Jump to content
Dogomania

Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)


rita60

Recommended Posts

U Oczki się nawet jakiś DS szykuje, może coś z tego będzie. Może wyślij te 350 do Kamy, a resztę potrzymaj z tydzień-dwa u siebie w depozycie aż się wyjaśni co u Oczki. Albo wyślij Oczce, tylko ustalcie z Dogo07, że jeśli Oczka wyjedzie do domu to scheda przejdzie na Kamę.

Jonik dziś jedzie do DS. Mam nadzieję, że Krysia poparłaby mój wybór i myślę, że psiak będzie tam bardzo szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka'][B]Chcialam jeszcze dwie sprawy, ktore moze nie sa przyjemne w tej sytuacji, ale konieczne do omowienia:[/B]

1. Zuzia byla skarbniczka Henia i na Jej koncie zostalo: [B]147. 20 (Henio zostal w ten sposob bez grosza :(:([/B]
2. Wplacilam na Jej konto swoje wrzesniowe deklaracje: [B]300 zl. to spowoduje, ze psy na ktore placilam beda mialy dziure w budzecie.[/B]
Czy ktos kto jest w kontaktcie z Rodzina moglby sie spytac czy jest szansa na odzyskanie tych pieniedzy. Wiemy wszyscy jak jest trudno uzbierac deklaracje dla psow i kazdy poslizg w platnowsiciach ciezko nadrobic.[/QUOTE]
słuchajcie bo to ważne co napisała Szarotka, czy Syn Zuzi może pomóc i jakoś te pieniądze przelać na konto, któryś z dogomaniaczek , żeby te pieniądze trafiły do tych psiaków w potrzebie. to jest bardzo duża suma

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/215407-!!!...nie-płacz-Ewka....-do-dnia-16.10.-Decoupage!!?p=17725650#post17725650[/url] - KU PAMIĘCI ZUZI, ONA POMAGAŁA NAM, TERAZ NASZ KOLEJ

[URL=http://zdjecie.net.pl/?ref=e8be454c2cce6c829cdefccc646ed6d4.jpg][IMG]http://zdjecie.net.pl/zdjecia/e8be454c2cce6c829cdefccc646ed6d4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']No liczyc trzeba Oczke, Kame i Henia?[/QUOTE]

Przeczytalam na wątku Henia, że jest w krytycznej sytuacji. :-(
Zuzka byla jego skarbnikiem i Szarotka rozpacza, że Henio zostal bez kasy. :-(
Weźcie go pod uwage jako jeszcze jedna sierotkę po Zuzce. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Przeczytalam na wątku Henia, że jest w krytycznej sytuacji. :-(
Zuzka byla jego skarbnikiem i Szarotka rozpacza, że Henio zostal bez kasy. :-(
Weźcie go pod uwage jako jeszcze jedna sierotkę po Zuzce. :-([/QUOTE]

Tym bardziej że Szarotka straciła też (mam nadzieję że nie) fundusz na swoich podopiecznych...

Zuzka wybacz mi , ale jesteśmy w fatalnym położeniu [']

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']No liczyc trzeba Oczke, Kame i Henia?[/QUOTE]

Wygląda na to, że juz tylko Oczke i Henia. :lol::lol::lol:

No chyba, że jeszcze nalezność Kamusi za hotelik do czasu wyjazdu do domku.;)

Chyba naprawdę Zuzka czuwa nad "swoimi" psiakami. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Każda najmniejsza wpłata jest bezcenna.

Wieniec zamówiłyśmy. Zebrana reszta pieniędzy zostanie przekazana na psy, które były na DT u zuzki
[*], czyli Oczkę i Kamę. Psiaki będą jej na starcie bardzo potrzebowały.[/QUOTE]



Ds Oczki jest w bliskiej perspektywie, ale to jednak jeszcze perpspektywa.
Ds Henia - trzeba poczekać do wizyty poadopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Muszę dokonac małej poprawki finansów, bo machnęłam się o 5zł. Dobrze, że Rita60 czuwa ;).
Nie mam drukarki i zliczałam na monitorze, stąd zapewne pomyłka. Tym samym konto psiaków to 338zł.

Ponieważ pieniądze na konto Henia zostały przeze mnie już przelane wczoraj (166,50zł) brakującą kwotę dodam do konta Oczki. Czekam tylko na nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Noi bardzo dobrze, oby Henio został i był szczęśliwy, Oczka też. A o tym na co pojda pieniądze, niech decyduja osoby opiekujace sie Heniem i Oczka, w razie co bedzie na nich;).
Swoja droga, chcialabym miec takie problemy gotowkowe na innych watkach:(, bo gdzie indziej to masakryczne dlugi:(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...