Jump to content
Dogomania

Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(


Hotel KADIF

Recommended Posts

[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=navy][I]"Cze....!

Nazywam się Murzyn Muziek Wrzeszczymorda.

Wszyscy mówią do mnie Muziek. Nie wiem dlaczego na pierwsze mam "Murzyn", bo moi przodkowie nawet koło nich nie leżeli.
Nie jestem też taki czarny.
Ostatnio bardzo wybielała mi szyja i zaczęły mi rosnąć białe kłaki na stopach. Nie wiem po jaką cholere...
Ale Szefowa DIF mówi, że mi w nich do twarzy.

A dlaczego mam na nazwisko "Wrzeszczymorda"?!
No dobra, trochę lubię sobie pogadać, ale żeby od razu tak dawać na nazwisko to chyba przesada....
Wyobraźcie sobie, że w skali od 1 do 10 DIF dała mi 8 punktów wrzaskliwości! Durna baba.....! W końcu po to mam usta, żeby mówić, co nie?
A ta się czepia i wkurza! Krzyczy wtedy "Muziek, Ty Matole! Zamknij te morde"!
A propos.... Co to jest morda, bo nie wiem...?!

No dobra, może trochę przesadzam z tym wrzaskiem. Zwłaszcza jak z góry schodzą psy na spacer lubię ich ustawiać. Ale jeden pies szczególnie mi nie pasi. To Spajki! Nie cierpię go, jak my wszyscy, z dołu!

Jak zaczyna startować do Lesiaka to mnie cholera bierze!! Jesoooo.... Jak oni się nienawidzą!
Wiecie...... Lesio to mój kumpel i nienawidzę jak ten rudzielec chce mi zagryźć kolegę przez kratę. Szkoda, że Szefowa nas zamyka jak Spajki lata po domu, bo byśmy mu pokazali gdzie raki zimują... (co to są raki, bo nie wiem...?!)

Nie mogę znieść, że Spajk biega po moim Hotelu.
Zawsze wtedy wrzeszczę do niego, żeby polazł na górę, bo mnie denerwuje!
Ale on ma to w nosie i cały czas podbiega do DIF a ona go głaszcze.
Rozczula się nad nim jak nad jakimś szczylem.
A przecież to dorosły pies jest! Bez przesady - nawet kota można zagłaskać na amen....
Ale mówi, że on jest biedny, że był katowany przez psychola i mamy być dla niego mili.
A ja to nie jestem biedny? Nie miałem rozwalonej czachy? Do dzisiaj połowa szczęki mi wychodzi z ust od uderzenia....
A Lesio? Jakiś gad ludzki go przywiązał do drzewa, żeby skonał... Jak go znaleźli to już nawet nie miał robaków co wprawiają w ruch flaki.....
A Kinia? Jak biegnie to każda stopa w inną stronę leci...
A Szancia i Pimpaliński? Tyle lat w kryminale siedzieli za niewinność...
O Karutce nie wspomnę...
Wszyscy biedni jesteśmy, nie tylko ta ruda gęba.
Dlatego się denerwuję i wrzeszczę.
Ale do czasu, bo DIF wrzeszczy głośniej!
Jessuuuu.... Jak ona drze tę japę! Nie macie pojęcia....
Ale jak tak się na nas porządnie wydrze to mamy na trochę spokój, bo nadwyręża sobie jakieś kable w gardle i przez dwie godziny mówi prawie szeptem.
Ale muszę przyznać, że u DIF jest całkiem znośnie.
Na pewno lepiej niż w kryminale albo na ulicy.
Pogłaszcze, pobawi się, da michę. I to na czas, nigdy się nie spóźnia!. Jak gdzieś jedzie to rozsypuje do misek żarcie dla każdego, z karteczką w środku która micha jest czyja i wtedy Rodzina rozdaje żarcie.
A ja to nawet kilka razy w łóżku spałem. Ale to jak nie było Pana... he...he... Przy nim taki numer by nie przeszedł!

Ale jak Szefowa się wkurzy to lepiej nie podchodzić jej pod koła, bo nie wyhamuje!

Kiedyś ją strasznie wkurzyłem!!
Zakradłem się do kantorka sprzątaczki. Stoją tam klamoty sprzątaczki (czyli DIF) i trzy kocie kuwetki. A w kuwetkach... mniam...mniam... Same skarby!
Jak DIF nie wyłapie, że trzeba sprzątnąć to sprzątam ja, logiczne chyba?
Byłem szczuplutki (a nie taki spaślak jak teraz) i bezszelestnie wcisnąłem się w szparkę w drzwiach i zacząłem sprzątać.
Ale niestety nie zapaliłem światła i po ciemku potknąłem się jedną kuwetę a zaraz potem wpadła do kantorka Szefowa! O mamusiu! Tak mnie ta baba wystraszyła, że o mało się nie udławiłem i z pełnymi ustami uciekłem do klatki. Jak ona się darła na mnie wtedy!!!!
No dobra, może trochę przesadziłem z tym kantorkiem i może nie w porę, bo się śpieszyli do szkoły! Ale żeby od razu taką awanturę robić!

Nie wiem jak długo tu wytrzymam! Znajdźcie mi wreszcie jakąś chatę, bo to jakieś zwariowane lotnisko, ten Hotel! Ciągle się te psy zmieniają, nawet imion nie pamiętam!

Dobra! Idę w kolejkę do wodopoju, bo widzę, że się ustawiają! Qrna, znowu będę ostatni!

Nara!" [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 545
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dogomaniaczkaa']Świetne!

Pozwoliłam sobie rozreklamować Murzynka (i oczywiście tekst DIF) na facebooku:

[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=361557250537123&set=a.321962924496556.97444.317351318291050&type=1&theater[/URL]

Zapraszam :)

A jak tam nasz chłopak się sprawuje? Potrzeba czegoś?[/QUOTE]

Dziękujemy za reklamowanie Murzynka:)

Mały potrzebuje domu oraz pomocy w opłaceniu hoteliku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Mały potrzebuje domu oraz pomocy w opłaceniu hoteliku :([/QUOTE]

W takim razie zapraszam: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220737-Mia%C5%82o-by%C4%87-dla-Prymusa-jest-dla-Murzynka%21-PRZED%C5%81U%C5%BBAMY-do-19.01.2012"]http://www.dogomania.pl/threads/220737-Mia%C5%82o-by%C4%87-dla-Prymusa-jest-dla-Murzynka!-PRZED%C5%81U%C5%BBAMY-do-19.01.2012[/URL]

Oprócz zadeklarowanych 10 zł, tylko tyle mogę. Zaproście ludzi, rozreklamujcie. Może ktoś na coś się skusi.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][I][B]"Cze....
Tu znowu Muziek W.
Tym razem nie piszę już Muziek Wrzeszczymorda, tylko Muziek W.
Szefowa DIF cały czas mi mówi, że zgniję w kryminale za to co jej robię i niedługo tylko tak będą się do mnie wszyscy zwracać i taką będę miał kartotekę.... "Muziek W. Cela numer 1408" . [/B] [B]

Tylko ona sobie chyba nie zdaje sprawy, że może mi co najwyżej przeczesać ogonek!!! "Zwierzaki...." nigdy nie pozwolą, żeby mi się stała jakakolwiek krzywda życiowa i tyle!!!

A propo's....Widzieliście ten film? Tytuł "1408"... Straszny!!! [/B] [B]
Kilka dni temu leciał na TVPulsie... Myślałem, że się posikam w gacie ze strachu! NAPRAWDĘ! Co prawda mogłem tylko zerkać na ekran jednym okiem, bo drugie już nie sięgało tematu. Byłem zamknięty w klacie i nie dawałem rady na oba oczyska...Późno już było i wszyscy mieliśmy spać, ale ja tylko udawałem, że śpię...
Słuch to ja mam dobry i czego nie zobaczyłem to sobie "dosłyszałem"....
Mamuniu!!! Straszne to było wszystko! A DIF to do reszty chyba zgłupiała, żeby dawać mi celę pod numerem "1408"! Durna baba.....
Co ona myśli, że ja przeżyję chociaż dobę w TAKIM pokoju?! Nigdy W życiu!! Sama piszczała ze strachu jak oglądała a co dopiero JA, malutki Muziek-Kropka-W.....! Do reszty ją chyba pogięło!!

A Wy wiecie, tak na marginesie mówiąc, co oni w tym hotelu ostatnio wymyślili?![/B] [B]
Zabronili psom wchodzić do kuchni!!! Macie rozum?
Jak to możliwe, że psy nie mogą do kuchni??!! W pale się nie mieści normalnie!

Ale Szefowa DIF powiedziała, że ma już dosyć kłaków w zupie i surówkach... No, ale przecież to nie nasza wina, że jej kudły wypadają ze łba! Już dawno jej mówiłem, że powinna pobrać jakieś witaminy albo te... miro... mikro... makromenty!

Albo jeszcze lepiej... mam pomysł!
Niech bierze te inne takie....Po których człowiek się wycisza i godzinami siedzi w kąciku i patrzy wyluzowany na maksa w jeden "magiczny" punkt a reszta towarzystwa ma święty spokój! Prozak czy prosac ... Jakoś tak, nie pmiętam dokładnie....
No ale niestety, takie są na receptę a DIF mówi, że na razie wystarczą jej te ziołowe, z apteki i bez recepty!
A jak już nie da rady z nami to pójdzie do specjalnego specjalisty. Wiecie takiego od :stupid: !

U nas ostatnio spoko jest w zasadzie i nie macie się co martwić. [/B] [B]
Ja i Karo coraz grubsiejsi jesteśmy niestety i chyba niedługo DIF będzie miała koło pióra z tego powodu!
Ale po chusteczkę daje nam tyle żreć? Czy ona nie wie, że to NORMALNE jest, że pies wygłodzony to żre ile się da?! Niech te żarcie jakoś racjonuje racjonizalnie....A nie tyle na raz! Qźwa - zaraz do kantorka mieścił się nie będę!

A Pimpek ostatnio jak tam wlazł i sprzątał to Szefowa tak go pogoniła, że aż mu żwirek wypadł z gęby tak się wystraszył tej baby! A ja myślałem, że skonam ze śmiechu!! Ja pierdzielę... ale był ubaw! Szefostwo też się brechtało a DIF to usiłowała być strasznie surowa dla Pimpka za to, że chodzi do tego kantorka sprzątać. I powiedziała, że nigdy już w tym hotelu nikogo nie dotknie, bo tu ohydy jakieś mieszkają a nie psy!
Też mi coś, łachę robi!! Ja też z nią więcej spał nie będę!! Nie ma na co liczyć, babiszon wredny!

A wiecie, że mi dupa bieleje?! Nie wiem po jaką cholerę... Jak tak dalej pójdzie to będziecie mnie ogłaszać Albin Albinos AlleMorda!!
A propo's... Czy ja mam jakieś ogłoszenia w necie?! Czy raczej długo będę się tu jeszcze męczył?!

Dobra! Idę do wodopoju!!
Nara!
Muziek W. "[/B][/I][/COLOR]

Edited by DIF
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...