Jump to content
Dogomania

Dumka - pogryziona suczka ma dom, super dom!


soboz4

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dumce wciąż nie goją się rany po sterylizacji 23 sierpnia, ma teraz dwie dziurki wielkości 2 groszówek, ostre czerwone, z których sączy się płyn. Brała antybiotyk i jest o kroczek lepiej, ale nie tak jak powinno byc po 7 dniach leków. Wg mnie to nietolerancja nici, ale zobaczymy co dale i co powiedział wet.

Link to comment
Share on other sites

Znam bardzo dobrze domek i nową panią Dumki i powiem wam, że maleńka lepiej nie mogła trafić! :)
Z relacji nowego domku, sunia jest bardzo przytulaśna i kochana, uwielbia bawić się zabawkami i pluszakami :)
i oczywiście jak prawdziwa księżniczka sypia w pościeli :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam juz Dumke prawie 2 tygodnie i jest SUPER ;D Dumka jest bardzo przyjaznym pieskiem dla ludzi, na wszystkich skacze i jest zawsze chetna do zabawy. Jest wiecznie glodna i chce wszystko sprobowac, ostatnio zjadla np. jogurt naturalny, ktory lezal na stole. ;) Bedac w parku na spacerze spuscilismy ja ze smyczy i na szczescie nam nie uciekla( chetnie biegala za patykiem i pilka tenisowa).Jestem bardzo zadowolony, ze ja wzielismy. :multi::multi::multi:

[IMG]https://picasaweb.google.com/100651262854526368273/Dumka[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...