Jump to content
Dogomania

Frytka zostaje na zawsze w cudownym domku u Bianki !!!! Frytka za TM.


Asia_M

Recommended Posts

Ta jasna nawiewa , a ciemna szczeka bez przerwy :mad:
Idę się powiesić bo już nie wyrabiam . Ona ucieka i kręci się wkoło domu . To taki kundel wędrowniczek . Potrafi wyjsć przez 10 cm dziurę między ogrodzeniem i kostką , a drze sie przy tym jak szalona . Jak sie kiedyś zaklinuje to trzeba będzie ciąć ogrodzenie .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='figa33']Bianka ma mały Meksyk, a nie trzeba im ogłoszeń porobić?[/quote]
One są u mnie fizycznie . Nie wiem co trzeba . Mówiły , że wszystko sami załatwią . Ze to na kilka dni :shake: Na dogo nie istnieją . Dostały w wyprawce pół kilo karmy :evil_lol: Jak do świąt sie nie odezwą to je wystawimy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Fajne te niepoprawne małe:loveu:
Podobne do naszych zamojskich hienek:loveu:[/quote]
TZ też mówi , że to hieny :evil_lol: Całe szczęście , że w nocy nie szczekają tylko spią w budzie .A może ich tam juz wcale nie ma ? :roll:
Jeśli chozi o jedzenie , to zjadły w jeden dzień kilo karmy , po bułce , po pajdzie chleba z masłem , po ogromnej kości coby sie zatkały :diabloti: i po kilka ciasteczek i pałeczek psiowych :loveu:
Apetyty dopisują , kondycja też . :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]RATUNKUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



W SCHRONIE JEST 1,5 ROCZNY CHŁOPAK SHIT-SU
POWIEDZIAŁAM , ZEBY GO PRZYWIEŻLI

JA NIE DAM RADY Z TYLOMA PSAMI

TZ MNIE ZABIJE :placz::placz::placz:


POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula1959']Bożenko , ja Ci oferuję pomoc wirtualną. Jak tylko go będziesz miała natychmiast ogłaszamy!
Ale dziewczyny z Wrocka może mają możliwość pomocy na miejscu , PLISSS ODEZWIJCIE SIĘ CIOTECZKI! Nasza Bianeczka ma podbramkową sytuację!!!![/quote]

Dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']powiem tak , masz nerwy jak stal i wielkie serce , bidule lgną do Ciebie jak do miodu:lol: , ta larwa to z tych ostatnich szczekaczek? chyba nie miały do tej pory lekkiego życia..:shake:[/quote]
Owszem .
Na szczęście one szczekają od wschodu do zachodu słońca . W nocy śpią :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bżdziągwy zrobiły mi z podwórka pobojowisko :roll: Wszystko drą , gryzą , miski noszą w zębach , latają szczekają , szaleją . Kiedy z uporem maniaka szczekają z przody domu , to polewam je z balkonu szklanka wody . Dzieki temu na ogół drą się z tyłu :shake:
Powiem Wam dowcip .
Jak wiadomo w sprawie Loli złożyłam doniesienie do prokuratury okregowej w Warszawie .
Ta odesłała dokumenty do prokuratury dzielnicowej w Warszawie .
Ta odsłała do prokuratury okręgowej we Wrocławiu , a ta do dzielnicowej .
W międzyczasie z buldożka zrobił sie buldog :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...