Jump to content
Dogomania

Porady co do pierwszego psa.


pusia1969

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nathaniel'] Najlepiej w sumie było by podawać gotowane, ale latwo mozna psa utuczyc [/quote]
E tam :roll: Moja suka jest na gotowanym jedzeniu i jest szczuplutka w sam raz. Jeśli dobierze się odpowiednią ilość pokarmu do aktywności psa to nie powinno być z tym problemu.
[quote name='zaba14']nie wiem dla jakiego to psiaka, ale adresowka tego typu to dziadostwo :P [/quote]
Moja sunia do spokojnych psów nie należy a podobną adresówkę nosi już ok. roku, więc to też bywa różnie ;)

Link to comment
Share on other sites

JA polecam taki identyfikator [url]http://www.allegro.pl/item156367702_identyfikator_dla_psa_lub_kota_super_wytrzymaly.html[/url]
Adresówka na pewno sie nie zgubi, jest badzo trwała i wytrzymała. :)

Aukcja juz dawno skonczona, ale ten przedmiot jest co chwile wystawiany, wiec musisz regularnie przegladam allegro.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Jeszcze chyba nie pojedziemy do schroniska.Bo [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=16296"][COLOR=#800080]gajesia1925[/COLOR][/URL] zaproponowała nam szczeniaka.Jeżeli znajdzie się transport to jeden z piesków będzie należał do naszej rodziny :) A jeżeli nie to pojedziemy do schroniska i weźniemy jakiegoś innego małego pieska.Ale mam nadzieje, że ktoś będzie chciał przetransportować psiulkę
Edit:Oczywiście,że zrobię galerię pieska!Mam tylko problem z imeiniem.Nero ,Smerfuś czy Pik?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konsekwentnie nie pozwalać psu do niego wchodzić. Zawsze i wszędzie.
Kiedy szczeniak szykuje się, żeby wskoczyć na łóżko, odwrócić jego uwagę zabawką, smakołykiem. NIGDY nie chwalić, nie głaskać, nie karmić, nie poświęcać uwagi psu, kiedy jest na łóżku. Zachęcać do zejścia (zabawka, wołanie) i bawić się, pieścić tylko na podłodze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

[SIZE=1][COLOR=SlateGray]Jeżeli ktokolwiek będzie brał szczeniaka z hodowli, to powinien dostać wyprawkę a także i zapytać się, czym szczeniaki były odżywiane pomijając mleko matki. Raczej zazwyczaj tak jest, że małe psy są głośniejsze. [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...