Jump to content
Dogomania

Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • Replies 545
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216340-Murzyn-potrzebuje-pomocy-!!!!-Dług-w-hotelu-700-zł!!!!!-(-(/page15"][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00390/ncqw2vcvrc1w_t.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216340-Murzyn-potrzebuje-pomocy-!!!!-Dług-w-hotelu-700-zł!!!!!-(-(/page15"][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00390/53c1dyv5r0sv.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216340-Murzyn-potrzebuje-pomocy-!!!!-Dług-w-hotelu-700-zł!!!!!-(-(/page15"][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00390/r4kw4i47g8w4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Proponuję najpierw zabrać Murzynka do fryzjera, zrobić nowe zdjęcia i dopiero ruszyć z nowymi ogłoszeniami. Myślę że ze starymi zdjęciami nie ma sensu robić ogłoszeń.
Nie pisałabym też że jest po wypadku. Na dzień dzisiejszy to zdrowy, radosny młody pies i taka informacja może odstraszyć potencjalnych zainteresowanych bo zaraz kojarzy się to z jakimś leczeniem i kosztami.

DIF daj znać jak już będziesz wiedziała jaki jest koszt fryzjera. Czy możesz zapłacić a ja Ci zrobię przelew?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']karmę zamówiłyśmy , [B]będzie w poniedziałek[/B] , krople także dostaniesz w poniedziałek .[/QUOTE]

Aga!
Dzisiaj jest środa!! Nie mam ani karmy ani kropli!! :shake:
Na dzisiaj jeszcze mam karmę, ale od jutra będzie jadł już naszą. Naszym psiakom oraz hotelowiczom bez karmy serwujemy w tym miesiącu [URL="http://www.sklep.torek.pl/pl/p/DISC-DOG-Adult-Complet-20kg/159"]DiscDog[/URL]. Stawka żywieniowa 2 zł/dzień.

[quote name='yhm'] DIF robi tu naprawdę ogromną robotę, a wydaje mi się, że jej zadaniem nie jest nikogo sponsorować, nawet jeśli jest to "sponsorowanie" tymczasowe i dług zostanie spłacony. Wydaje mi się, że powinno być w tym miejscu więcej pokory ze strony osób odpowiedzialnych za Murzynka, bo tak naprawdę DIF mogłaby powiedzieć: zabierajcie psa, skoro nie płacicie, a ona jedynie pyta, na czym stoi i widać, że jest bardzo zaangażowana w sprawę psa, mimo zawirowań.

Czy Murzyn czegoś potrzebuje? Nie mam pieniędzy, ale w piwnicy mam jakieś obróżki, zabawki... Może jakoś się przydam.[/QUOTE]

Dziękuję bardzo za miłe słowa i chęć pomocy Murzynkowi. :)
Na chwilę obecną pies potrzebuje tylko pieniędzy na opłatę hotelu oraz domu.
Zabawki, obroże, posłania, smyczki - wszystko jest na wyposażeniu hoteliku.

[quote name='anouk92']

DIF daj znać jak już będziesz wiedziała jaki jest koszt fryzjera.[/QUOTE]

Postaram się ogarnąć tego fryzjera jak najszybciej, ale jestem po komunii syna i wieczory mam zajęte przez "biały tydzień". Będę wolniejsz od poniedziałku.

[quote name='Olena84']Ech, nie ma za co.
[/QUOTE]

Olenko!
[B]JA[/B] Ci bardzo dziękuję! :lol:
Zrobiłaś śliczny plakacik i fajne banerki! Postaram się ten plakat wstawić na [URL="https://www.facebook.com/pages/Hotel-dla-ps%C3%B3w-KADIF/179740165435271?ref=hl"]fun page'a hotelu na FB[/URL]

Aga. Też pobierz i wstawcie u siebie! ;)

[quote name='Lidan'] Poczęstuję się banerkiem.[/QUOTE]

:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Dziękuję bardzo za miłe słowa i chęć pomocy Murzynkowi. :)
Na chwilę obecną pies potrzebuje tylko pieniędzy na opłatę hotelu oraz domu.
Zabawki, obroże, posłania, smyczki - wszystko jest na wyposażeniu hoteliku.[/QUOTE]

Rozumiem, że krople i karma są zamówione. Czy w tej chwili trzeba opłacić coś jeszcze?
Na dniach przyjdzie do mnie przelew od klienta (myślę, że w piątek). Jestem w stanie dorzucić coś do hoteliku (nie będzie to duża kwota, ale spróbuję wygospodarować coś co miesiąc). Proszę Cię [B]DIF[/B] o informację, czy będę mogła wpłacać bezpośrednio na konto hoteliku, a Ty zmniejszysz o tą kwotę rachunek dla Fundacji (lub przeznaczysz tą kwotę na potrzeby Murzynka, np. krople)? Ze względu na pewne niejasności pomiędzy hotelikiem a Fundacją (nikomu absolutnie nic nie zarzucam, ale nie chcę się w to mieszać) chciałabym przelewać pieniądze bezpośrednio dla hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yhm']Rozumiem, że krople i karma są zamówione. Czy w tej chwili trzeba opłacić coś jeszcze?
Na dniach przyjdzie do mnie przelew od klienta (myślę, że w piątek). Jestem w stanie dorzucić coś do hoteliku (nie będzie to duża kwota, ale spróbuję wygospodarować coś co miesiąc).[/QUOTE]

Super ze Murzynkowi przybędzie chociaż jedna osoba która będzie go wspierała co miesiąc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Super ze Murzynkowi przybędzie chociaż jedna osoba która będzie go wspierała co miesiąc :)[/QUOTE]

Tylko prosiłabym, żeby nie traktować mnie jako stałego deklarowicza. Mam zbyt nieregularne wpływy, żeby deklarować coś stałego, a nie chciałabym tutaj składać obietnic bez pokrycia. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yhm']Rozumiem, że krople i karma są zamówione. Czy w tej chwili trzeba opłacić coś jeszcze?
Na dniach przyjdzie do mnie przelew od klienta (myślę, że w piątek). Jestem w stanie dorzucić coś do hoteliku (nie będzie to duża kwota, ale spróbuję wygospodarować coś co miesiąc). Proszę Cię [B]DIF[/B] o informację, czy będę mogła wpłacać bezpośrednio na konto hoteliku, a Ty zmniejszysz o tą kwotę rachunek dla Fundacji (lub przeznaczysz tą kwotę na potrzeby Murzynka, np. krople)? Ze względu na pewne niejasności pomiędzy hotelikiem a Fundacją (nikomu absolutnie nic nie zarzucam, ale nie chcę się w to mieszać) chciałabym przelewać pieniądze bezpośrednio dla hoteliku.[/QUOTE]
Ja tez bym prosiła o nr konta hoteliku (koniecznie na priv! - bazarek może mi się zgubić...) - może choć odrobinę pomogę w zmniejszeniu długu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nette']Ja tez bym prosiła o nr konta hoteliku (koniecznie na priv! - bazarek może mi się zgubić...) - może choć odrobinę pomogę w zmniejszeniu długu.[/QUOTE]

Również wysłałam dane do przelewu na pw. Bardzo dziękujemy w imieniu Murzynka :)

DIF proszę potwierdź wpłaty jak dostaniesz przelewy.

Czy ktoś jeszcze może wspomóc Murzynka w spłaceniu długu. Nie możemy zapomnieć że czas cały czas leci więc Murzynek potrzebuje wsparcia przez cały czas. Na pewno ucieszą go nawet najmniejsze wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']trafiłam tu z banerka i postaram się wspomóc grosikiem psiaczka na ile będę mogła.[/QUOTE]

Również wysłałam dane do przelewu.

Nie jestem pewna czy DIF wysyłała, ale skoro nie pisze nic na wątku to rozumiem ze jest zabiegana więc wysyłam ja ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=2]Na dzień dzisiejszy zadłużenie Fundacji Zwierzaki w Potrzebie w naszym hotelu wynosi: 964,00 zł.
[/SIZE][SIZE=2]
[U]Styczeń [/U]
Murzyn i Beza r-k 3/2013 na kwotę 482,00 zł
[/SIZE][SIZE=2]Częściowa spłata zadłużenia 238 zł, [U]pozostało do spłaty 244 zł[/U] (niezapłacone)
[/SIZE]
[SIZE=2][U]Luty
[/U]Murzyn r-k 11/2013 na kwotę 224,00 zł (niezapłacone)
[/SIZE]
[/B][SIZE=2][B][U]Marzec[/U]
Murzyn r-k 17/2013 na kwotę 248,00 zł (niezapłacone)

[U]Maj[/U]
Murzyn r-k 36/2013 na kwotę 248 zł (niezapłacone)
[/B]
[B][COLOR=#ff0000][U][SIZE=4]Zadłużenie do zapłaty:[/SIZE] [SIZE=4]964,00 zł [/SIZE][/U][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=4]

[SIZE=2]Bardzo proszę o wpłacanie pieniędzy na konto Fundacji nie na nasze!! Nie zajmujemy się zbiórką pieniędzy na psy przebywające w hotelu. Rozliczmy się tylko z Fundacją na podstawie wystawianego rachunku. Wszelkie inne wpływy będziemy zwracać jako nienależne.

Osoby chętne wspomóc Muziaka finansowo bardzo proszę o informacje na wątku o wysłanej kwocie - będę je wstawiała w trzecim poście rozliczeniowym.
Agnieszka potwierdzi wpływ który odnotuję w rozliczeniach i wszyscy będą mieli jasną i klarowną sytuację!!



[/SIZE]
[/SIZE][/B]

Edited by DIF
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF'][B][SIZE=2]Na dzień dzisiejszy zadłużenie Fundacji Zwierzaki w Potrzebie w naszym hotelu wynosi: 964,00 zł.
[/SIZE][SIZE=2]
[U]Styczeń [/U]
Murzyn i Beza r-k 3/2013 na kwotę 482,00 zł
[/SIZE][SIZE=2]Częściowa spłata zadłużenia 238 zł, [U]pozostało do spłaty 244 zł[/U] (niezapłacone)
[/SIZE]
[SIZE=2][U]Luty
[/U]Murzyn r-k 11/2013 na kwotę 224,00 zł (niezapłacone)
[/SIZE]
[/B][SIZE=2][B][U]Marzec[/U]
Murzyn r-k 17/2013 na kwotę 248,00 zł (niezapłacone)

[U]Maj[/U]
Murzyn r-k 36/2013 na kwotę 248 zł (niezapłacone)
[/B]
[B][COLOR=#ff0000][U][SIZE=4]Zadłużenie do zapłaty:[/SIZE] [SIZE=4]964,00 zł [/SIZE][/U][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=4]

[SIZE=2]Bardzo proszę o wpłacanie pieniędzy na konto Fundacji nie na nasze!! Nie zajmujemy się zbiórką pieniędzy na psy przebywające w hotelu. Rozliczmy się tylko z Fundacją na podstawie wystawianego rachunku. Wszelkie inne wpływy będziemy zwracać jako nienależne.

Osoby chętne wspomóc Muziaka finansowo bardzo proszę o informacje na wątku o wysłanej kwocie - będę je wstawiała w trzecim poście rozliczeniowym.
Agnieszka potwierdzi wpływ który odnotuję w rozliczeniach i wszyscy będą mieli jasną i klarowną sytuację!!



[/SIZE]
[/SIZE][/B][/QUOTE]


Dif podalam trzem osobom numer Twojego konta bo nie pisałas wcześniej ze tak nie powinno być. Może zostaw już te wpłaty bez odsylania do nadawcy tak żeby nie mieszać a po prostu od tej chwili kto będzie chciał wesprzeć Murzynka będzie robił przelewy na konto fundacji.

Fundacja Zwierzaki w Potrzebie
Ul. Legionów 55/1
05-200 Wołomin


19144013870000000012586329

Koniecznie z dopiskiem " dla Murzynka"


Aniu a co z fryzjerem? Będziesz miała chwile żeby z nim podjechać? Moja deklaracja opłacenia fryzjera nadal aktualna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...