Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

[quote name='Zmysł']Dobrze Rysieńku!

PS. Musisz trochę zwrócić uwagę na ortografię- pisze się "fścibskie".[/quote]

jasne pszepraszam; wyżócili mnie z czeciej klasy, bo opsikiwałem fszyskie łafki i oni sie fścielki , rze wycierajom i wycirajom a ja sobie sikam i sikam znuf codzień i mnie wywalili; a na drugi i czeci dzień to jusz tam nie poszłem; a gdzie jes micha i jakaś mloda.. no wiesz suczenia , to i bez tych ih gupih szkołóf wiem
profesor doktor docent rzycia na ulicy
tfuj Ryś
ale tak ogulnie to rzycie nie jes złe, co, nie? a jak mi te ciotki znuf dopadnom i wykompiom to hyba je dziabne; ile razy pożondny pies morze być myty w jakims czyms co nawet guwnem rzadnym nie pahnie? wyczymałbyś?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emir']jasne pszepraszam; wyżócili mnie z czeciej klasy, bo opsikiwałem fszyskie łafki i oni sie fścielki , rze wycierajom i wycirajom a ja sobie sikam i sikam znuf codzień i mnie wywalili; a na drugi i czeci dzień to jusz tam nie poszłem; a gdzie jes micha i jakaś mloda.. no wiesz suczenia , to i bez tych ih gupih szkołóf wiem
profesor doktor docent rzycia na ulicy
tfuj Ryś
ale tak ogulnie to rzycie nie jes złe, co, nie?[/quote]
co do tego ostatniego, to tak - ujdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10691119#post10691119[/URL]

Zapraszam[/quote]
no widziałem; tyyyyyyyyyyyyy, ale tyyyyyyyyyy fajn y jesteś; tak mie naszło to ci powiem jeszcze cóś:
rzycie tu fajne, no nienajgorsze jest- fakt, ale wiesz...gdyby taka jakaś babka, kobitka tu pszyjehała i spojżała na mnie - to ja bym hciał, żeby mie wzieła do siebie; ja bym nie sikał jej nigdziutko; bym nic nie gryz ( no bo czym) bym se siadał pszy niej i paczył na niom stale, rzeby wiedziała, rze jezdem blisko;tesz bym nie szczekał jak jaki gupi szczyl ;wyhodziłbym z niom na dwur czy na jakom ulice, czymałbym jom na smyczy i szed blisko niej,ale nie plontał sie pod nogami bez poczeby; rzeby jej nik nie zrobil nic złego - zembuf jeszcze pare mam.. no wiesz to mugbym mu tymi zembami dop... a potem jusz w naszym domu to bym paczył na niom i paczył, nawet jak by ona była zła, czy hora, czy smutna - to bym byl z niom i w dzień i w nocy bym czówał,zeby wiedziała, rze jes bespieczna pszy mnie
[CENTER][SIZE=5][B]rzeby tylko mnie kohała![/B][/SIZE][/CENTER]
stary Rycho co tesz ma serce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Ryszard!
Ale żeś się rozgadał! Wigilie macie jakąś w Emirze czy co?:crazyeye:

Czy emir wie, że ty tyle czasu spędzasz przy komputerze????:cool1:[/quote]

jak ona gżebie pszy szczeniorach to ja se pisze; a co ? ty tesz piszesz i nik ci sie niedziwi; ide se pohrapać - cześ ci !
ja wasz Rysio - słotki pysio

Link to comment
Share on other sites

Bolek się dziwi ;-)
Jak można siedzieć cały dzień przy komputerze, ani człowiek chrupek nie poje, ani w donicy na slonku nie pośpi...nie mówiąc już o grzebaniu w kuwecie...
A prasowanie i sprzątanie to dla niego kiepska rozrywka.
Taaa, dla niego to bardzo dziwne ;)

Ja może jeszcze jakiegoś Ryśkowego kumpla na allegro wystawię.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Bolek się dziwi ;-)
Jak można siedzieć cały dzień przy komputerze, ani człowiek chrupek nie poje, ani w donicy na slonku nie pośpi...nie mówiąc już o grzebaniu w kuwecie...
A prasowanie i sprzątanie to dla niego kiepska rozrywka.
Taaa, dla niego to bardzo dziwne ;)

Ja może jeszcze jakiegoś Ryśkowego kumpla na allegro wystawię.:razz:[/quote]
wystaf kinga , albo argosa , bo mnie fk......jom
Ryś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Rysiek sorry ...wystawione....Niewiele więcej mogę zrobić.
Mogę natomiast nie wystawić jakiejś dziewczynki jak chcesz żeby została
Tylko emirowej nie mów! ;)[/quote]

wstawiaj fszystkie te co tu som; nieh pszyjdom nowe suczenie - bedzie ciekawie
moge cie polizać?
Rych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Ciągle nie mogę się otrząsnąć. Czy to faktycznie Rysio wczoraj się tak rozgadał?[/quote]


oczonsaj sie oczonsaj - jak mi sie bedzie hciało to jeszcze kiedy napisze do ciebie ale wpierw ty pszyjedź do mnie ( ale nie teras bo pada i siedze ,rzebym nie zmoknoł
Rycho

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']oczonsaj sie oczonsaj - jak mi sie bedzie hciało to jeszcze kiedy napisze do ciebie ale wpierw ty pszyjedź do mnie ( ale nie teras bo pada i siedze ,rzebym nie zmoknoł
Rycho[/quote]
Ty ciągle przy kompie? Wszyscy w kościele, a ty serwujesz sobie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Ty ciągle przy kompie? Wszyscy w kościele, a ty serwujesz sobie?[/quote]


my do kościołuf to nie hodzimy, bo te ksiendze muwiom, rze zwierzenta czyli my nie mamy duszy; a one to majom czy dusze czy serce dla nas? sie pytam was? jak takiego pies napszykład ugryzie, to go boli i mu kref leci; a jak psa ktoś ugryzie to tesz go boli tesz mu kref leci; jak pies koha sfojego pana to to koha do końca sfojego rzycia; a ludzie to co robiom? jak sie kohajom? a psa jak im się jusz nie podoba to co wyrzucajom, albo bijom i to oni majom ftedy dusze, czy serce? nie - oni majom zamiast tego kamień f piersi i to som bardzo złe ludzie i ksiendze powinni o tym widzieć i tym ludziom muwić, rze fszystkie stwożenia są borze i rze je fszystkie czeba kohać i szanować;
no dosyć tego gadania; MACIE NAS KOHAĆ I JUSZ !
Rycho

Link to comment
Share on other sites

jusz byłem ; dziewuh nie ma, gnatuf tesz; co za radoha ta flaha? albo te słotkie duperele? wystaw miensko s krufki lub kurczaczki - no to jes cóś i sie zlecom moje kumple co tu razem ze mnom som - sukom nie damy nic użreć
R.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']jusz byłem ; dziewuh nie ma, gnatuf tesz; co za radoha ta flaha? albo te słotkie duperele? wystaw miensko s krufki lub kurczaczki - no to jes cóś i sie zlecom moje kumple co tu razem ze mnom som - sukom nie damy nic użreć
R.[/quote]
czyli zalicytowałeś dla żartów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']czyli zalicytowałeś dla żartów?[/quote]

zmys - coś ty ! gupi to ja nie jezdem , kase mam to licytuje ( no bo to dla mnie! )
musze jom wygrać, bo lwie serce - czyli ja to n igdy nie morze pszegrać; wienc sie tu nikomu nie dam i do ostatniego szczeknieńcia bede gurom LICYTUJE !
RYS
a jak jusz zrobisz te inne bazarki czy cóś to mi zafsze napisz bede grał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']zmys - coś ty ! gupi to ja nie jezdem , kase mam to licytuje ( no bo to dla mnie! )
musze jom wygrać, bo lwie serce - czyli ja to n igdy nie morze pszegrać; wienc sie tu nikomu nie dam i do ostatniego szczeknieńcia bede gurom LICYTUJE !
RYS
a jak jusz zrobisz te inne bazarki czy cóś to mi zafsze napisz bede grał[/quote]
a pieniążki to masz na pewno? bo za skubanie trawki to nie płacą wiele

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...