Jump to content
Dogomania

Reks dostał drugą szansę - już w DS! Pozostał wielki dług do spłacenia! POMOŻESZ???


DONnka

Recommended Posts

[quote name='Vutz']trzeba mu było dać ten garnek... a nie dostał on lania na wszelki wypadek?[/QUOTE]

no trzeba było, ale on czekał z tym garnkiem na jedzenie, a trzeba było zapiąć obrożę i garnek to utrudniał i nie chcieliśmy karmić przed drogą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reks to strasznie ruchliwy psiak, no i ten garnek wszystko utrudnial... na poczatku wydawalo sie ze nie przejdziemy z nim przez schron bo tyle psow a on taki 'bojowy' ale Piotrek z nim szedł i 'dopadly' ich z 7 psów biegających luzem, a on pieknie szedl przy nodze, nie zwracal uwagi, gorzej z Piotrkiem bo sie zestresowal... ale pozniej jak wyszedl za brame schroniska to ladnie chodzil na smyczy, wysiusiał sie i wsiadl do samochodu... w boksie tez był 'gluchy' na nasze wołanie.

uszy są w kiepskim stanie, koniuszki są nadgryzione, nie wiem czy to pchly czy cos, trzeba to sprawdzic...

a czy ten dt ma internet? bedziemy mialy codziennie jakies info?

Link to comment
Share on other sites

pamiętaj malvaaa, żeby uprzedzić ciocię, że jest szczęśliwą posiadaczką psa, szkoda, że nie zabrał ze sobą tego garnka, był do niego przywiązany.
Z Reksem pojechały 4 batony mięsne po 1 kg.
[B]Vutz[/B] - dziękuje za kocyki ręczniki i dywany i mięso, które przywiozła malvaaa, dobrze wszystko wyszło.

Link to comment
Share on other sites

to się cieszę... co do DT to nie wiem... ja mam informacje od DONnka. obiecała jutro rano zadzwonić do DT.
DONnka ma z kolei bardzo chorą mamę w szpitalu... więc trzeba nieco cierpliwości na pierwszą relację.
ale na pewno będzie. jutro pewnie będzie też wizytau vet'a, bo dziś już się nie zdążyło...

a tak swoją drogą czy REKS nie ma gdzie tatuażu czasem? bo tomi wygląda na zachowanie szkolonego owczarka niemieckiego...
REKS ma bardzo ładną górną linię... nie jeden zrodowodem by mu pozazdrościł...

Link to comment
Share on other sites

juz jej dzisiaj opowiedzialam, to jest siostra mojej mamy, mieszka obok mnie... wiec wszystko sie zgadza, tylko tam nie podalam nr tel ale sie nie upominali...

ciekawe jak sie zachowuje w dt, i jaki ma stosunek do innych psiakow...

trzymam za niego kciuki, oby byl grzeczny...

ja mu na nowy start podarowalam obroze i smycz, dobrze by bylo gdyby pani/pan napisali na niej nr telefonu do kogos, jesli nie ma adresatki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']
...
uszy są w kiepskim stanie, koniuszki są nadgryzione, nie wiem czy to pchly czy cos, trzeba to sprawdzic...

a czy ten dt ma internet? bedziemy mialy codziennie jakies info?[/QUOTE]

Ja mam kontakt tel. z DT i będą stałe relacje i info o Reksie.

Reks był dzisiaj umówiony w lecznicy ale ponieważ strasznie się wszystko opóźniło załatwiam transport na jutro do weta - DT nie ma samochodu - jeżeli się nie uda, w piątek przyjedzie do Reksa wetka.
Reks musi być przede wszystkim odrobaczony i odpchlony, no i trzeba się zorientować co wywołuje tą bolesność.
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok...
Najważniejsze, że Reks już poza tą mordownią...

Rano zadzwonię jak tam chłopak po nocy.

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że z transportem wszystko się udało. Mam nadzieję, że będzie mu dobrze w tym DT. No i że ten ból w klatce to nic poważnego. Boże dziewczyny jaki on biedny z tym garnkiem normalnie co to tym pomyślę to mnie coś ściska w środku:/.

Co do kewstii formalnych: DT jest bezpłatny więc potrzebna tylko kasa na karmę i ew. weta tak?

Link to comment
Share on other sites

Po nocy wszystko w porządku - Reks jest spokojny, do ludzi bardzo łagodny i kochany; noc przespał spokojnie, teraz wyleguje się na kanapie (ma w boksie;)).

Karmiony jest małymi porcjami - nie ma biegunki ani wymiotów;

Będzie dzisiaj odrobaczony i odpchlony, wetka przyjedzie jutro.

Wygląda jakby był pobity, jest cały obolały.

W DT będzie mu b.dobrze - ludzie siedzieli wczoraj z nim 2 godziny w kojcu, żeby nie czuł się samotny i zdezorientowany w nowym miejscu:lol: dzisiaj pani wzięła specjalnie urlop, żeby mieć go na oku.

DT ma dwa swoje psy, na razie chłopaki obszczekują się przez płot; trudno na razie cokolwiek stwierdzić jak Reks będzie zachowywał się do innych psów; na wszystko będzie czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']pamiętaj malvaaa, żeby uprzedzić ciocię, że jest szczęśliwą posiadaczką psa, szkoda, że nie zabrał ze sobą tego garnka, był do niego przywiązany.
Z Reksem pojechały 4 batony mięsne po 1 kg.
[B]Vutz[/B] - dziękuje za kocyki ręczniki i dywany i mięso, które przywiozła malvaaa, dobrze wszystko wyszło.[/QUOTE]

zawsze mozna ten garnek doslac, co ?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie TRIPTI... co z Reksem... i biednym LUPKIEM... co się stało... bo dla mnie choroba chorbą, ale... :( :( :(
jeden wytrzymał, tylko obolały, a drugi nie wytrzymał, bo był zbyt słaby... :( :( :(

dlaczego ? ... :(

[B]życzę temu komuś, jeśli to prawda co mnie zdaje, żeby spotkał go taki sam los...[/B] :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']No właśnie TRIPTI... co z Reksem... i biednym LUPKIEM... co się stało... bo dla mnie choroba chorbą, ale... :( :( :(
jeden wytrzymał, tylko obolały, a drugi nie wytrzymał, bo był zbyt słaby... :( :( :(

dlaczego ? ... :(

życzę temu komuś, jeśłi to prawda co mnie zdaje, żeby spotkał go taki sam los... :( :( :([/QUOTE]

No ja tak samo. Co za pojebani ludzie chodzą po tym świecie bez kitu:/ jak czytam takie historie to się odzywają we mnie najgorsze instynkty przysięgam.

Tripti: przeczytaj PW ode mnie jak będziesz mieć chwilę.

Link to comment
Share on other sites

z josery najlepszy jest FESTIVAL...

Telimena -vet'ka z dogo sugerowała royal canin gastrointestinal (coprawda dla LUPKA),
albo 6 razy dziennie podawany gotowany ryż z marchewką i kurczakiem...
tylko, że kurczak gotowany oddzielnie, a ryż i marchewka oddzielnie - na wodzie, żeby nie było na maśle czy rosołku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...