Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
już wysyłam a fanty na pewno będą potrzebne[/QUOTE]
Trudno powstrzymać niecenzuralne słowa pod adresem tych pożal się Boże właścicieli !!! Niech los jaki zgotowali psu, wróci do nich i nigdy ich nie opuści !!!
Cioteczki, przygotuję trochę fantów na bazar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Maritka dała znać więc jestem.Póki co finansowo nie mogę pomóc przepraszam.Ale porozsyłam wątek dalej, jeśli będzie wydarzenie na FB tez podam dalej i jeśli tylko będę miała trochę gotówki coś podeślę chłoakowi.[/QUOTE]

Link do wydarzenia na fb

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=228317757219818[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowie!Zmasakrowane-oczko-poniewierany-!-pomocyyyyyy!?p=17519161#post17519161"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5487/brunop.jpg[/IMG][/URL]
proszę banerek
biedny psiak :([/QUOTE]
:iloveyou::modla::modla::modla:ciociuuuu dziekujemy sercami za banerus!

Link to comment
Share on other sites

A ja poproszę ludzi z pracy o pomoc finansową. Kiedyś zbieraliśmy rożne rzeczy dla schroniska i uzbierała sie duuuza paka. Może komuś zmięknie serce i przygarnie psinę.

Ludzka podłość wobec zwierząt nie zna granic...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']Link do wydarzenia na fb

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=228317757219818[/URL][/QUOTE]

Udostępnione !
Qrcze, taki biedny i kochany, a ja zadeklarowana na amen :shake:
Wspomogę choć dobrymi myślami :oops:
Tylko tak teraz mogę pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Zaznaczę sobie. O ,,właścicielce" nic nie napiszę, bo szkoda słów:angryy:
Sonka przewraca mieszkanie do góry nogami w celach bazarkowych, ale póki co postaramy się jutro podesłać jakiś grosz na weta .[/QUOTE]
Dzięki Marudko kochana

[quote name='MWo']A ja poproszę ludzi z pracy o pomoc finansową. Kiedyś zbieraliśmy rożne rzeczy dla schroniska i uzbierała sie duuuza paka. Może komuś zmięknie serce i przygarnie psinę.
Ludzka podłość wobec zwierząt nie zna granic...:([/QUOTE]
Jeśli możesz proś i o rzeczy i o domek, bardzo dziękujemy

[quote name='Iljova']Tego typu stwory to już nie ludzie to odłam kolejnego etapu ewolucji cześć pozostaje ludźmi, a inni ewoluują w takie właśnie stwory okrutne :-(
Niewiem jak mogłabym Wam pomóc[/QUOTE]
Samą obecnością na wątku też pomagasz, dziękujemy

[quote name='Aldona z Sosnowca']Ja również link na FB udostępniłam[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy
[quote name='piescofajnyjest']melduje sie na watku!!! co za niesamowicie wierny i piekny pies!!!!
brak slow....
kto bedzie zbieral na chlopaka??[/QUOTE]
Ja niestety, wyślę nr konta gdybyś mogła pomóc, bardzo dziękujemy

[quote name='sarenka_87']Biedna psina :( poproszę o nr konta na pw to coś podeślę[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy, już wysyłam
[quote name='DONnka']Udostępnione !
Qrcze, taki biedny i kochany, a ja zadeklarowana na amen :shake:
Wspomogę choć dobrymi myślami :oops:
Tylko tak teraz mogę pomóc...[/QUOTE]
Dobre myśli bardzo potrzebns
[quote name='andegawenka']Elu na Twoje konto?[/QUOTE]
Tak, na moje Ninuś , bardzo dziękujemy,

Kochane, przepraszam jeśli nie wszystkim podziękowałam indywidualnie
Jesteście kochane, byłyśmy wczoraj z Marticzką w panice, ale życie nam wracacie
dla wszystkich kochanych ciotek na tym wątku :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mylenium']:( biedaczysko. Porozsyłam, może uda się znaleźć jakąś dobrą duszyczkę. A co do kosztów w lecznicy to nic się nie martwcie, razem uzbieramy.[/QUOTE]
Dziękujemy za chęć pomocy
[quote name='Kapsel']Mysiuniu:calus: i Ewuniu:calus: i ja jestem, pomogę ile bede mogła. Wy zawsze pomagacie, nie można Was zostawić same :shake::-([/QUOTE]
Aluś dziękuję :)

[quote name='fiorsteinbock']Brak mi slow, rece i nie powiem co jeszcze opadaja.
Dziewczyny, cos bedziemy myslec, jakos sie kasa uzbiera. Myszko wstawisz go na FB?
Qrcze, nie mam poki co fantow na bazarek, ale za pare dni na pewno bede mogla jednorazowo wspomoc.[/QUOTE]
Fb już ma, bardzo dziękujemy za wspomożenie :)

[quote name='Cleo2008']poczytam pozniej, bo musze psice odcedzic (zrobili kolo nas plac zabaw dla psow i wreszcie zalozyli wode, chlapalysmy sie dzis z suka 2x po pol godziny! wypila strasznie duzo w czasie zabawy)
pomoge jak moge, biedny psiul :( :( co potrzeba?
mysza jak nie bedziesz miala czasu to daj znac, ja tez moge zrobic jutro - tylko co potrzeba? jaki cel?[/QUOTE]
Dzięki Cleo za obecność
[quote name='zachary']Ciotki, nie martwcie się o kasę za leczenie.[/QUOTE]
Martwimy się ale z Wami wszystkimi zaraz lżej

[quote name='sonek666']Zapisuję. Jumam banerek i pomyślę nad bazarkiem, postaram się jutro coś stworzyć i podrzucę linka
Biedna Psina - miłość do własnego kata :([/QUOTE]
Soneczku :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...