Jump to content
Dogomania

Cena Sterylizacji Suczki - 8 miesiecznej !!pisac


Guest asiek090

Recommended Posts

W USA jakby "rutynowo" są sterylizowane niehodowlane psy, suki sterylizuje sie tam przed pierwszą cieczką. Ktoś na dgm pisał, że wizyta na ostatnie szczepienia jest wizytą "umawiającą" na sterylizację. Tam nikogo to nie dziwi.

Zabieg jest o wiele prostszy w wykonaniu, rany goją sie o wiele szybciej, natomiast skutki uboczne wg źródeł są oceniane różnie - na takie same lub mniejsze niż po sterylizacji po pierwszej cieczce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']disiaj sie pytalam u mnie w lecznicy ile bedzie kosztowala sterylka 7 kg suni okolo 400 zl-zaznaczam ,ze do tych wetow mam bezgraniczne zaufanie,oczywiscie jest to cena za calosc ,lacznie z wizytami po operacji[/quote]

Niedawno pytałam o cenę kastracji psa - wielkość: "mnieszy-średni" (psiak bezpański, zgarnięty ponad rok temu (w stanie zagłodzenia i choroby, z szyją wytartą na łyso łańcuchem) po dwutygodniowym polowaniu i podkarmianiu. Podleczony - w lecznicy nadano mu imię Gnatek - tak był wypasiony - zainstalowany u mojej Mamy w ramach DT, odkarmiony. Mama w listopadzie zmarła a ja odziedziczyłam moje znalezisko).
Wracając do tematu, usłyszałam: 350 zł. To chyba dożo, a do tamtejszych wetów nie mam wielkiego zaufania.
Kastracja raczej psiaka nie ominie, bo stwierdzono u niego (USG) lekki przerost prostaty. Chciałabym "namierzyć" lekarzy, którym można z aufać, jak piszesz, bezgranicznie (choćby nie zabieg nie był tani).

Agama, proszę żebyś mi podała jakiś namiar do tej zaufanej lecznicy (na forum lub jako prywatną wiadomość). Może mi sie bardzo przydać, bo mam też do skonsultowania jedenastoletnią sunię z tłuszczakami. Nie wiem, czy je usuwać, czy zostawić. Pytałam kilku lekarzy - jedni radzą wyciąć a inni - nie ruszać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U mnie było tak:

Suczi o wadze ok 17-20kg, ok 55cm w kłębie. Cena - 130zł. Miejscowość - Białobrzegi Radomskie woj. mazowieckie :) Szwy rozpuszczalne. Do tego doszedł tylko jeden zabieg przeczyszczenia rany i zastrzyk przeciwbólowy - razem 30zł. Koszt ogólny - 150zł ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...