Jump to content
Dogomania

Bokser Rocki - Zostaje w Łodzi - Ma Wspaniały Domek - Dziękuję Wszystkim za Pomoc!


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro z rana Rocki pojedzie do Poznania, do kliniki, tam bedzie miał komplet badań ponownie, by było wszystko w jednym miejscu (wiadomo kazdy ufa tylko sobie). Zobaczymy co tam nam powiedzą. Jak bedzie w miare ok, to za kilka dni, Rocki pójdzie do domku tymczasowego.

mm.templum (transport)
Rymonka (dom tymczasowy)
La_pegaza (rozmowy w klinice)

[SIZE=3]bez Was by się nie udało! DZIĘKUJE![/SIZE]

teraz czekamy do jutra, oby wszystko wypaliło!!!!

To jest droga klinika, wiec jeżeli mógłby ktoś pomóc, proszę o wpłaty na AFN -tyt: "na boksery-Rocki"

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy, Lexi obcałowała panią wet i w międzyczasie ustaliłyśmy co i jak ;)

Trzeba będzie powtórzyć USG, jeżeli Rocki przyjedzie w okolicach 16 to od razu wet. chirurg na to rzuci okiem i powie jakie są szanse :)

Smutna wiadomość to to, że przychodzą do nich ludzie usypiać zdrowe psy, w tym boksie, bo alergia, bo wyjazd, bo się nie słucha :shake: Jak będą takie przypadki zostaniemy powiadomieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']daisy uwierz mi że robie co moge, tak jak pisałam w mailu do Ewy jutro ktoś przyjedzie po Rockiego, jeszcze dzisiaj będę dzwonić do niej.[/quote]

Aga.....wiem

Tylko tak strasznie mi zal i Ewy i niunka :-(

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Trafiłam na ten watek dopiero dwa dni temu... ale nadrobiłam straty dzięki Markowi i Adze.
sytuacja jest opanowana - Marek dzis pojechał o 7 po Rockiego...
Po pobycie w klinice zabieram go na DT do siebie ... ale najważniejsze - tak jak Aga powiedziała - zrobić teraz jesczcze badania .. i bądźmy dobrej myśli .. chociaz troszke!!!
pzdr. Rymonka (Aga)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...