Jump to content
Dogomania

bokser Oskar - wreszcie ma wymarzony dom w Warszawie :)))))))))


boksiedwa

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak zdrówko, Oskarku, jak samopoczucie?

A Cezar, jak się okazało, to nie Cezar, tylko podobny boksio, którego wzieto za Cezara, w związku z czym dostał to samo imię :] Wieczorem bedę mogła wstawić fotki, a chyba najlepiej będzie założyć nowy wątek, ale to wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Chyba dobrze? ze mna byl na spacerku kolo 18:00 razem z Tonga spacerowal, chyba sie zakochal?!:evil_lol:

[B]Ja błagam o dom dla Oskara, Rocki już wygląda lepiej od niego!On jest taki kochany! Kto pokocha Oskarka, kto zaopiekuje sie nim? ..ile będzie jeszcze czekał? Gotowy jest do adopcji! [/B]

Link to comment
Share on other sites

Oskarek juz po RTG, i co wyszlo: przewlekle zapalenie oskrzeli...stad to charczenie.
RTG lewej kosci udowej: blizna zrostowa przynasady dolnej( kurcze nie wiem czy dobrze odczytalam co doktor napisal?) w kazdym razie bylo zlamanie, nie nalezy nic robic! Powiedzial,ze dobrze by bylo aby zamieszkal na parterze.

Link to comment
Share on other sites

[B]Naprawde[/B] jak ktos da dom Oskarowi , nie pozaluje tego!. Ja juz go poznalam troche.On potrzebuje tylko domu, kogos kto go pokocha, poswieci jemu troche swojego cennego czasu, przytuli, poglaska pobawi sie. Bedzie dbal o niego! Szkoda mi go bardzo:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...