Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

[quote name='jamaga']To i ja sie dopisuję. Jestem z Brzeźna Na spacerki z moją Majką chodze głównie w okolicach pasa nadmorskiego Brzeźno - Jelitkowo. Okolice parku jelitkowskiegom, lasek stare działki. Tam Majce najlepiej się bryka :)[/QUOTE]
My z Bafrą 2-3 razy w tygodniu też tam spacerujemy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Buell']Z Florką?
To super!
A przyjedziesz do Gdańska?

p.s.
może by mi się udalo w tą sobotę do Was podjechać - dalej w Gdyni za Klifem o 17tej się spotykacie?[/QUOTE]

Pewnie, mogę przyjechac. :)
Nie, te spotkania niestety nie wypaliły...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Uwaga na zboka na działakach[/B]!!! Od kilku dni na starych działakach w Brzeżnie (między deptakiem prowadzącym do mola a deptakiem od ul. Obrońców Wybrzeża) kręci się zboczeniec. Kilka dni temu szłyśmy z dziewczynami i naszymi psiakami na spacer i gościu zdjął portki i chciał nas wystraszyć ale że zabiłyśmy go śmiechem a do tego jedna z dziewczyn była z rotkiem więc go nim poszczuła(chociaz rotek by muchy nie skrzywdził)to facio sie zawinął i uciekł. A dziś to przeszedł samego siebie bo łaził po działkach jak go Pan Bóg stworzył. Jak go zobaczyłam to myślałam że umrę ze śmiechu. Ale jedna strsza pani która sobie z krzaczków porzeczki zbierała mało zawału nie dostała jak go zobaczyła. Zadzwoniłam na policję ale wątpie czy wogóle przyjechali a nie chciało mi się czekać. Pewnie zbok jest nie groźny - obnażacz ale lepiej uważać !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 05.07.2010 w Gdańsku Chełmie zaginął Owczarek Szetlandzki, maść śniada (rudy z białym kołnierzem i czarnymi znaczeniami), łapy białe z nieznacznymi rudymi plamkami. Numer tatuażu w pachwinie C 012. W dniu zaginięcia miał na sobie jasny plastikowy kaganiec i beżową obroże firmy McLeather. W domu czeka na Julka suczka, która bardzo za nim tęskni, jej tęsknota jest jednak nieporównywalna z nasza rozpaczą. Jeśli ktoś go chociaż widział prosze o kontakt 510-117-546 [url]www.zaginalpiesjulek.blox.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chętnie byśmy się wybrali na jakiś weekendowy spacerek :cool3:. Ktoś chętny?

A przy okazji może komuś się bazarek spodoba :razz:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190726-PSIA-SESJA-ZDJ%C4%98CIOWA-Tr%C3%B3jmiasto-Olsztyn-do-19.08"]PSIA SESJA ZDJĘCIOWA[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Squ']Tam w weekendy, przy ładnej pogodzie, może być trochę ludzi.

Szkoda, że na plażę nie można :([/QUOTE]
Ja już chodze z Majką na plaże ale zgodnie z Uchwała to można wchodzić dopiero od 30 września do 1 maja :(
No fakt w parku Regana w weekend sporo ludków ale w lasku nadmorskim to już mniejszy tłok ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Ja z moim whippetem mogę się przejść ;)[/QUOTE]

Druga moja ukochana rasa :loveu:. My chętnie się umówimy w któryś weekend, niestety ten spędzam w Olsztynie :shake:.

[quote name='monmik']Możemy się przejśc lasem troche :) a co tam.
Wejscie do Pachołka (od ul. Tatrzanskiej)
Co powiedzie na taką opcję?[/QUOTE]

Ja na takie spacerki się piszę, swojego czasu mieszkałam na tatrzańskiej. Ten weekend odpada, ale jak byście planowali jakiś weekendowy spacerek, to proszę o priva, może uda się umówić :p.

Link to comment
Share on other sites

to co, do lasu? :D

ul Tatrzańska, mozecie sprawdzic na mapie trojmiasta: [url]http://mapa.trojmiasto.pl/[/url]
generalnie dojscie do wiezy widokowej- Pacholek.
Z przystanku tram "Opacka" idzie się wzdłuż pomiędzy Pakiem Oliwskim, a cmentarzem i wychodzi w zasadzie na wprost Tatrzańskiej (ulica z kocich grzbietów). Tą kamienistą uliczką do końca, aż pod szlaban= początek lasu.
To co jakoś koło 12? w sobotę

Link to comment
Share on other sites

Ja moze sie tez wybiore. Co prawda wolałabym laski w pasie nadmorskim - bliżej ;) ale do Oliwy tez moge się wybrać. Moja Majka ma rok (wczoraj skończyła;)) i jest łagodna do innych piesków tylko jest szalona i czasem lubi wejść innym psom na głowę. Ale jak Wasze pieski lubią bieganko i "zapasy" tp pewnie sie dogadają ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...