Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

właściciele zawsze się będą wypierać że to nie ich pies. Dlatego ważne by interwencje przeprowadzać ze świadkami, dokumentować (zdjęcia, dyktafon etc) a najlepiej to iść tam z policją, strażą miejską bądź kimś z działającej na danym terenie organizacji na rzecz zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonek666']Zapraszam na bazarek na ratowanie dwóch oczek - Brunia i Piracika po połowie. Na bazarku fajne duże ciuchy i inne różności :)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/213602-Du%C5%BCe-ciuchy-DEATH-metal-i-ratowanie-dw%C3%B3ch-oczek-6.09.2011r.-%29?p=17521500#post17521500[/URL][/QUOTE]

Sonek cioteczko dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Jeżeli macie coś do wystawienia, to mogę zrobić z tego bazarek. Sonka zrobiła z naszych fantów i ona się tym zajmuje, a ja mam luz ;) Jeżeli ktoś ma fanty do podesłania to proszę zdjątka na [email][email protected][/email][/QUOTE]

Super ......Marudko kochana :) W takim razie dziewczyny ślijcie zdjęcia do naszej kochanej cioteczki :)

Link to comment
Share on other sites

Prośba do cioteczek z Sandomierza !!!!!!!!
Wczoraj cioteczka Roszpunka prosiła mnie o pomoc ......Podobno na giełdzie w Sandomierzu koczują porzucone szczeniaki ........są dokarmiane przez osoby tam sprzedające ( rolników) Kochane czy znacie kogoś kto mógłby to sprawdzić ???? Proszę roześlijcie ten apel dalej ............

Link to comment
Share on other sites

Dostalam zapytanie o miejsce u mnie.
Mam wolny kojec i jesli dla psiaka to odpowiednie warunki ( ciepla buda, gotowany makaron z karma mokra i sucha , spacery 2xdziennie lub bieganie wolno z suczkami, jesli okaze sie spokojny i nie bedzie ich zaczepial ), to mozna niunia przywiezc.
Ze zdjecia trudno okreslic wielkosc psiaka, ale za takie ponizej kolana, koszt - 330, zl za miesiac , z moja oczywiscie karma.
Zdjecia i informacje o samym miejscu, w moim podpisie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Dostalam zapytanie o miejsce u mnie.
Mam wolny kojec i jesli dla psiaka to odpowiednie warunki ( ciepla buda, gotowany makaron z karma mokra i sucha , spacery 2xdziennie lub bieganie wolno z suczkami, jesli okaze sie spokojny i nie bedzie ich zaczepial ), to mozna niunia przywiezc.
Ze zdjecia trudno okreslic wielkosc psiaka, ale za takie ponizej kolana, koszt - 330, zl za miesiac , z moja oczywiscie karma.
Zdjecia i informacje o samym miejscu, w moim podpisie.[/QUOTE]
Super .......pięknie dziękujemy ...Bruno to piesek taki do kolana ....18 kg ...jest dość dobrze odżywiony ;) Jak tylko Mysz się zjawi wieczorem dogramy szczegóły !!! Dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']Kurcze mam problemy z pisaniem na pw. Jak by co to piszcie do mnie na email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Biore się za robienia zdjęć rzeczy na bazarek i zaraz wysyłam z opisem.
A cene tez mam podać, czy cioteczka Maruda sama wyceni? Bo ja to jestem zielona w tych sprawach.[/QUOTE]
Prosimy z cenami wysyłać jak można :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Matko jaki kochany pies - wierny do bólu i mimo bólu :(

Dziewczyny co to za lecznica w Dąbrowie? gdzie ona jest? nie wiedziałam, że jest tam jeszcze jakaś lecznica ze szpitalikiem poza molickimi[/QUOTE]

Są Wróblewscy ...to nowa lecznica raze ze szpitalikiem :) Odkryłam ją jak ratowałam staruszka Miśka ;) Wtedy bez mrugnięcia okiem nam pomogli ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...