Jump to content
Dogomania

Mocno Miniaturowy Wyżełek ;-) Marley pojechał do swojego DOMU!


Jasza

Recommended Posts

Przepraszam Was wszystkich za moją wczorajszą nieobecność.
Ogarnęłam się i jestem.
Chauwo - maluch już u Ciebie??
Jak tam???

Karo - dziękujemy za wszystko, za pieniądze dla małego również.
Rozliczenia będę wpisywała w drugim poście.
Z bazarku wpłynie Chauwo na Twoje konto 25 PLN i 10 PLN od Marty.

Czekam na wieści.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie gryzie ale poburczeć lubi. na kotke mojej mamy poburkiwał, kiedy ta z ciekawości chciała go obwąchać i na kolegę beagla, spotkanego przypadkiem na spacerku, który mu nie przypadł do gustu. natomiast z pieskiem sąsiadki, sznaucerkiem miniaturowym od pierwszego spotkania się polubili. I na dzieciaczka to mi raczej nie wyglądał - młody piesek ale już nie dzieciak.

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie mam drugiego postu ( napisałam do Maupy) więc wklejam tutaj:

[B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Rozliczenia: 24.10.2011r. Poniedziałek.[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]10 PLN – Marta1990 – konto podałam, jeszcze nie wpłynęło.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]20 PLN – Mysza2 – konto podałam, jeszcze nie wpłynęło.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]50 PLN – Jasza - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]25 PLN – asl – z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]24 PLN – Kasia w201 z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]15 PLN – Ania_i_Kropka – 15 PLN z bazarku - konto podałam, jeszcze nie wpłynęło[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]100 PLN – podarowała Karolina – osobiście.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]5 kg. Karmy suchej i puszki – podarowała Iwonamaj.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Jeszcze nie wiem ile Figu za transport....[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tobiasz to żywe srebro, jego nie można nie lubić, pewnie wciągnie Marleya w dziki gang i będą zapierniczać jak wściekle :D


EDIT:
Aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Marley jest juz u mnie!!!:d
Boże jaki on kochany jest i taki maciupki i chudziutki. Obyło się bez konfliktów :) został zaakceptowany i sam zaakceptował towarzystwo.

Link to comment
Share on other sites

ja też się cieszę, że mały już na miejscu - sporo miał atrakcji w ostatnich dniach: zmiany domków, podróże.... on jest taki bezobsługowy: jedzonko, spacerek, spanko - tak przynajmniej było u mamy. u Chauwy, mając towarzystwo rozrabiaki Tobiaszka może się nieco bardziej rozkręci. Trzymam mocno kciuki za dobry, kochający domek stały - oby jak najszybciej wypatrzył naszego Marleyka:loveu: i czekam na fotki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...