Jump to content
Dogomania

Robin :)


w deszczu rosnę

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='w deszczu rosnę']Bini korzysta ze SPA w kanale ;)

Z cyklu dialogi na cztery nogi:

- jestem ciekawa kiedy Bini przestanie wchodzić do kanału...

- kiedy zamarznie
:)[/QUOTE]


:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za miłe słowa i mizanie.
Binun jest dzisiaj niemożliwy! Już skoro świt podjął akcje mającą na celu wyciągnięcie mnie z łóżka :) Najpierw przyniósł swoją pluszową gęś, później piłkę, gumową pszczołę, gdy to nie pomogło zaczął majtać mi przed nosem i piszczeć takim gumowym ludzikiem z długimi rękoma, którego sam sobie wybrał w zoologicznym :) W końcu poszedł sobie, by za chwilę przyjść z szarpakiem. Położył mi go na dłoni, gdy nie reagowałam, po chwili zabrał go z powrotem i położył z wielką dokładnością na twarzy :)) Wstałam :) W parku szalał jak torpeda, zna już tam wszystkie kąty, więc się nie boi, oczywiści musiał się wytaplać w kanale i w okolicznych błotkach :) Jestem coraz bardziej przekonana, że żadna temperatura nie jest w stanie odstraszyć go od wody, jedynie jej zamarznięcie :)

Ostatnio biegł nad samym kanałem wzdłuż skarpy, która w pewnym miejscu miała ogromną wyrwę, odbił się od ściany, poturlał się na dół, otrzepał i pobiegł dalej :) Mnie zawsze serce zamiera w takich razach, a on jakby nigdy nic. Wróciliśmy z parku, to wziął się za spis swojego inwentarza ;) - wyciągnął z kosza wszystkie zabawki, no i musiałam się z nim bawić. Mam wrażenie jakby był szczeniakiem, który dopiero wszystkiego się uczy i wszystko go zadziwia. Uwielbia też wariowanie ze mną, turlanie się, przepychanki, mocowanie, nigdy mu tego mało :)

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, Yano, że boksery to wieczne dzieci, choć Robin akurat ma najmniej bokserowaty charakter ze wszystkich moich bokserów. On jest psem bardzo zastraszonym, ma zniszczony chart ducha, podejrzewam, że biciem :( Dla wszystkich moich psów podniesiona ręka oznaczała zabawę polegającą na tym, że trzeba podskoczyć jak najwyżej i jej dosięgnąć :), Binek zaraz się kuli, często w ogóle boi się w domu przychodzić na zawołanie. Ma taki charakter przetrwalnikowy, w stylu "zrobię wszystko tylko nie bij". :(
Pracujemy nad zaufaniem, ale z nim to różnie - czasem dwa kroki w przód, czasem dwa w tył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Masz rację, Yano, że boksery to wieczne dzieci, choć Robin akurat ma najmniej bokserowaty charakter ze wszystkich moich bokserów. On jest psem bardzo zastraszonym, ma zniszczony chart ducha, podejrzewam, że biciem :( Dla wszystkich moich psów podniesiona ręka oznaczała zabawę polegającą na tym, że trzeba podskoczyć jak najwyżej i jej dosięgnąć :), Binek zaraz się kuli, często w ogóle boi się w domu przychodzić na zawołanie. Ma taki charakter przetrwalnikowy, w stylu "zrobię wszystko tylko nie bij". :(
Pracujemy nad zaufaniem, ale z nim to różnie - czasem dwa kroki w przód, czasem dwa w tył.[/QUOTE]


To przykre co piszesz. Rzeczywiście ktos musiał go bić... ale z czasem, powoli, powoli... myślę zaufa ludziom na nowo. Trzymam za to kciuki :-)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy, Yano, za dobre fluidy :calus:

Ancymon dostał nowy odblask Rogza i korzystając ze słonecznej pogody zrobiłam mu zdjęcia :)

[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fd/he/bcf6/QcuSIwbgirHsHv5fOB.jpg[/IMG]

[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fd/he/bcf6/yW8IYdmer2cZv0riCB.jpg[/IMG]

[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fd/he/bcf6/m7vVWvwEnL7bj1phyB.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

i tam, w raju ;) Usuwanie kamienia było w pakiecie z usuwaniem jajek ;)

Sąsiad dzisiaj przyszedł, Binulina poszedł się przywitać, a sąsiad do niego: "No normalniejesz, dupka lata, w końcu bokser z Ciebie wychodzi" :) Wszyscy bardzo mu kibicują, a ja jak słyszę takie słowa to uśmiech mam od ucha do ucha :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Moje Drogie, jeśli chodzi o aparacik (Canon 30D) to niestety biedak już dogorywa (kupiłam używany), właściwie nie tyle sam aparat, o ile obiektyw - żyje swoim życiem :) Dzisiaj rano jak wstałam było piękne światło (żal nie wykorzystać), patrzę, a tu mój piesek taki samotny się w nocy poczuł, że musiał sobie przytulankę przynieść do spania. Tak sobie słodko spał, ale na dźwięk migawki trochę jednak oko otworzył ;)
Jeśli chodzi o obrożę to musiałam mu kupić coś na zimę, bo cały czas pomykał w Dublin Dogu ten mój szuwarek, a guma to nie za bardzo na zimę się nadaje.

Link to comment
Share on other sites

Obiektyw mam zwykły kitowy.
A Binek mnie rozczula - wczoraj czytam książkę, Bini obok mnie zasypia, chwilę go pogłaskałam, oczy mu opadają, ale jak tylko przestawałam go miziać, to łapką mnie zaczepia, chyba przez sen, bo ledwo kontaktował :) Tak samo jak jedziemy samochodem i rękę tylko do niego wystawię do tyłu to zaraz albo łapkę albo swoją mordkę położy ten mój skrzacik :loveu:
Muszę też mojego stwora publicznie pochwalić za wielką dzielność podczas podróży na konsultację do okulisty, całą drogę albo sobie wypatrywał przez okno, albo spał :) W dodatku był na tyle dzielny, że mimo braku kagańca (ja zapominałam, a w klinice nie mieli) nie ugryzł doktora, choć bał się bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

Przyszedł Kong Wobbler, hmmm... na początku to szału nie było ;) ale jak załapał o co chodzi w tej zabawie, to nawet mu się spodobało. Teraz odsypia nieprzespaną noc, u nas niestety w nocy bardzo wiało i ten mój strachulec całą noc nie spał tylko biedny szukał miejsca, gdzie się schować, taki był przerażony :( :(
Nawet nie chcę myśleć co będzie w sylwestra... Chyba będziemy musieli jakąś farmakologią się wspomagać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...