Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo śliczna jest a grzeczna , tylko boi się jeszcze psinka .A reszta jest podła że sił czasami brakuje . Fafik niszczy w domu , pewnie dlatego go wyrzucili a Sonia wszystkich ustawia .
Kiedy przyjadę jeszcze nie wiem , wszystko zależ od tego , kiedy mąż z trasy wróci . dam Ci znać wcześniej. Szczęśliwej drogi i buziole dla Sabci

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, żeby Saba polubiła się z rezydentką - buldożką. Znam buldogi i one mają raczej ustępliwy i przyjazny charakter, naprawdę mocno się trzeba postarać, żeby wyprowadzić je z równowagi. Nawet jeśli się wkurzą, czy coś im nie odpowiada to prędzej przygniotą dla świętego spokoju niż ugryzą (chyba, że się kłócą między sobą). Dużó też zależy od naszej księżniczki :). Nie ma co kombinować, pożyjemy - zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Jestem sunia została w nowym domku , nawy domek jest ach , każdy by chciał tam mieszkać :crazyeye:.Sabka chyba zaprzyjaźni sie z domowniczką , Saba nie jest agresywna do psów z tym na pewno nie będzie problemu ale tylko się martwie o jedno żeby im nie uciekła , tylko to .A tak tam wszystko jak w bajce .Jak jechałyśmy położyłam folię , koc zabrałam reklamówki jakieś szmatki , cały dzień Saba nie jadła , bo nie wiedziałam jak sie będzie zachowywać a ona super cały czas mi lezała na kolanach i znów mnie lizała :-( tak mi było przykro że ja odwożę , jak pies potrafi człowiekowi zaufać a nie wie gdzie go zawożą .W samochodzie inny pies , potulna , spokojna na koniec położyła sie na całym siedzeniu i girki całe wyciągła jak by już sie niczego nie obawiała .Już zaczynałam się do niej przyzwyczajać , biedactwo .Powiedziałam pani Monice z nowego domku gdy by nie dawała sobie rady to ma do mnie zadzwonić żeby Saba znów gdzieś w obce ręce nie trafiła .A psina domowniczka ale dziewczyna nie zrobiłam im zdjęcia bo już było ciemno .Oby wszystko się dobrze z kończyło to będe najszczęśliwsza pod słońcem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Obawy wiesz oba bardzo płochliwa nowe miejsce , uchylona furtka i już nieszczęście gotowe .Najgorsze kilka dni aż mała zrozumie że to te miejsce , nowa pani wie o co chodzi miała już podobnego lękliwego pieska , więc myśle że będzie dobrze , ale człowiek zawsze się martwi niestety nie chciałam dzisiaj dzwonić przeszkadzać ale w poniedziałek zadzwonie jak tam Saba ....

Link to comment
Share on other sites

Wszystko tam ok tylko Saba wystraszona , dużo przeżyć miała .Z ich sunią dość ładnie się zapoznawali , wszystko wyglada obiecująco .Dziś nie chciałam przeszkadzać nie chce być natrętem :cool3: ale w poniedziałek zadzwonie i się dowiem i może jakieś zdjęcie da rade im zrobić , bo ładnie koło siebie wyglądały taki rasowiec i taki kundelek :multi:kto by pomyślał ....:roll:Luna007 dziękuje za pieniążki na stadko ;)

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, księżniczka Saba odmówiła jedzenia suchej karmy i nowi państwo muszą jej gotować jedzonko, ostatnie danie to drobiowe żołądki z warzywkami.......od wczoraj je normalnie, tzn. nie kradnie jedzonka i nie uciaka tylko sobie smacznie konsumuje posiłek, jak na księżniczkę przystało. Na razie jest tak tylko dgy stoi obok niej pani, ale......Maleństwo nie chce spać w kojcu, wczoraj zrobiła taki koncert, że została z kojca wypuszczona, na razie jej ulubionym miejscem jest legowisko na schodach, ale zanosi się na to, że panienka szykuje się na spanie w domku. Z bulwinką dogadują się pięknie (na fioletowym są fotki jak się ślicznie bawią))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwor']Uwaga, księżniczka Saba odmówiła jedzenia suchej karmy i nowi państwo muszą jej gotować jedzonko, ostatnie danie to drobiowe żołądki z warzywkami.......od wczoraj je normalnie, tzn. nie kradnie jedzonka i nie uciaka tylko sobie smacznie konsumuje posiłek, jak na księżniczkę przystało. Na razie jest tak tylko dgy stoi obok niej pani, ale......Maleństwo nie chce spać w kojcu, wczoraj zrobiła taki koncert, że została z kojca wypuszczona, na razie jej ulubionym miejscem jest legowisko na schodach, ale zanosi się na to, że panienka szykuje się na spanie w domku. Z bulwinką dogadują się pięknie (na fioletowym są fotki jak się ślicznie bawią))[/QUOTE]
Iwor na jakim fioletowym bo mało" tumna " jestem:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...