Jump to content
Dogomania

Reks dostał drugą szansę - już w DS! Pozostał wielki dług do spłacenia! POMOŻESZ???


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa36']Z tytułu wynika że Reksik już w DT ?
Można choć trochę się cieszyć ?[/QUOTE]

Można być już szczęśliwym bo udało mu się uciec z tego PIEKŁA...

szczęśliwym na 3/4... bo jeszcze należy się chłopakowi wspaniały domek. :)


[B]Przelałam dla PATI-C obiecany pieniążek za transport REKSA, czyli 50zł.[/B] Dojdzie pewnie w środę lub czwartek ze względu na Święto.

Link to comment
Share on other sites

Świetne bannerki! dzięki DONnka:lol::lol:

[quote name='nicolaczek']A jeszcze w kwestii formalnej: można już ogłaszać Reksa prawda? pytam, bo znajomy się nim zainteresował, ale to jeszcze na razie nic pewnego.[/QUOTE]

Wśród znajomych można szukać jak najbardziej ale szerzej jeszcze Reksa nie ogłaszam - w tym tygodniu podjedzie znowu do Reksa wetka na szczepienie, na razie wścieklizna, za kolejny tydzień - dwa wirusówki i za kolejne 2 kastracja.
Jeżeli pojawiłby się zaufany, znajomy DS - kastracja może być w nowym domu.

Reks trochę się rozkręca, bardzo nie lubi innych psów i robi straszny rejwach jak widzi rezydentów.
Do ludzi bez zmian, łagodny, daje sobie zrobić wszystko, ma smarowane uszyska i już wyglądają lepiej.
Wcina suchą karmę i nie chce nic innego, zostawił nawet chleb z kanapki!!

Garnek zastąpił poduszką i teraz cały czas lata z poduchą w pysku; niestety tak jak myślałam to zachowanie takie obsesyjne świadczące o silnym, długotrwałym stresie; tak jak brak uwagi i słaby kontakt na początku ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej:lol:

Link to comment
Share on other sites

moja suka ON-ka z palucha też tak nosi moje kapcie i piłeczki. obsesyjnie, jak tylko mnie zobaczy gdy np. wracam z pracy, albo ma radochę że może gdzieś pojedzie.
łapie wtedy co ma pod pyskiem i dłuższy czas nosi.

tak chyba mają owczarki.:roll:

a patrzyłyście za tym chip"em albo tatuażem?

Link to comment
Share on other sites

sorry, że tak z innej beczki...i nie na temat...

Dziś 1.11.2011 ok 14.30 wylądował awaryjnie na lotnisku Okecie Boening 767 z 231 osobami na pokładzie i 10 członkami załogi.
Nikomu nic się nie stało. Leciał z Nowego Jorku nr lotu LO16. Lądował na łysym brzuchu bo podwozie całkowicie nie wyszło.
Lotnisko będzie zamknięte do 2.11.2011 do 8.00.

Samolot miał 7 ton paliwa, latał nad Warszawą dotąd aż wylatał paliwo do 3 ton.

Wszystko pewnie będzie w WIADOMOŚCIACH. Była usterka głównego układu hydraulicznego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']
Dziś 1.11.2011 ok 14.30 wylądował awaryjnie na lotnisku Okecie Boening 767 z 231 osobami na pokładzie i 10 członkami załogi.
Nikomu nic się nie stało. Leciał z Nowego Jorku nr lotu LO16. Lądował na łysym brzuchu bo podwozie całkowicie nie wyszło.
Lotnisko będzie zamknięte do 2.11.2011 do 8.00.

Samolot miał 7 ton paliwa, latał nad Warszawą dotąd aż wylatał paliwo do 3 ton.

Wszystko pewnie będzie w WIADOMOŚCIACH. Była usterka głównego układu hydraulicznego.[/QUOTE]


Współczuję pasazerom! Latałam kiedyś 40 minut nad Pyrzowicami. A do kompletu podwozie wysunęło sie za 4 razem. Masakra! A huk był , za każdą próbą wyciągniecia podwozia , jakby ktoś do nas strzelał. To był mój pierwszy lot (i na razie ostatni). Poleciałam po długich namowach, bo zawsze sie balam. teraz dopiero się boję!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiem ciociu Nicolaczek, że to Reksowy wątek...
Tylko ten wypadek zrobił na mnie OGROMNE wrażenie dlatego to napisałam - ale nie będę już.

Taak, też zauważyłam, że cisza jest u chłopaka... Moze tylko z powodu wczorajszego Święta?

[COLOR="purple"][B][SIZE="3"]Cioteczki kochane nasz REKS potrzebuje jeść... ! Zróbmy zrzutkę na jego karmę, aby ten garnek co trzyma

w zębach nigdy nie był już pusty...

Wystarczy nawet [COLOR="black"][COLOR="red"]po 5zł.[/COLOR][/COLOR], ale zebrane razem dadzą kwotę na karmę dla naszego chłopaka.

POMÓŻMY mu! ...bo wyjść z piekiełka to jedno, ale jeszcze trzeba się utrzymac...[/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Reks na razie wcina karmę od Myszy1 ale potrzebuje trochę na usługi weta;)

Odrobaczenie 28zł, odpchlenie (? nie dopytałam) + szczepienia + dojazdy weta trochę się uzbiera...
Za maści wykupione w aptece przesłałam bezpośrednio DT (p. Beacie ) 15zł
Kastracja ze wszystkim to pewnie ponad 200zł

Dziś lub jutro odwiedzi chłopaka Lilka i trzaśnie kilka fotek:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Dorzucę troszkę do Jego leczenia. Wysyłać na konto Otozu w Lublińcu?[/QUOTE]

znalazłam w poprzednich postach takie coś:

wpłaty na Reksa można wpłacać na konto OTOZU

[B][I]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt
OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu

Bank Spółdzielczy
nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001

z dopiskiem "dla Reksa z mordowni"[/I][/B]

więc myślę, że można na ich konto śmiało wpłacać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Moze ktos potrafiłby zrobic bazarek cegiełkowy dla Reksa, aby napełnic jego pusty garnek ?[/QUOTE]

Ciocia anett robi bazarki cegiełkowe :)
Jestem pewna, że jak przyjdzie co do czego to zrobi Reksikowi :)

[B]Anett[/B], masz możliwość sprawdzenia, czy na konto OTOZu wpłynęły dla Reksa już jakieś pieniążki od malvaa ?
Prosiłam Ją o przekazanie Reksowi moich skromnych 20 zł, których nie zdążył wykorzystać biedny Lupus :candle:
Transport Reksa już opłacony :multi:
Dostałam potwierdzenie od cioci Vutz i nicolaczek, że wysłały pieniążki :)
Ja zrobiłam przelew przed chwilą. Wyszło troszkę więcej, więc przelałam pati C w sumie 80 zł
Już się nie mogę doczekać zdjęć Reksa :)

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj przelałam, jakies 2 godziny temu, twoje 20zł od Lupusa, jutro powinno byc :)

zrobilam dla Reksia bazarek, podnoscie, rozsyłajcie, czestujcie sie cioteczki :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217153-Na-owczarka-Reksa-KOLCZYKI-KORALE-BRANSOLETKI-CHUSTY-do-11.11.2011r.?p=17929120#post17929120[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']dzisiaj przelałam, jakies 2 godziny temu, twoje 20zł od Lupusa, jutro powinno byc :)

zrobilam dla Reksia bazarek, podnoscie, rozsyłajcie, czestujcie sie cioteczki :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217153-Na-owczarka-Reksa-KOLCZYKI-KORALE-BRANSOLETKI-CHUSTY-do-11.11.2011r.?p=17929120#post17929120[/url][/QUOTE]

Bardzo dziękuję za przelew :)
Już lecę na Reksowy bazarek :)
Dziękujemy w imieniu Reksia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Ciocia anett robi bazarki cegiełkowe :)
Jestem pewna, że jak przyjdzie co do czego to zrobi Reksikowi :)

[B]Anett[/B], masz możliwość sprawdzenia, czy na konto OTOZu wpłynęły dla Reksa już jakieś pieniążki od malvaa ?
....[/QUOTE]

Bazarków raczej nie robię bo naprawdę nie mam kiedy tego ogarnąć... ale spróbuję zrobić dla Reksa - pomysł sam podsunął z tym garnkiem;) będziemy na bazarku sprzedawać porcję karmy za 5zł:lol: i może jeszcze jakieś przysmaki:lol:
Tylko baaardzo bym prosiła o pomoc w rozsyłaniu i zapraszaniu ludzi na bazarek:cool3:

Wydruk z konta będzie na pewno w najbliższych dniach; niestety nie jest to konto internetowe i dziewczyny mogą wziąć 3 wydruki w miesiącu.

I DONnka bardzo dziękujemy za wpłatę dla Reksa! :lol::lol:
Malvaaa wielkie dzięki za bazarek!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett'][B]Bazarków raczej nie robię bo naprawdę nie mam kiedy tego ogarnąć... ale spróbuję zrobić dla Reksa - pomysł sam podsunął z tym garnkiem;) będziemy na bazarku sprzedawać porcję karmy za 5zł:lol: i może jeszcze jakieś przysmaki:lol:[/B]
Tylko baaardzo bym prosiła o pomoc w rozsyłaniu i zapraszaniu ludzi na bazarek:cool3:

Wydruk z konta będzie na pewno w najbliższych dniach; niestety nie jest to konto internetowe i dziewczyny mogą wziąć 3 wydruki w miesiącu.

I DONnka bardzo dziękujemy za wpłatę dla Reksa! :lol::lol:
Malvaaa wielkie dzięki za bazarek!!:lol::lol:[/QUOTE]

Kurcze, ja miałam na myśli allegro cegiełkowe takie jak zrobiłaś dla Donia :oops:
Ale taki bazarek, o którym piszesz to też świetny pomysł :multi:
Tak żałuję, że ja teraz taka zagoniona jestem :shake:
Gdyby nie chroniczny brak czasu, to sama bym taki bazarek spróbowała zrobić
Na pewno pomogę rozsyłać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...