Jump to content
Dogomania

Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 518
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny! Jestem z Wawy.Pomoglam juz wielu psiakom z takimi problemami.Sama wzielam prawie slepa sharpejke z Palucha.W przyszlym tygodniu jade na Slask.Chce to malenstwo przywiezc do Wawy i zajac sie jej oczami.Pomozcie mi znalezc DT dla niej.Wzielabym ale mam juz trzy dziewczynki.
Oferuje transport i leczenie ale...
POMOZCIE ZNALEZC DT W WAWIE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaKatarzyna']Witam wszystkich.
Przed chwilą zarejestrowałam sie na forum ale przeglądam je od jakiegoś czasu. Poruszyła mnie historia Misi - chciałabym sfinansować jej wizyty u weterynarza, leczenie (raczej będzie potrzebne) oraz inne niezbędne zabiegi. Proszę o podanie jakiej kwoty oczekujecie oraz jak i gdzie ma być wpłacona. Widziałam, że deklarujecie różne kwoty na zwierzęta ale nie wiem jak wpływają one do konkretnych opiekunów.
Pozdrawiam
adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Dziekujemy, jeszcze jedna , ktora chce sfinansowac leczenie Misi.

Link to comment
Share on other sites

Termin przyjazdu do Wawy to koniec przyszlego tygodnia.Czyli DT potrzebny od 1 pazdziernika.
I info dla AnnyKatarzyny: po pierwszej wizycie u okulisty bede wiedziala jakie beda mniej wiecej koszty wyleczenia oczek.Ale to wspaniale ze jestesmy juz dwie bo pewnie nie takie male.Na moje oko to bedzie potrezebna operacja :(
Zobaczymy...:)
Mamy tydzien na znalezienie domku!

Link to comment
Share on other sites

Jestem i piszę. Misia jest w schronisku w Cieszynie. Nie wiem w jakim mieście przebywałą bo psy do schroniska w Cieszynie trafiają czasem z dość odległych miejscowości. Tutaj musi dowiedzieć się Dea. Najważniejszy dla psiuni jest dt. Jeżeli chodzi o operację to mozęmy to zrobić na jmiejscu,a lewróci do schroniska. Moje mozliwości dt bezpłątnych się wyczerpały. A wydaje mi sie,z e dla niej najważniejszy jest dom. Nie wiem, czy juz zbierać pieniądzei podawać konto, czy poczekać, az znajdziemy dt? Dea będzie w schronisku jutro lub pojutrze to będę wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Jestem i piszę. Misia jest w schronisku w Cieszynie. Nie wiem w jakim mieście przebywałą bo psy do schroniska w Cieszynie trafiają czasem z dość odległych miejscowości. Tutaj musi dowiedzieć się Dea. Najważniejszy dla psiuni jest dt. Jeżeli chodzi o operację to mozęmy to zrobić na jmiejscu,a lewróci do schroniska. Moje mozliwości dt bezpłątnych się wyczerpały. A wydaje mi sie,z e dla niej najważniejszy jest dom. Nie[B] wiem, czy juz zbierać pieniądzei podawać konto, czy poczekać, az znajdziemy dt[/B]? Dea będzie w schronisku jutro lub pojutrze to będę wiedziała.[/QUOTE]

Zbieraj deklaracje, a jak będzie konret to wyślesz konto do deklarowiczów ;)

Link to comment
Share on other sites

Mialam juz psy z takimi oczami i przed operacja jest to kilkutygodniowe leczenie stanu zapalnego aby ta operacje wogole zrobic.!
Ja proponuje transport,leczenie u dr.Garncarza ale juz widac ze trudno sie dogadac osobom na watku.Bedzie cierpiala tylko malenka biedna suczka,ktore kolejni okulisci beda grzebac w oczach i nie wierze zeby bez bardzo dobrej opieki lekarskiej i domowej cos dobrego z tego wyszlo.
Te dwa tygodnie u p.Ani ze Skoczowa ktora moglaby podawac krople to super ale potem nie wiadomo co... a ja moge mala zabrac tylko next week.
Dlatego zaproponowalam Wawe zeby to bylo szybko i logicznie.
Mam nadzieje ze wszystko dla suni skonczy sie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lola S.']Mialam juz psy z takimi oczami i przed operacja jest to kilkutygodniowe leczenie stanu zapalnego aby ta operacje wogole zrobic.!
Ja proponuje transport,leczenie u dr.Garncarza ale juz widac ze trudno sie dogadac osobom na watku.Bedzie cierpiala tylko malenka biedna suczka,ktore kolejni okulisci beda grzebac w oczach i nie wierze zeby bez bardzo dobrej opieki lekarskiej i domowej cos dobrego z tego wyszlo.
Te dwa tygodnie u p.Ani ze Skoczowa ktora moglaby podawac krople to super ale potem nie wiadomo co... a ja moge mala zabrac tylko next week.
Dlatego zaproponowalam Wawe zeby to bylo szybko i logicznie.
Mam nadzieje ze wszystko dla suni skonczy sie dobrze![/QUOTE]

Słuchaj-ja nie mówię nie. Wróciłam z pracy i przynaję szybko przejrzałam wątek. Czyli Ty byś ją wzieła do siebie???? Czy też masz do niej tymczas, tak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...