Jump to content
Dogomania

RUDY odnaleziony, poszedł za TM


Noemi1

Recommended Posts

Fakt Brenda jest śliczna .Zdecydowana jedynaczka ,jakiś fajny domek by sie przydał...Kurcze mało tych fajnych domków a mi tej wariatki brak-). Brendon to stateczny facet ale też uwielbia pieszczoty,szkoda że mam mało czasu żeby go wygłaskac.Musi siedzieć w kojcu większość czasu bo jest okropnie zajadły do chłopaków.Zawsze jednak znajduje czas na pochodzenie z nim po ogrodzie i czułości.Jak pomyśle że pojedzie w świat to odrazu mam mokre oczy.Miałam parę psów które były u mnie a potem znalazłam domek i zawsze jak nadszedł ten dzień to ŁZY.Magda jak jeszcze masz to wklej mojego ciekawskiego Rudziaka.Wysłałam ci jak wszystko z torby wysypuje.Rudy uwielbia Wiktora(mój najmłodszy syn) .Chłopaki sie super dogadali więc nie ma wyjścia do przeczkola bez porannej miłości-)Wiktor tak skutecznie Rudego zaprasza że nasz emeryt chodzi za nim jak cień.Buziol mokrym jezykiem wszedł na stałe do naszego domowego zwyczaju-)-)-)-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zupełnie nie wiem :( w okolicach której :(
kurde ja jadę w teren!

no nic, liczę że będzie w necie! :D nie śmiejcie się bardzo. płakać można.

Dorota! wiem, że Rudy ma skręcaną adresówkę, ale nie mogłam się oprzeć i zamówiłam mu grawerowaną. już wysłali, więc przyjdzie pocztą :) daj znać, czy ładna!

wiecie, głównie chodzi o to, że ją można przeczytać bez rozkręcania czy coś.

Link to comment
Share on other sites

Jestem z synem w szpitalu ale podgladałam tv i nie widziałam materiału.Smutno mi ze nie było,Panu Stefanowi napewno tez jest przykro.Kochani zamówiłam niesmiertelniki dla moich chłopaków-)Ale co trzy adresatki to nie jedna-) .Gadzina już swoja wycieczkę ma za sobą i mysle że juz sie nigdzie nie wybiera . Mamy najwyzszy stopień bezpieczeństwa w domu.Wiktor i Rudy to jedna kompania,są w sobie zakochani.Wiktor nauczył go wchodzenia na góre ,najbardziej mnie bawi jak widzę Wiktora wciskającego do pyska Rudego misia.Wiktor zaskoczony że misia nie chce a Rudy zaskoczony co ten mały z tym pluszakiem chce od niego.Ja nie wiem co wy tam myslicie ale on jest super kondycji.Wybieramy się po moim szpitalu na usg kontrolne.Wyniki puszcze w obieg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Mru, siedziałam murem przed telewizorm od 8.30 do 11.00 i niestety jestem rozczarowana...
Materiału nie wyemitowali... Może będzie w innym terminie?[/QUOTE]

[quote name='mru']ojeza nie widziałam reportażu, ktoś widział? :( nie ma na stronie![/QUOTE]

[quote name='Noemi1']Ja siedziałam od 9:10 i już się bałam, że poszedł wcześniej i nie zdążyłam, a tu nici :([/QUOTE]
Może redaktorek Olszański prowadził?
Na jego temat mogę wygłosić krótkie acz treściwe expose lub można przeczytać na wątku mojej Tuli.

Link to comment
Share on other sites

Jest już w internecie film o odnalezieniu Rudego :)
Materiał poszedł dzisiaj przy okazji rozmowy o psie szkolonym na wykrywanie cukrzycy :)
[URL]http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/pies-ktory-wykrywa-cukrzyce/5770013[/URL]

Link to comment
Share on other sites

super reportaż, również ten o Alcie.
Dorota-Rudy.
Wyglądasz rewelacyjnie.
Jesteś nader fotogeniczna, powinnaś sie zgłosić do reklam.


----------------------------------- dorzucam zaproszenie
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/6809/091120111175.jpg[/IMG] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218778-Chmielewska-i-inne-fajno%C5%9Bci-na-sierotki-Ingi.mm-11.-12-11-21.00"]Chmielewska i inne fajności na sierotki Ingi.mm - 11/12/11-21.00[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][B]ZAPRASZAM wszystkich na wątek 100letniego Lutka,[/B] który został znaleziony w weekend przy drodze :( pewnie ktoś go wywalił, bo stary, już nie słodki, już nie pachnie szczeniakiem, robi czasem pod siebie i w ogóle nie tuli się już tak słodko... :([B] starość psia... [/B]

[B]na razie domem Lutka jest lecznica. [/B]Ma ciepło, spacery i jak widzicie z opisu z lecznicy - zainteresowanie. No ale nie jest to dom, a przydałby mu się taki...

[B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/218779-7kg-Lutek-ma-100-lat-i-potrzebuje-domowego-ciep%C5%82a-na-koniec-%C5%BCycia[/URL]![/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]Zapraszam na bazarek na kaukazika Mojo:[/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218773-Prezenty-dla-Ciebie-rodziny-i-Psa-na-kaukaza-Mojo-do-15.12."]książki, filmy, lampki choinkowe, różne drobiazgi, kawa, herbata, biżuteria, pluszaki, akcesoria dla psów[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...