Jump to content
Dogomania

Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...


bira

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znów sie pochwalę
Obraz wykonany w całości z filcu, jeśli ktoś chciałby go nabyć, dochód będzie przeznaczony na leczenie raka zatok Tośki

[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=503570449680187&set=oa.199224876874004&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/392786_503570449680187_2083164385_n.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za piękne życzenia Wielkanocne :-) Burak jestem, bo nawet tutaj nie wpadłam :oops:

[quote name='magdabroy']Moja koleżanka miała w Holandii usuwane żylaki, więc chyba nic Ci tam specjalnego nie wymyślą ;)

A może wrócicie z Birrą do barf'u??[/QUOTE]

Na szczęście nic mi usuwać nie będą. Będą mi zamykać żyłę 16 kwietnia pierwszą a później drugą. Jak żylaczyska nie znikną to wtedy je wytną... Dostałam już standradowo recepty na tabletki, które muszę wziąc dwie godziny przed zabiegiem, wszystko będzie robione na żywca w miejscowym znieczuleniu... Pani doktotor twierdzi, że to nic nie boli, jedyne co boli to ten zastrzyk znieczulający :roll: No i będę czuć smród spalenizny... Ale dadzą mi miętówke:crazyeye:

A Birra jakos do suchej przywykła. Smaruję jej te chrupli jakimś badziewnym pasztetem i wsuwa. Dzisiaj wymiotowała, więc dostała rosołek, ale jutro z powrotem RC :diabloti:

[quote name='inga.mm']znów sie pochwalę
Obraz wykonany w całości z filcu, jeśli ktoś chciałby go nabyć, dochód będzie przeznaczony na leczenie raka zatok Tośki

[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=503570449680187&set=oa.199224876874004&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/392786_503570449680187_2083164385_n.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Kiedy Ty jeszcze czas znajdujesz na to rękodzieło? Podziwiam :-)

[quote name='agaga21'][URL]http://images50.fotosik.pl/1887/32e547fb1681f53e.jpg[/URL]
zdjęcie BOSKIE!!!!!
ucałuj birrkę w ten cudny pychol ode mnie:loveu:[/QUOTE]

Dzięki :-) Gruba wycałowana. Poszła sobie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Wracam od razu do domu ;-) to Holandia ;-) moja przyjaciółka ma ten sam zabieg w tym samym dniu ale rano..więc będzie musiała dziewczyny ze szkoły odebrać, bo ja wtedy będę jeszcze w klinice...

A Birra na razie zjada bez fachowe o dziwo. Smarujemy jej te boki pasztetem i wsuwa :-) do tego codziennie dostaje na przegryzke jakieś smierdziele i jest szczęśliwa :-)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje :-) Kciuki się przydadzza, bo ja coraz bardziej się stresuję. Chyba wolała bym, żeby mnie przyśpili do tego zabiegu, bo niekoniecznie chcę słyszeć i czuc co oni tam robią... Jeszcze musze tabletki odebrać z apteki... Jak mi koleżanka powie, że ją bolało, to nie idę ;-)

I zapisałam się do szkoły. Znowu... jutro jadę papiery podpisać i od środy znowu się zacznie. Teraz będę miala gorsze dni, ale trudno, to tylko pół roku ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']Dziękuje :-) Kciuki się przydadzza, bo ja coraz bardziej się stresuję. Chyba wolała bym, żeby mnie przyśpili do tego zabiegu, bo niekoniecznie chcę słyszeć i czuc co oni tam robią... Jeszcze musze tabletki odebrać z apteki... Jak mi koleżanka powie, że ją bolało, to nie idę ;-)

I zapisałam się do szkoły. Znowu... jutro jadę papiery podpisać i od środy znowu się zacznie. Teraz będę miala gorsze dni, ale trudno, to tylko pół roku ;-)[/QUOTE]

kiedy ten zabieg?
i co to za szkoła?

zdjęcia nowe proszę :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

zabieg na żylaki. Będą mi zamykac żyłę na długości ok. 50 cm. Od pachwiny aż do kolana prawie... to chyba nawet sięcej niż 50 cm... I we wtorek mam to cholerstwo, boję sie, bo to będzie tylko w miejscowym znieczuleniu w pełnej świadomości...

A szkoła dalej holenderskiego. Ja strasznie kuleje z tym językiem i musze chodzic, bo mi wstyd jak zaczynam sie seplenić. Ostatnio byłam z Ingą u dentysty i dogadałam się super, a w piątek pod szkołą babka zagadnęła mnie o Birre, miała inny akcent i kompletnie jej nie rozumialam... jakby po chińsku mówiła ;-)

Zdjęcia jutro porobie nowe. Ma być 21 stopni, wprawdzie zapowiadają deszcz, ale mam nadzieje, że jednak nas ominie ;-) Więc jsk pogoda będzie fajna, to jade na plażę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']To już we wtorek ....
U nas też nie usypiają , dziwne to takie , chyba lepiej spać ;)
Chociaż wszystko ma swoje plusy i minusy[/QUOTE]

Po spaniu człowiekowi niedobrze jest, ale ja nie chce słyszeć jak oni ze soba rozmawiają i komentują to co robią i nie chce czuc tego smrodu, bo wątpie, że mi ta miętówka pomoże ;-) Musze sobie załatwić tylko kogoś, kto mnie tam zawiezie, bo nie będe mogła auta prowadzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']zabieg na żylaki. Będą mi zamykac żyłę na długości ok. 50 cm. Od pachwiny aż do kolana prawie... to chyba nawet sięcej niż 50 cm... I we wtorek mam to cholerstwo, boję sie, bo to będzie tylko w miejscowym znieczuleniu w pełnej świadomości...

A szkoła dalej holenderskiego. Ja strasznie kuleje z tym językiem i musze chodzic, bo mi wstyd jak zaczynam sie seplenić. Ostatnio byłam z Ingą u dentysty i dogadałam się super, a w piątek pod szkołą babka zagadnęła mnie o Birre, miała inny akcent i kompletnie jej nie rozumialam... jakby po chińsku mówiła ;-)

Zdjęcia jutro porobie nowe. Ma być 21 stopni, wprawdzie zapowiadają deszcz, ale mam nadzieje, że jednak nas ominie ;-) Więc jsk pogoda będzie fajna, to jade na plażę :-)[/QUOTE]

tak, doczytałam o tych żylakach, tylko termin gdzieś mi umknął. będę trzymać kciuki, oby ci ten zabieg pomógł. moja szwagierka ma masakryczne żylaki, nawet chyba ma z ich powodów grupę inwalidzką. jak tobie pomoże, to podpowiem jej, by też może sobie zrobiła...choć pewnie co żylaki to inna możliwość(lub jej brak) leczenia...(?)
u nas dziś momentami jak słońce wychodziło, to było ok 20 stopni. boskie uczucie :)
czekam na fotki grubej:loveu::loveu:
a w ogóle to muszę zacząć moje spaślaki odchudzać po zimie...chyba im zmienię dietę, bo ostatnio im odpuściłam i żadnych zasad się nie trzymamy. lucyna to się ledwo toczy, taka z niej parówa się zrobiła :evil_lol:

ucałuj wszystkie 4 dziewczynki :) czekam na te plażowe jutrzejsze foty!oby nie padało.

Link to comment
Share on other sites

Agata, tutaj jest sześć metod usuwania żylaków. Mi wybrali laserowe zamykanie, bo to dobierane jest indywidualnie. Ja mam żylaki ogromne. Na całej łydce, dookoła, wszędzie, na kolanie na kostkach... wszędzie, w ciąży miałam w takich miejscach, że lekarzom oczy wychodziły jak to widzieli... dzięki bogu tam się pochowały ;-) W każdym razie robili mi najpierw usg, mam w tych żylakach bardzo dużo skrzepów, baba mi te skrzepy pokazywała a jazamiast się tym przejmowac, przyglądałam się moim otłuszczonym girom i zastanawiałam się czy one na pewno sa moje ;-) No i jestem na diecie od kilku dni... i zaczęłam ćwiczyc z tą Ewą Chodakowska, zakwasy mam takie, że z krzesła wstać nie mogę ;-)

A Birre ja też musze odchudzić... Jessu co z niej za spaślak się zrobił, ciągle coś podjada, kotu wykrada, dziewczynom podbiera... straszna się zrobiła. Po Twojej Lucynie nie widać, żeby gruba była... A reszty jakoś nie pokazujesz ostatnio ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']Agata, tutaj jest sześć metod usuwania żylaków. Mi wybrali laserowe zamykanie, bo to dobierane jest indywidualnie. Ja mam żylaki ogromne. Na całej łydce, dookoła, wszędzie, na kolanie na kostkach... wszędzie, w ciąży miałam w takich miejscach, że lekarzom oczy wychodziły jak to widzieli... dzięki bogu tam się pochowały ;-) W każdym razie robili mi najpierw usg, mam w tych żylakach bardzo dużo skrzepów, baba mi te skrzepy pokazywała a jazamiast się tym przejmowac, przyglądałam się moim otłuszczonym girom i zastanawiałam się czy one na pewno sa moje ;-) No i jestem na diecie od kilku dni... i zaczęłam ćwiczyc z tą Ewą Chodakowska, zakwasy mam takie, że z krzesła wstać nie mogę ;-)

A Birre ja też musze odchudzić... Jessu co z niej za spaślak się zrobił, ciągle coś podjada, kotu wykrada, dziewczynom podbiera... straszna się zrobiła. Po Twojej Lucynie nie widać, żeby gruba była... A reszty jakoś nie pokazujesz ostatnio ;-)[/QUOTE]

ooo, to podziwiam, że ci się chce ćwiczyć!
po lucynie nie widać, bo na zdjęciach leży ;) więc ukrywa brzuch i nie widać jej talii a raczej jej braku.
reszty psów nie pokazuję, bo się kociara zrobiłam:oops: a tak serio to czekam na pogodę by z aparatem wyjść w końcu na dwór i porobić foty na słońcu, bo tych w domu nie lubię. z resztą psy w domu ciągle śpią, więc nuuuuda.
moje to tak jak bira-od dzieci sępią, lence dodatkowo kradną:mad: a kotom nie wyżerają tylko dlatego, że kocie żarcie jest wysoko, w miejscu niedostępnym dla psów.

Link to comment
Share on other sites

Agata, mi się też ćwiczyć nie chce, ale jak się ostatnio kilka razy w lustrze zobaczyłam to zbladłam... kompletnie się nie poznałam od szyi w dół ;-) Coś strasznego...

Ja też czekam na słońce. Ostatnio w zeszła niedziele było a później już tylko chmury, deszcz i wiatr. oby jutrzejsze pogody sie nie sprawdziły :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...