Jump to content
Dogomania

Bokser Rocki - Zostaje w Łodzi - Ma Wspaniały Domek - Dziękuję Wszystkim za Pomoc!


AgaiTheta

Recommended Posts

Dopiero teraz dotarła do mnie ta okropnie smutna wiadomość:-( :-(

Rocki, gdyby nie dwa duże psy u moich rodziców zabrałabym ciebie do Łodzi, do wymarzonego przez ciebie ogródka.

Ludzie, ja nie wiem już co robić. Jak był zdrowy nikt go nie chciał, a tyle osób pytałam, prosiłam:-(

Ale spróbuje jeszcze raz, na te ostatnie dni psiaka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='boksiedwa']A może udało by się podesłać e-mail z wynikami badań Rokusia do dr. Jagielskiego żeby jako doświadczony onkolog ocenił sytuację?[/quote]

Myślę, że to dobry pomysł. Czy ktoś ma wyniki, żeby je podesłać do konsultacji?

Rocky szuka domu ze wszystkim wygodami luksusami i wielką miłością, przecież należy mu się, po tym wszystkim na co naraził go człowiek....:-(
Rocky trzymaj się, niech dla Ciebie też zaświeci słońce!

Link to comment
Share on other sites

Mam wyniki, ma je też joaaa i Dharma, widziało je już kilka osób, wniosków nowych nie ma :(

Słuchajcie!
Trzeba gdzieś znaleźć dla niego miejsce. Nie możemy na barkach Ewy go zostawić, ona ma swoje psiaki i hotelowe, poza tym prosiła by jej tego nie robić.

Skoro nie ma domku, który mu pomoże, musimy przenieść go do jakiejść lecznicy czy kliniki.

Kurna mol! DOMKU BŁAGAM ODEZWIJ SIĘ!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']wyniki podsylalem AgaiTheta, ale jakby co, to moge podeslac jeszcze komu trzeba.

AM[/quote]
jeśli możesz to podeślij do mnie postaram sie poprosićdr. Jagielskiego o ocenę, ufam temu wetowi i wiem, że powie jak jest naprawdę i co robić dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...