Jump to content
Dogomania

Reks dostał drugą szansę - już w DS! Pozostał wielki dług do spłacenia! POMOŻESZ???


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']Intestinala nie powinno podawać się bez badań. Niestety nie mam 280 zł na karmę, mogę kupić bytową, nie z najwyższej pólki niestety.[/QUOTE]

Poczekaj chwilę z tą karmą... na wyniki badań... REKS ma jakąś kasę, chyba w spadku po LUPKU... część osób chciała podarować ją REKSOWI.
Jak wyjdzie, że ta droga karma jest niezbędna to najwyżej będzie się myśleć o tym potem... i jakoś kupi się choćby na początek...
Zaczekaj na wyniki badań.

Link to comment
Share on other sites

kondycja Reksa nie jest zła, oprócz jakis dziwnych potłuczeń i uszu, koopy w boksie były ładne, a jadł byle co np karmę z lidla lub przeterminowane mięso lub skóry świńskie z rzeźni, więc z karmą może nie ma co szaleć, wystarczy zwykła bytowa tak mi się wydaje.

z Lupusem była inna sytuacja... pies był słaby i było to widać, że trapi go jakaś choroba.

Vutz karmę trzeba by było zamówić dość szybko, dlatego, że zabrał tylko 4 kg, a będzie Święto Zmarłych, więc przestoje w dostawie.

Reks dobrze wygląda pomijając jakieś potłuczenia, to tylko tyle, że do swojej wagi mniej jeść dostawał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']Poczekaj chwilę z tą karmą... na wyniki badań... REKS ma jakąś kasę, chyba w spadku po LUPKU... część osób chciała podarować ją REKSOWI.
Jak wyjdzie, że ta droga karma jest niezbędna to najwyżej będzie się myśleć o tym potem... i jakoś kupi się choćby na początek...
Zaczekaj na wyniki badań.[/QUOTE]


Na razie Reks nie będzie miał badań krwi bo wetka stwierdziła, że wyniki będą niemiarodajne, wykażą wyniszczenie organizmu i tyle;
Trzeba odczekać tydzień - dwa i go trochę odkarmić
Reks je, raczej pochłania co dostaje i normalnie się załatwia więc wystarczy normalna karma średniej jakości.

Vutz jak przyjedzie wetka obejrzy Reksa dokładnie i poszuka tatuażu, ale nie mam pojęcia czy ma czytnik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']Donka pieniadze ktore przelalas na Lupusa mam przekazac na Reksa, jak tak to na jakie konto?[/QUOTE]

[B]Pieniądze na Reksa będziemy zbierać na konto OTOZu[/B]
Tak będzie najwygodniej :)
Anett poda dane tu na wątku
Wtedy przelejesz moją wpłatę na Reksa :)

Tak się cieszę, ze Reks już zaopiekowany :multi:
I dzięki cioci mysza 1 będzie dobrze karmiony :)
Mam nadzieję, że ta bolesność, którą odczuwa (nie szlag trafi tego, kto za to odpowiada :angryy:) szybko Mu minie i chłopak nabierze masy i kondycji. Tam gdzie teraz jest będzie mu dobrze :):):)
Jak będzie gotowy, poszukamy mu wspaniałego domu :):):)

Link to comment
Share on other sites

Mysza no co Ty, ważne, że Reks bezpieczny:lol:; nie mogę sobie darować, że dla Lupusa pomoc nadeszła za późno...


[B]Tripti[/B] wiadomo jak długo Reks był w tej mordowni?

Ma na szyi rany jak od jakiejś zaciśniętej pętli...

Dzisiaj jest u Reksa wetka, sprawdzi również czy pies nie ma czipa.


Aha, wpłaty na Reksa można wpłacać na konto OTOZU
[B][FONT=&quot]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt
OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu
[/FONT][/B][FONT=&quot]
Bank Spółdzielczy
nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001

z dopiskiem "dla Reksa z mordowni"



[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

... :( :( :(

błagam o pomoc dla tych dwóch... :( :( :( :(

jedna

[IMG]http://images39.fotosik.pl/1144/02690eb274739c46med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images50.fotosik.pl/1187/99c8793102620042med.jpg[/IMG]

oraz druga, która ma 3 szczenięta mniej więcej ok 3 tyg.

[IMG]http://images50.fotosik.pl/1187/9f3a519e763898dbmed.jpg[/IMG]

...... :( :( :( :( :( :( :(

dziewczyny mają wątek:

Dramat dwóch suniek Ow. Niem. - Ilanki i Desy... pomóżcie, zajrzyjcie chociaż, pomóżcie rozsyłać...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216886-Dwie-onki-w-schronie-bardzo-pilnie-potrzebują-pomocy-guzy-wyłysienia-dramat-!?p=17897681#post17897681[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Reksiu słodki :loveu:
W najbliższych dniach będę trochę zajęta, ale nie zapomnę o Tobie :)
Wrócę i będziemy dalej walczyć o Twoje lepsze jutro :)
[B]Anett[/B], wiesz już, co powiedział wet ???
Jaki jest stan Reksa ?
Kiedy dostaniemy konto Pati C, zeby zapłacić za transport ?
A może mamy przelać na konto OTOZu ???
Wstawię je do pierwszego postu

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze nie ma konta Pati? DONnka zaraz wyślę Ci nr tel Patrycji jakbyś mogła przedzwonić i poprosić o numer, ok?

Reks z każdym dniem trochę lepiej - wczoraj odwiedziła go Lilka z Waldkiem i mówili, że pies jest mało kontaktowy, nie reaguje na przywoływania, zastanawiali się nawet czy on słyszy bo nie reagował na żadne gwizdy i klaskania.
Dzisiaj podobno był bardziej kontaktowy i zainteresowany otoczeniem:lol: Stres powoli opada. Do ludzi jest miły i łagodny ... chyba, że się zrobi głodny:evil_lol: no nie oczywiście to tylko dziecięcy wierszyk... jest bardzo łagodny a głodny jest cały czas:shake: pochłania wszystko - dostaje małymi porcjami kilka razy dziennie - żadnych wymiotów i biegunki.
Dzisiaj przyszła karma, Mysza jeszcze raz wielkie dzięki!!

Była też dzisiaj wetka - wg niej uszy są pogryzione, Reks ma przepisaną maść; poza tym brak niepokojących symptomów wymagających dalszej diagnostyki na już. Za tydzień wetka przyjedzie go zaszczepić; oczywiście gdyby się działo coś niepokojącego może podjechać w każdej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...