bazarek (od Pepsi i Coli) - 85zł
W sumie - [COLOR=red][SIZE=5]135zł

[SIZE=2][COLOR=black]Bazarki:
magdajedral - ?
anja2201 - na dziś jest 130zł
arielka186 - zrobi bazarek świąteczny (powinno być ok. 150zł)
bazarek Plicha - ?
W sumie - na dziś: [COLOR=red][SIZE=5]130zł
[COLOR=black][SIZE=2]
Podsumowując po zebraniu deklaracji stałych za listopad oraz deklaracji jednorazowych + bazarek anji2201 suńki będą miały na koncie [COLOR=red][SIZE=5]434zł :multi::multi::multi:

[COLOR=black][SIZE=2]Będzie można opłacić pobyt do końca listopada i zaszczepić. I kombinować co dalej :lol:[/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jobu33']A myslałam ,że mają na imie Inka i Bawarka:( Jednak Ciapa i Łata może znajda domek:) Zycze im tego:))))[/QUOTE]

Inka i Bawarka :)

dziękuje Plicha, jeszcze jutro to zliczę na kartce, bo źle policzyłam, że do 16 listopada drugie 10 dni, a to do 14 listopada.
Jest bazarek cegiełkowy i ten skromny rzeczowy tam już jest jeden wpływ 31 zł.

[B]jutro też opłacę pobyt z tego co mam plus 12 zł czy jeszcze coś Aniu????[/B]

dziękuje wszystkim, którzy pomagają i tu zajrzeli.

Link to comment
Share on other sites

Ale mam zaległości...

Na pewno suczki nie moga wrócic do K. To jest chyba dla wszystkich pewne.
Rozumiem, że miesieczny pobyt w hotelu to 600/620zł?

Trzeba się wziąc w garść i wysyłac PW. Może warto byłoby przenieść wątek na dział ogólny - jak myślicie?

Niestety sama w domu nie mam rzeczy na bazarek.. pomysłu na cegiełkowy też nie mam.
Poza tym uważam, że jak ktoś jest zianteresowany psem to pojedzie Go obejrzeć nawet 200 czy 300km w jedną stronę. Już miałam takie przypadki. Poza tym jest wiele adopcji, w których ludzie decyzuja się na psa po obejrzeniu zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...