Jump to content
Dogomania

Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justyna Lipicka']napisałam na fb na "wątku transportowym", że szukamy transportu Pszczyna(Katowice)-Leszno
Jakby się takowy znalazł to uzbieramy na paliwo??:mad:[/QUOTE]

Zapytałam Bambino o możliwość zabrania Aramisa razem z Figą. Jeśliu ta opcja odpadnie to pozostaje: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185565-Transporty-KATOWICE-gt-ca%C5%82a-Polska.-Ze-zwrotem-koszt%C3%B3w-paliwa[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Obejrzałam Aramisa - czy zmieści mi się w seicento :crazyeye:. Jeśli będzie transport dla Figi , to spokojnie mogę zabrac też Aramisa. Chyba, że pojedzie Doda, to chyba też mogłaby go zabrać.[/QUOTE]
[I]Hmm...
Zmieścić to pewnie y się zmieścił :P
Ale nie wiem czy nie musiałby być "śpiący".
Bo nie wiem jak się zachowuje w samochodzie i z innym psem w dodatku.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z bambino, najbliższą sobotę mam wolną , 10go też . . najbardziej by pasowała ta sobota 10go, bo jak teraz to chyba sama będę jechała.
Łącznie jest około 500 km (sosnowiec-pszczyna-wrocław-sosnowiec) , ale podobno miejsce docelowe jest dalej od Wrocławia ?
Czekam na dokladne adresy. .

A jaki Aramis jest dla innych psów ?

Auto to sedan, brak możliwości rozdzielania w razie czego, chyba ze ta figa jest mała i siedziałaby z przodu.

Link to comment
Share on other sites

Tak rozmawiałyśmy z Dodą, ja bym je wiozła dalej . Aramisa zostawię na trasie w lesznie musiałabym umówić się z lacią, żeby odebrała go gdzieś na trasie, żeby nie trzeba było kluczyć po mieście. Figę zabrałabym do siebie. Aramis z tyłu a Figa z przodu na siedzeniu albo pod. Moja malina to seicento. Jeżeli tak to trza by coś Aramisowi i może też Fidze podać przed wyjazdem.
Mnie niestety pasuje sobota 4-go, bo 10-go mam zajęte. Doda mi napisała, że zwrot za paliwo może być trochę później lub w ratach. Doda mi napisała, że za 1 km/ 0,50 zł. czyli byoby ok. 250 zł. na 2 psy
Moje kilometry Głodno k/Wolsztyna - Wrocław - Głodno. Do Leszna byłoby w obie strony 320 km - koszt 112,00 zł. do podziału na 2 psy. Dla Dla Figi byłoby jeszcze 80 km dalej, czyli + 28 zł.
Doda by je zawiozła z Pszczyny do Psar ( 10 km za Wrocławiem w kierunku Poznania ), bo ja nie piszę się ( niestety) na jazdy po Wrocławiu, a w Psarach jest wielki parking koło wielkiego centrum ogrodniczego.
Reasumując koszt transportu Aramisa to 250 + 56 =306 zł. Koszt transportu Figi 250+56+28 = 334 zł.
Nie wiem jakie byłyby koszty laci.


Teraz tylko ktoś Dodzie musi podać namiary, gdzie będą Aramis i Figa ( Klaudus? ). Co do jazdy od Wrocławia ja będę w kontakcie z Dodą.
Mogę prosić na pw jakiś kontakt do Laci ?

Tak,tak Doda ma rację do Psar koszt 250 zł. na 2 psy, czyli 125 dla Aramisa i 125 dla Figi + opisane koszty od Psar do Leszna i Głodna.
Kurcze, właśnie jakiś hotelik kojcowy na tydzień dla Aramisa. Ile to może być ok. 100 zł. ? Jakoś sie uzbiera ( choć na razie nie mam pomysłu jak), ale przecież szkoda tak pięknego psa, jak już mu się nawet szykuje domek.

Edited by Bambino
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Bambino, a niedziela 11 marca ?

koszt transportu , 250 zł to na połowę tak ? aramis i figa. Do wrocławia, tzn Psary. Wyszłoby około 125 zł na jednego psa.
A Figa gdzie dokładniej jedzie? Do Głodna ?[/QUOTE]


Tak, masz rację 250 zł. na połowę na psa.
Tak, Figa jedzie do mnie do Głodna.

Teraz trzeba znaleźć na tydzień coś dla Aramisa.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, trzebaby z kopyta się wziąć za organizowanie pieniędzy na transport. To w końcu będzie ok. 400 zł i trzeba będzie się trochę napocić. A na razie jakoś cisza w tej kwestii. Jest wprawdzie bazarek na koszty transportu dla Figi, ale to nie załatwia całej sprawy nawet dla Figi, a Aramis? Trochę możemy poczekać z Dodą, ale sorry to trochę kasy jednak jest !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...