Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

[quote name='Iwor']Wstrzymajmy się, jeśli Saba dogada się z Andzią to pewnie już tam zostanie[/QUOTE]

Byłoby super:)

[quote name='Iwor']Noooooooooo........ wszystko tak naprawdę zależy od Andzi........Właściwie to nie wiem czy ją ogłaszać czy poczekać......dziewczyny HELP[/QUOTE]

To ja proponuję poczekać jeszcze skoro jest szansa na DS.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='corniszonowa']Witam, jestem adminem na fioletowym forum buldożków.
Czy możemy na naszym FB ogłaszać sunię, że szuka domu? Czy Wy już ją gdzieś ogłaszacie?[/QUOTE]
Witamy na Dogo !
Sunia nie jest ogłaszana jeszcze , myślę że Paulina będzie za, to Ona jest decyzyjna w tej sprawie ( znalazła sunię ) .Myślę że Paulina pojawi się dziś na forum i sam odpowie .

Link to comment
Share on other sites

Ja bym na razie się wstrzymała tak jak pisze Iwor , może akurat sunia dogada się z Andzią i pani Monika zechce ją zatrzymać .To był by dla niej najlepszy domek pod słońcem , bo Saba jest bardzo zagubiona i tyle tych zmian w krótkim czasie no nie wiem .Najlepiej było by napisać do P.Moniki co o tym sądzi moze Iwor to zrobi i wtedy będziemy wiedzieć ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Ja bym na razie się wstrzymała tak jak pisze Iwor , może akurat sunia dogada się z Andzią i pani Monika zechce ją zatrzymać .To był by dla niej najlepszy domek pod słońcem , bo Saba jest bardzo zagubiona i tyle tych zmian w krótkim czasie no nie wiem .Najlepiej było by napisać do P.Moniki co o tym sądzi moze Iwor to zrobi i wtedy będziemy wiedzieć ....[/QUOTE]
Masz rację że należy zapytać DT , tylko żeby za dwa miesiące się nie rozmyślili

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi9 się ze nowa pani jest konkretna zaufała bym jej tym bardziej że miała już kiedyś lękliwego pieska ,Iwor pieski w lesie są :-( boją się , zostawiamy im jedzenie na trzy dni i raz zauważyłyśmy , zostawiliśmy jedzenie pojechałyśmy nakarmić koty jedziemy z powrotem ide zobaczyć czy zjadly a facet bierze miskę z jedzeniem i zpiernicza :shake::angryy: myślałam że szlag mnie trafi , debile łażą za grzybami i kradną a sami nie zostawią nie wiem jak to z nimi dalej będzie .Piesek na działce z trzema łapkami też jest ludzie go przeganiają ale zostawiam mu w jednym miejscu i zjedzone :shake:biedactwo .Ludzie to debile kupił koło mnie tuk działke pieprzony pan dyrektor i robi wojne z psami szlag mnie trafia , a Lord go strasznie nie lubi .Działki miały iść na własność ale jeszcze to nie przeszło na wiosne będzie wojna z debilem .Niech ino coś odwinie to wszystkie drzewa mu wytne nawet jak bym miała siedzieć :mad:Jestem wściekła byłamna mieście karmić koty i debilka sie doczepiła że koty mają łapać myszy a ja mówie sama się nimi żyw hmmmmmmmm, nie mam sił na głupote ludzką dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny trzeba ogłaszać Sabę, Monika napisała (słusznie zresztą), że im dłużej mała będzie u nich, tym trudniej zniesie zmianę otoczenia. Poza tym Monice też będzie coraz ciężej rozstać się z naszą Sabą. Myślę, również, że nie możemy " nadużywać" jej dobroci. Sama nie deklaruje pozostania DS więc cioteczki do roboty!!!!
Mam nadzieję, że nie macie żadnych obiekcji. Pomyślałam o tym, żeby dać ogłoszenie do rubryki adopcyjnej w Przyjacielu Psie, co Wy na to??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwor']Dziewczyny trzeba ogłaszać Sabę, Monika napisała (słusznie zresztą), że im dłużej mała będzie u nich, tym trudniej zniesie zmianę otoczenia. Poza tym Monice też będzie coraz ciężej rozstać się z naszą Sabą. Myślę, również, że nie możemy " nadużywać" jej dobroci. Sama nie deklaruje pozostania DS więc cioteczki do roboty!!!!
Mam nadzieję, że nie macie żadnych obiekcji. Pomyślałam o tym, żeby dać ogłoszenie do rubryki adopcyjnej w Przyjacielu Psie, co Wy na to??[/QUOTE]
Wszystkiego trzeba próbować , wymyśl jakiś fajny tekst i do roboty . Złożymy się na opłatę za ogłoszenia. Ja zaraz napiszę na PW do corniszonowej żeby ogłaszały na fioletowym , może należy podać numer Pauliny i numer DT , co Wy na to

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję wypowiedź Moniki (u której przebywa Saba) z naszego forum:
"Mimo, że Andzia skończyła cieczke, jeszcze Saby nie zjadła za to dzielnie pilnuje, wejścia do domu, jak ma zły humor to nie pozwala Sabie wejść do domu. Od poniedziałku Saba ma zamknięty dostęp do ogrodu, bo za każdym razem jak sie czegoś wystraszyła uciekała na ogród i tam się chowała w krzakach, a u nas pada od soboty i biedna ciągle chodziła mokra. Kojec ma cały czas otwarty więc wchodzi i wychodzi kiedy chce i o dziwo siedzi sobie w kojcu w budzie i nie śpi już na schodach, chyba polubiła to miejsce. Saba wczoraj odkryła, że aportowanie to fajna zabawa nie macie pojęcia jak ona szybko załapała o co chodzi, żadnej nagrody za to nie chce (wypluwa) tylko, żeby ją wymiziać i poprzytulać Niestety boi się jeszcze chłopaków, nie ufa im jeszcze, niby podbiegnie ale za bardzo nie chce, być głaskana "

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z fioletowego forum wypowiedź Moniki (DT)

Można napisać, ze Saba dogaduje się z innymi psami, jest psem uleglym, do ludzi mimo przeżyć jest jak najbardziej nastawiona pozytywnie wręcz kocha ludzi, według mnie moze być z dziećmi, tylko trzeba na nią uważać bo ona się tak strasznie cieszy, że moze male dziecko przewrocić, napewno nie zrobi dziecku krzywdy, tzn. nie ugryzie ( ja przy niej moge zrobic wszystko, moge jej z pyska wyciagnać a właściwie to ona oddaje sama, w misce też jej moge grzebać, ale z innym psem, jak się poczuje w nowym domu pewnie, moze zrobić awanture o miske. Co do kotow nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, ze nie powinno być problemów, może troche męczyć koty ale to z powodu chęci zabawy z nimi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...