Jump to content
Dogomania

Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kociabanda2']wysłałam deklarację Njangu za luty, marzec, kwiecień, maj i czerwiec z góry... Niestety więcej nie możemy Pimpkowi pomóc :( Taki fajny psiak... Mam nadzieję, że niedługo znajdzie dom...[/QUOTE]
Dzięki, doszło 50 zł.

Opuszczony, zapomniany ten Pimpek ale ja jakoś nie mam szczęścia, na moich wątkach zwykle jest mało ludzi.

Zapraszam na bazarek dla Fortuny z Korabiewic, sunia ma teraz świerzb, zbieramy na leczenie :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/224846-Ratunku%21-%C5%9Awierzbowce-atakuj%C4%85%21-bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Fortuny-do-25.03?p=18856213#post18856213[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Pimpek w porządku tylko na wiosnę podsikuje...:razz::mad: w domu:razz:[/QUOTE]

Mały sikacz to nic w porównaniu z dużym sikaczem - np. takim jak Pako. ;)

Czy pies wykastrowany, czy nie, to i tak mogą mu się zdarzać chwile zapomnienia... Kastracja u dojrzałych i starszych psów raczej nie pomaga. Zostają pewne wypracowane przez lata nawyki i przyzwyczajenia. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Mały sikacz to nic w porównaniu z dużym sikaczem - np. takim jak Pako. ;)

Czy pies wykastrowany, czy nie, to i tak mogą mu się zdarzać chwile zapomnienia... Kastracja u dojrzałych i starszych psów raczej nie pomaga. Zostają pewne wypracowane przez lata nawyki i przyzwyczajenia. ;)[/QUOTE]
Niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Ajlii mi napisała, ze Pimpek ma się dobrze.
Poniżej dokładny cytat:
Pimpek nie jest kłopotliwym psem. Lubi kanapę, ale też bardzo chętnie przesiaduje w ogrodzie. Obgłaskiwanie ok, zabawy niespecjalnie.
Przy obcych ma problem z przejściem blisko albo przez dzwi, sztywnieje też przy dotyku. Nie jest hałaślowy - ale jak się zatnie, to szczeka tak jednostajnie i rytmicznie przez dłuższy czas. Wiosną zaczął obsikiwać wszystko, ale mam nadzieję że skończy się to po okresie cieczkowym. Wcześniej nie podlewał mebli. Jest łakomczuchem, uwielbia puszki i gotowane jedzenie, a najbardziej mieloną wołowinę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='hop!']Mamy cofnięcie w czasie. Ostatnie posty zniknęły i nie będą odzyskane. Zniknął też bazarek...

Pimpek czuje się dobrze.[/QUOTE]

[quote name='Kociabanda2']wow! Faktycznie ciut nas cofnęło :-o

PS. nie widzę w rozliczeniu ostatniej wpłaty Njangu. Wydaje mi się, że wysyłaliśmy 50zł[/QUOTE]

Ale skrajnie wkurzajace to jest!!!!!!!!!!!
Tyle postów, rozliczeń, normalnie zwariowali, zeby nie zapisać na serwerach porządnie wszystkiego. Tyle dni poszło się rąbać.

Wpłata dotarła a rozliczenie nie mam kiedy uzupełnić ale nic nie zginie.
Teraz wszystko muszę od nowa robić, co za wały.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...