Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

To najlepszy okres na wspólne psie spacery. Przy innych psach chłopak szybciej się nauczy. A socjalizacja w młodym wieku jest bardzo ważna. Zresztą właśnie takie psiaki najbardziej garną sie do innych, jak będzie dorosły, to będzie chodził swoimi drogami i wybierał sobie towarzystwo ;)

Link to comment
Share on other sites

rozesłałam PM po ludziach, to teraz proszę o aktywność - na razie wiem że Kama&Diana jest jak najbardziej za spotkankiem :)
kto jeszcze?
gdzie wam pasuje?
z tego co pamiętam Kama&Diana jest z Pruszcza, więc w razie czego mogę podrzucić samochodem na miejsce spotkania ;) o ile Twój pies zmieści się w moim samochodziku :P

Link to comment
Share on other sites

kurde no, pomysl naprawde zacny!
Korci mnie Otomin, tam sa chyba fajne tereny :) choc zadowole sie tez plaza i wcale nie bede narzekac, a Gugi chetnie sie popluska w krystalicznej wodzie ;D tyle,ze w dzien wolny to na plazy moze byc troche ludzi.
No nie wiem, niech sie jeszcze ktos wypowie;p

a tak w ogole to jestescie raczej za rannym spacerkiem? bo mi taki by najbardziej pasowal.. Jakos tak do 12/13.

Link to comment
Share on other sites

ja też bym wolała rano - nawet koło 10.. bo wtedy najlepiej. My i tak wstajemy o 7 bo tak Lenny idzie na pierwszy spacer, więc czy to święto czy nie, my możemy z rańca ;) tylko trzeba doliczyć, że mieszkam na końcu świata i jeden km dalej, więc potrzebuje też czasu na dojazd :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...