Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hallo - to ja Wasz Rycho - cóż, dzięki za pamienć; ja ma tu pełne łapy roboty - sami rozumiecie 3 dziewczyny na kwaterze ( karzda inna) rzarcie gratis,; slonko swieci; kohają mnie tu i wyszaleć też dają - lubie pogonić te idiotki Piggy i Peggy oraz ew. co się jeszcze nawinie; dobrze jest też podrarznic kaukaza - jest za siatką i g... mi może zrobić; ale się piekli - głupek! Zomb mi rzaden ostatnio nie wypad.
Ciotki tesz przyłarzom rurzne po dwie, albo więcej - jest ok. Ostatnio mnie tarmosiły " z miłości' - dobra - niech majom .Dałem sobie cyknąć foty - cieszyły się.
Zmysł- nie wywalaj mnie z bannerka - ugryś też potrafie, hoć ze mnie niespotykanie spokojny suczek. Pozdro
Wasz Rycho

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']No to się rozpisał Rysiaczek. Przez tyle lat nic, nawet w Wigilię- cisza. Tylko suczki, skubanie trawy, kąpiele jakieś.
To znaczy, że utrzymywanie tego wątku przy życiu ma jakiś sens:multi:

A banerek utrzymam i nie tylko ze strachu;)[/quote]

hłopie! ja nie taki znuf wyszczekany; nie było o czym gadać; bo wszystko w normie jest; dopiero jak mie hcieliscie z tego bannerka wykurzyć tom sie nieco wpieklil; a morze bys tak pszyjehał do nas czasem? rzadem facet to mnie nie odwiedza tylko same ciotki; a baby jak baby - sam wiesz; czołem ,
Ricadro de Emir von Conndelrudy:Dog_run::Dog_run::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']hłopie! ja nie taki znuf wyszczekany; nie było o czym gadać; bo wszystko w normie jest; dopiero jak mie hcieliscie z tego bannerka wykurzyć tom sie nieco wpieklil; a morze bys tak pszyjehał do nas czasem? rzadem facet to mnie nie odwiedza tylko same ciotki; a baby jak baby - sam wiesz; czołem ,
Ricadro de Emir von Conndelrudy:Dog_run::Dog_run::Dog_run:[/quote]

kto hciał wykużyć?

pewnie wpadnę kiedyś, ale słyszałem, że ty niegościnny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']kto hciał wykużyć?

pewnie wpadnę kiedyś, ale słyszałem, że ty niegościnny[/quote]

zalerzy dla kogo; dla swojego to czym miska bogata i czym buda stoi; daj znać kiedy cie pszywieje to zostawie ci cóś w misce ( tylko bede musiał siedzieć i warczeć, bo ciotki 2 x P som rzarte i holernie wścibskie do mojej michy
RYś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...