Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

[quote name='CoolCaty'][b]Małgośka![/b] Dotarła moja paczka?[/quote]
No ba! :angel:

Pochwalę się, mogęmogęmogęmogę?.... A pochwalę! 8)

[b]CoolCaty [/b]przysłała nam:
- 30 książeczek zdrowia dla ogonów :BIG:
- 100 takich składanych, więc jak zabraknie nam wogóle tych "normalnych" to będziemy miały czym się ratować ;)
- widerko witaminek w proszku
- alu spray (czyli sreberko) na rany !!!!!! wow! :D
- fartuszek ochronny


A do tego [b]Ania[/b] - nowa pani naszego Odiego też przysłała paczuszkę, w której było parę kołnierzy ochronnych i 10 książeczek zdrowia :D

Dziewczyny - dzięki! :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Bardzo mi się podoba to jak działa Wasze schronisko. I Wy też mi się bardzo podobacie. A już najbardziej to mi się podobają teksty p.Krysi... :P Z kasą u mnie krucho (jak zwykle), ale pamiętam i o Was. Zbiera się kolejna dostawa, gł. ubrania i art. biurowe. Mam też pytanie w sprawie ewentualnych mebli, czy mogą się przydać. Z tym, że to głównie będą regały i meblościanki. Moja mama zamierza przeprowadzić operację pod tytułem remont. Tylko nie wiem czy póły mogą być potrzebne, ale życie uczy, że lepiej pytać. Pochodzę z tejże "wsi" co i Ewa. Więc mogłabym coś podrzucić do jej rodziców, a mniejsze rzeczy ewentualnie przytachać. Ale to jeszcze potrwa, więc zastanówcie się czy tego typu rzęchy byłyby użyteczne.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[b]Asiu [/b]- doszła, oczywiście, w sobotę widziałam nawet Twój liścik i poczęstowałam się oczywiście czekoladką (uwielbiam Merci ;) )

Do tego w sobotę właśnie nasza [b]Amie [/b]zabrała pod pachę jeszcze jedną warszawiankę - i przywiozły nam "troszkę" darów :angel:


Nawet sobie nie wyobrażacie jak takie rzeczy jak te Wasze dary, choćby najskromniejsze, Wasze listy w paczkach, miłe słowa, a tym bardziej osobiste odwiedziny potrafią podnieść na duchu Ewę, p. Krysię, że o sobie nie wspomnę... Bo co innego jest gdy ja opowiadam, że ta i ta osoba coś mówiła, nawet jesli wydrukuję - a co innego gdy obie moje panie osobiście widzą, że los naszych wieluńskich psiaków nie jest obojętny, i to ludziom z całej Polski, a nawet spoza jej granic, że jest zawsze ktoś, kto ciepło o nas mysli, kto nas wspomoże gdy jest ciężko :oops:

I tak jest chyba we wszystkich tego typu miejscach... Codzienne zmagania z kłopotami, walka o psie zdrowie i życie, użeranie się z biurokracją, brakiem środków, brakiem wszystkiego, a przede wszystkim warunków, podejściem ludzi, cierpieniem skrzywdzonych zwierząt - potrafi wykończyć najtwardszych - zwłaszcza, gdy człowiek mysli, że jest z tym wszystkim sam... Wsparcie innych - dodaje skrzydeł :) Może to banalne stwierdzenie - ale tak własnie jest...

[color=red][b]Dlatego - dziękuje Wam wszystkim bardzo, bardzo gorąco...[/b] [/color] :oops:

Link to comment
Share on other sites

W najnowszym numerze "Echa Powiatu Pajęczńskiego" pojawi się mój artykuł o wieluńskim schronisku. MałGośka wysyłam ci na meila. Być może zacznie pojawiać się stała rubryka z psiakami do adopcji, którą będę redagować. Niewiele osób to czyta, ale to też forma pomocy.
Jestem z siebie dumna hi hi 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja tak troszkę nie na temat:
[quote]Z mila checia przygarne malego pieska.Najlepiej do 10 mies.Bylo by fajnie gdyby byl chodz troche przyzwyczajony do utrzymywania czystosci.Mam dom z ogrodem.

Kontakt:
Wielun woj. łódzkie
tel: 0501-036-635[/quote]

Może macie jakiegoś malucha?

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje super że sie Wam udaje jak na razie !!!! Jesteśmy w podobnej sytuacji z ełckim schroniskiem jednak do takiego sukcesu że schronisko miałoby zaufane osoby jeszcze nam daleko. Nasi biedni podopieczni czekają na przeniesienie w nowe miejsce bo teraz maja w sąsiedztwie wysypisko śmieci -w bliskim sąsiedztwie bo prawie to się wsypuje do schroniska......zobaczcie [url]www.psidom.elknet.pl[/url] Niewątpliwie ełckie schronisko jest jednym z najgorszych w Polsce, może nam uda się to zmienic i o sukcesach tez będziemy informować na dogomanii, Jak na razie super że si u Was udaje i te biedne psy maja prawdziwych opiekunów, życzymy dalszych sukcesów Gabi i Przyjaciele

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...