Jump to content
Dogomania

Bokser Rocki - Zostaje w Łodzi - Ma Wspaniały Domek - Dziękuję Wszystkim za Pomoc!


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czesc!

sorry, ze tak pozno, ale dopiero wrocilem do domu po calym dniu.

coz, niestety nie mam dobrych wiesci. guz 3.5x4.5 cm, do tego tkanka watroby jest mocno zwlokniona. nerki, choc sprawne, to ich "awaria" nie powinna byc zaskoczeniem...

rokowania - teoretycznie leki podawane moga cos poprawic, ale zgodnie z opinia weta nie ma co na to specjalnie liczyc. rocky moze pozyc, poki guz nie naciska i nie powoduje bolu i poki rocky nie jest az tak wyczerpany, zeby meczyl sie psychicznie faktem, ze ma problemy z podnoszeniem sie. ile to wszystko moze potrwac? nie wiadomo. moze dwa tygodnie, moze miesiac, moze dluzej... tkanki tluszczowej w tej chwili nie ma, jak zniknie tkanka wokol serca, to bedzie jego koniec.

zobaczymy za tydzien, czy przybiera na wadze cokolwiek, ew. za dwa tygodnie ponowne usg.

rocky po prostu odchodzi, nie wiadomo tylko ile to potrwa...


AM

Link to comment
Share on other sites

Błagam dajmy mu kawałek serca na koniec!!!!!!!!

Nic nie widze przez łzy.

Poszukajmy kogoś silnego, kto da mu tydzień taki na jaki on zasłużył, tydzień, dwa a potem zobaczymy i pozwolimy mu odejść jak będzie źle.

..... ale tylko te siedem lub czternaście dni jak da rade. Ludzie błagam Was!!! Ja mam tak daleko!

Błagam dajmy mu człowieka na którego on tak bardzo czeka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...