Jump to content
Dogomania

Borys już szczęśliwy w swoim wymarzonym domku :) :) :)


funia

Recommended Posts

  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DORA1020']Handzia,chyba jestesmy tylko we dwie na tym watku.[/QUOTE]

Dobry wieczór. Zarejestrowałam się dzisiaj pierwszy raz na Dogomanii chociaż od dawna śledzę różne wątki psiaków, ze szczególnym natężeniem wątków psiaków Pani DORA1020. Los psiaków ze Szczebrzeszyna szczególnie leży mi na sercu, może dlatego że od kilku miesięcy jestem szczęśliwą "Pańcią" mojej kochanej Saruni ze Szczebrzeszyna:-). Reksio bardzo zapadł mi w pamięci i dzisiaj cały czas o nim myślę, kiedy za oknem deszcz i watr a on gdzieś tam siedzi sam w budzie, opuszczony przez wszystkich.
Dlatego chciałabym złożyć deklarację stałą 50 PLN/mcs. Mam nadzieję, ze wspólnie uda się zebrać wymaganą kwotę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Dobry wieczór. Zarejestrowałam się dzisiaj pierwszy raz na Dogomanii chociaż od dawna śledzę różne wątki psiaków, ze szczególnym natężeniem wątków psiaków Pani DORA1020. Los psiaków ze Szczebrzeszyna szczególnie leży mi na sercu, może dlatego że od kilku miesięcy jestem szczęśliwą "Pańcią" mojej kochanej Saruni ze Szczebrzeszyna:-). Reksio bardzo zapadł mi w pamięci i dzisiaj cały czas o nim myślę, kiedy za oknem deszcz i watr a on gdzieś tam siedzi sam w budzie, opuszczony przez wszystkich.
Dlatego chciałabym złożyć deklarację stałą 50 PLN/mcs. Mam nadzieję, ze wspólnie uda się zebrać wymaganą kwotę.[/QUOTE]
Saro :loveu:, witamy Cię bardzo serdecznie w naszym gronie :loveu: Im nas więcej, ty lepiej dla tych naszych "braci mniejszych" ;) Dziękujemy bardzo :)
Nasz Rexio ma już 60 zł :loveu: stałych deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

kombinuję coś na bazarek dla Reksia a tymczasem zapraszam na bazarek dla szczebrzeszynaików

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215732-markowe-ciuszki-i-kurtki-na-jesie%C5%84-oraz-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-szczebrzeszyniak%C3%B3w-do-17.10?p=17764735#post17764735"]markowe ciuszki i kurtki na jesień oraz inne różności dla szczebrzeszyniaków do 17.10 [/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

wykombinowałam coś takiego ;)

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215736-obrazy-klawiatura-DELL-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Reksia-z-%C5%82a%C5%84cucha-do-17.10?p=17765133#post17765133"]obrazy, klawiatura DELL i inne różności dla Reksia z łańcucha do 17.10 [/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

to już mój 5 post z rzędu zagląda tu ktoś?

są deklaracje z FB:

10zl od Jolanty Rycel
10zł od Karolina Jońska
20zł Sylwia Dmowska

więc licząc deklaracje jeszcze
10zł/mc handzia z dogo
50zł/mc Sara2011 z dogo

jest już 100zł dla Reksia!

musimy dozbierać resztę aby go uratować!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']to już mój 5 post z rzędu zagląda tu ktoś?

są deklaracje z FB:

10zl od Jolanty Rycel
10zł od Karolina Jońska
20zł Sylwia Dmowska

więc licząc deklaracje jeszcze
10zł/mc handzia z dogo
50zł/mc Sara2011 z dogo

jest już 100zł dla Reksia!

musimy dozbierać resztę aby go uratować!!![/QUOTE]
No, więc powoli coś się klaruje. Super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Dobry wieczór. Zarejestrowałam się dzisiaj pierwszy raz na Dogomanii chociaż od dawna śledzę różne wątki psiaków, ze szczególnym natężeniem wątków psiaków Pani DORA1020. Los psiaków ze Szczebrzeszyna szczególnie leży mi na sercu, może dlatego że od kilku miesięcy jestem szczęśliwą "Pańcią" mojej kochanej Saruni ze Szczebrzeszyna:-). Reksio bardzo zapadł mi w pamięci i dzisiaj cały czas o nim myślę, kiedy za oknem deszcz i watr a on gdzieś tam siedzi sam w budzie, opuszczony przez wszystkich.
Dlatego chciałabym złożyć deklarację stałą 50 PLN/mcs. Mam nadzieję, ze wspólnie uda się zebrać wymaganą kwotę.[/QUOTE]
Witamy na dogo:lol:
Czesto mysle o Saruni,gdybym jej nie znalazla w tej piwnicy,jej los byl by okrutny.
A tak jest w tak wspanialym domku:lol:moge tylko powiedziec,ze Sara znalazla najlepszy domek jaki mogl sie jej trafic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Witamy na dogo:lol:
Czesto mysle o Saruni,gdybym jej nie znalazla w tej piwnicy,jej los byl by okrutny.
A tak jest w tak wspanialym domku:lol:moge tylko powiedziec,ze Sara znalazla najlepszy domek jaki mogl sie jej trafic.[/QUOTE]

Pozdrawiam serdecznie razem z moją Sarunią :-). Z racji, że jestem "nowa " na dogo i nie wiem dokładnie jak to wszystko wygląda, proszę o informację, czy zadeklarowane pieniążki na Reksia będzie można wpłacać po zebraniu wymaganej kwoty deklaracji stałych (czyli 200 zl) ? I oczywiście na jakie konto? Czy będzie ono podane na wątku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Pozdrawiam serdecznie razem z moją Sarunią :-). Z racji, że jestem "nowa " na dogo i nie wiem dokładnie jak to wszystko wygląda, proszę o informację, czy zadeklarowane pieniążki na Reksia będzie można wpłacać po zebraniu wymaganej kwoty deklaracji stałych (czyli 200 zl) ? I oczywiście na jakie konto? Czy będzie ono podane na wątku?[/QUOTE]
O wszystkim napisze,jak juz beda zebrane stale deklaracje,podam konto i napisze,kiedy Reksio moze przyjechac do DT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...