Jump to content
Dogomania

Reks dostał drugą szansę - już w DS! Pozostał wielki dług do spłacenia! POMOŻESZ???


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem, jestem..., ale znowu wpadam tylko jak po ogień
Mam nadzieję, że lada dzień będę miała trochę więcej czasu dla psiaków
Oto podlinkowane bannerki dla Reksia: do wyboru, do koloru...
Proszę się częstować :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216653-Reks-ju%C5%BC-w-DT-zbieramy-na-karm%C4%99-i-weta"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5301/reks1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216653-Reks-ju%C5%BC-w-DT-zbieramy-na-karm%C4%99-i-weta"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3857/reks.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']dziewczyny jutro zrobie obiecany bazarek, znalazlam jakies kolczyki w domu :) mam nadzieje ze ktos sie skusi :)

calysy dla psiaka...[/QUOTE]

MALVAAA a te rzeczy co Ci dałam jak jechałaś do schronu? Nadają się? Może warto też spróbować wystawić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']MALVAAA a te rzeczy co Ci dałam jak jechałaś do schronu? Nadają się? Może warto też spróbować wystawić?[/QUOTE]

malvaaa zostawiła je w schronisku, a jedną małą/średnią reklamówkę mam ja w bagażniku na pewno z kagańcem i szczotkami i nie wiem co jeszcze, bo nie miałam czasu zajrzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']malvaaa zostawiła je w schronisku, a jedną małą/średnią reklamówkę mam ja w bagażniku na pewno z kagańcem i szczotkami i nie wiem co jeszcze, bo nie miałam czasu zajrzeć.[/QUOTE]

to szkoda jakby zostało to w schronisku... tam były ładne rzeczy... między innymi 4,5 m pięknego czerwonego szyfonu... może są w tej reklamówce co jest kaganiec... oby ! ... bo szkoda... a tak może by było troche grosza dla Reksa na karmę.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dostałam taką informację od OTOZ Animals O/Oświęcim. Nie wiem co robić. TRIPTI - MALVAAA może skontaktowałybyście się z tą Panią i pogadały?
[I]
"Dziewczyny,
proszę o kontakt tel. 691485682 lub mailowy . Co to za schronisko? Gdzie ono jest i czego się obawiacie? Tam trzeba porządnej interwencji żeby coś się zmieniło na dobre. Z tego co piszecie i co widać po zdjęciach , to ktoś tam łamie ustawę o ochronie zwierząt - art 6 i podpada to pod znęcanie. Właściwie z Wami czy bez powinniśmy złożyć sprawę do prokuratury o przypuszczenie popełnienia przestępstwa przez zarządzających tym schroniskiem. Proszę Was o pilny kontakt jutro /dziś już trochę późno.
Pozdrawiam

Katarzyna

--
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt - OTOZ Animals oddział Oświęcim,
ul.Partyzantów 1 , 32-600 Oświęcim

tel: 691-485-682 602-373-129

www.otozanimalsoswiecim.pl"[/I]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=indigo][B]My a przynajmniej odpowiem za siebie - ja się tym nie zajmuję, bardzo proszę o odsyłanie takich zapytań np do Fundacji Viva lub Pogotowia dla Zwierząt. Zgłoszone zostało to już dawno. Zarzuty zostały postawione, będzie toczyło się to dalej. Proszę również nie odsyłać tego do najbliższego tozu. Zarząd Główny TOZ zna doskonale sprawę.[/B][/COLOR]
[COLOR=indigo][B]Ja na chwilę obecną cieszę się, że można bez większych problemów tam wchodzić i chociaż trochę pomóc tym psom, a część zabierać.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#4b0082]Interwencja była - styczeń, wrzesień.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Jeżeli ta Pani użyje moich zdjęć - np chudych suczek - to i ja i kilka osób już nie przekroczy bramy dopóki sytuacja nie wyklaruje się.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Skąd ten OTOZ wyskoczył???[/COLOR][/B]

zapraszam na wątek osobny dotyczący pomocy fizycznej 5 listopada.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217009-Zbieramy-osoby-chętne-do-pomocy-w-schronisku-(mazowieckie)-5-listopada-2011-r.-SOBOTA?p=17911212#post17911212[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']to szkoda jakby zostało to w schronisku... tam były ładne rzeczy... między innymi 4,5 m pięknego czerwonego szyfonu... może są w tej reklamówce co jest kaganiec... oby ! ... bo szkoda... a tak może by było troche grosza dla Reksa na karmę.[/QUOTE]

ta reklamówka jest mała, na pewno nie mam tam żadnego materiału, ale to niech malvaaa da znać, może wyrwałam się przed szereg a ona szyfon zostawiła u siebie czy inne rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti'][COLOR=indigo][B]My a przynajmniej odpowiem za siebie - ja się tym nie zajmuję, bardzo proszę o odsyłanie takich zapytań np do Fundacji Viva lub Pogotowia dla Zwierząt. Zgłoszone zostało to już dawno. Zarzuty zostały postawione, będzie toczyło się to dalej. Proszę również nie odsyłać tego do najbliższego tozu. Zarząd Główny TOZ zna doskonale sprawę.[/B][/COLOR]
[COLOR=indigo][B]Ja na chwilę obecną cieszę się, że można bez większych problemów tam wchodzić i chociaż trochę pomóc tym psom, a część zabierać.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#4b0082]Interwencja była - styczeń, wrzesień.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Jeżeli ta Pani użyje moich zdjęć - np chudych suczek - to i ja i kilka osób już nie przekroczy bramy dopóki sytuacja nie wyklaruje się.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Skąd ten OTOZ wyskoczył???[/COLOR][/B]

zapraszam na wątek osobny dotyczący pomocy fizycznej 5 listopada.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/217009-Zbieramy-osoby-chętne-do-pomocy-w-schronisku-(mazowieckie)-5-listopada-2011-r.-SOBOTA?p=17911212#post17911212[/URL][/QUOTE]

Na facebook Iljova zrobiła wydarzenie o Ilance i Desie - było pisane o tym na poprzednim wątku suk.
Przygotowała też projekt filmiku -link do niego również na starym wątku.
Jako dane kontaktowe podała mojego mail'a... Pani z tego OTOZ napisała mail'a, a ja skopiowałam go
i wstawiłam go TU na wątek, bo nie wiedziałam co mam z tym zrobić - ze względu na delikatną sytuację.

Link to comment
Share on other sites

Kuźwa muszę to napisać: ja tego nie rozumiem dziewczyny, po co wciągać pincet osób w sprawę i narażać się na to o czym pisze tripti, że zaraz bramy schroniska zostaną zamknięte i nie wyciągniemy już żadnego psiaka? Skoro działa VIVA i Zarząd Główny TOZ, może każdą chęć pomocy (szczerej, aczkolwiek jak w wypadku oddziału oświencimskiego TOZ, niepopartej zorientowaniem się w delikatnym temacie K.) kierować bezpośrednio do nich z dopiskiem aby ABSOLUTNIE nie nagłaśniać sprawy? Myślę, że program "Uwaga" na początku tego roku był szczytem nagłośnienia, z którego jak wiemy nic dobrego nie wyniknęło;/

[B]A żeby było coś na temat (bo nie znoszę czczej offtopowej gadki): co z kasą za transport Reksa? Mamy komuś przelewać? [/B]

Link to comment
Share on other sites

Nicolaczek - nie wiem, nie dostałyśmy jeszcze numeru konta. Ja też czekam.

Co do reszty - mail'a dostałam od OTOZ Oświęcim, ale nic nie powiedziałam... skopiowałam go dla Was na forum, żebyście wiedziały i nic poza tym.
Ludzie na facebook przeczytali, przeczytał widocznie i OTOZ i się odezwali. To wszystko.
Dalej nikt nic nie wie... i lepiej żeby tak zostało - ze względu na zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']TA REKLAMOWKA Z RZECZAMI NA BAZAREK JEST U MNIE W SAMOCHODZIE, DODAM JE DO KOLCZYKÓW.
no co wy takich rzeczy nie oddam do schroniska...[/QUOTE]

ufff... jak dobrze, że się wyjaśniło. :) super malvaaa! dołącz. niech będzie z tego trochę grosza, który będzie mógł posłużyć pomocą potrzebującym psiakom z tego "raju".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicolaczek']A jeszcze w kwestii formalnej: można już ogłaszać Reksa prawda? pytam, bo znajomy się nim zainteresował, ale to jeszcze na razie nic pewnego.[/QUOTE]

[B]Nicolaczek, Vutz[/B], wysłałam Wam na PW dane do wpłaty za transport Reksia :):):)

Jeśli chodzi o ogłoszenia Reksa, to ja bym się jeszcze chwilkę wstrzymała.
Reks nie jest jeszcze w pełni zdiagnozowany ani zaszczepiony
Anett mówiła, że w planie jest też kastracja
Zresztą niech ona zdecyduje :)
Zapytam ja o to przy najbliższej okazji

Cioteczki, częstujcie się bannerkami Reksia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...