Jump to content
Dogomania

psy DO ADOPCJI - potrzeba KARMY, ponad 20kg dziennie! prawie ZERO pomocy...


missiaa

Recommended Posts

[quote name='missiaa']Lalusia dziś pojechała do domu :)Będzie miała bardzo fajnie z miłą starszą panią.

Rysiu nie dawno również pojechał do domku :)[/QUOTE]
Wspaniale wieści :)
Czyli moge już usunąć ogłoszenia Lali ?

Ale sie Gosiapk ucieszy jak tu wejdzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Wspaniale wieści :)
Czyli moge już usunąć ogłoszenia Lali ?

Ale sie Gosiapk ucieszy jak tu wejdzie :)[/QUOTE]

Jeszcze Ziuteczko do mnie nie dotarło, ale jak dotrze... to chyba się z tej radości upiję!!! :multi: Wreszcie pozytywna wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Jeszcze Ziuteczko do mnie nie dotarło, ale jak dotrze... to chyba się z tej radości upiję!!! :multi: Wreszcie pozytywna wiadomość.[/QUOTE]
No widzisz :) jednak czasem się spełnia to, czego bardzo chcemy i Laluni się udało wreszcie :)
Chyba sobie tego szczęśliwego maila z zapytaniem o jej adopcje.... zostawie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Czy sa jakieś wieści od Lali?[/QUOTE]
Pani adoptująca Lalę jest bardzo starszą i niedosłyszącą osobą, ciężko się z nią dogadać przez telefon. Więc nowych wieści nie mamy z domu Lali. Ale gdyby coś się działo poinformuje nas o tym kuzynka Pani która pomagała w adopcji, lub sąsiadka.

Można ogłoszenia kasować, Lala trafiła naprawdę fajnie, do wspaniałej kobiecie o wielkim sercu i od razu zakochała się w Lalusi.

A ja zapraszam na bazarek.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241231-SZYBKI-bazarek-%C5%9AWI%C4%84TECZNY-R%C4%99cznie-ozdabiane-koszyki%21serwetki-kartki%2124-03g21-na-psy?p=20612100#post20612100[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']dziękuję:)[/QUOTE]
Nie ma za co. Zeby wreszcie ktoś się nimi zainteresował.

[quote name='Ziutka']Cały czas mają u mnie tablice...
Na inne ogłoszenia nie mam teraz czasu bo mam malutkie dziecko[/QUOTE]
Jak dla mnie tablica to najskuteczniejszy portal ogloszeniowy. Większośc odpowiedzi mam stamtąd.

missia, zmień kolor sygnaturki - zielony jest regulaminowo zarezerwowany dla moda.;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]25.03. 2008r do naszego domu z Olkuskiego schroniska przyjechała Fruzia. Zakochałam się w niej od pierwszego momentu i została moją psią przyjaciółką. Jutro minęłoby dokładnie 5 lat współnego życia.. odeszła dziś rano [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Biegaj mój pulpeciku za tęczowym mostem i mam nadzieję, że znów się spotkamy[/COLOR]:-(
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-52XUv-_BJ5I/UU7uJvbQfFI/AAAAAAAAKGg/iH-U_hVmIFc/s512/fr%202.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'][COLOR=#000000]25.03. 2008r do naszego domu z Olkuskiego schroniska przyjechała Fruzia. Zakochałam się w niej od pierwszego momentu i została moją psią przyjaciółką. Jutro minęłoby dokładnie 5 lat współnego życia.. odeszła dziś rano [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Biegaj mój pulpeciku za tęczowym mostem i mam nadzieję, że znów się spotkamy[/COLOR]:-(
[/QUOTE]
bardzo Ci współczuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o rany co się stało? :( przecież Fruzinka nie była stara :( tak mi przykro ['][/QUOTE]

Nie była strasznie stara, ale miała już ok 11-12 lat.Po przyjeździe z Olk była oceniona na ok 6 lat, u mnie była 5.
Przede wszystkim nowotwór płuc :-(

Link to comment
Share on other sites

missiaa - wykupiłam dla Twoich psiaków 12 pakietów na bazarku ogłoszeniowym :)
Wklejaj tutaj i pisz, że od Ziutki psiaki ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240780-Bazarek-ogłoszeniowy-25-portali-za-3zł-do-02-04-do-godz-22-00/page21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']missiaa - wykupiłam dla Twoich psiaków 12 pakietów na bazarku ogłoszeniowym :)
Wklejaj tutaj i pisz, że od Ziutki psiaki ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240780-Bazarek-ogłoszeniowy-25-portali-za-3zł-do-02-04-do-godz-22-00/page21[/URL][/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję Ziutka. A pakietów jest 12 czy 10? Bo widziałam na wątku bazarkowym, że 10 dla nas.
Upewniam się, żeby nie zasypać zbyt dużą ilością psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...