Jump to content
Dogomania

Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)


Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja niestety finanoswo nie pomogę mogę tylko podnosić . ..
A co do tego kota z przetrąconą nóżką to widzę na osiedlu cygańskiem tak raz na 2-3 miesiące. Jakbym miała choc kawałek nawet altanki to byłaby szansa go poszukać, złapać i przetrzymać ale nie mam gdzie . Na razie walczę ze swoimi bezdomnymi kotami na mojej działce i boję się czy dam radę . Może ponoszę aparat w torebce i jak go kiedyś zobaczę to cyknę fotkę.
A z tym domem tymczasowym dla Kubusia to dobry pomysł , moze da się jakoś kasę wyskrobać.
Może to że on nie ma domu to kwestia małej ilości ogłoszeń - bo przecież niczego mu nie brakuje , piękny i milasty .
Ja kiedyś szukałam domu dla małych kotków z mojej dziłki i dużo ludzi do mnie dzwoniło po nie z ,,gumtree,, - jest duża oglądalność . Tylko często aktualizowałm , odnawiałam ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Bo ludzie są głupi..Każdy chce małego kociaka..A malucha trzeba wychować i pilnować, bo może narobić dużo szkody w domu..Co innego dorosły kot, on już ma ukształtowany charakter i nie rozrabia jak dzieciak..Ja pierwszą Kicię wzięłam jako 3-miesięcznego kociaka..BArdzo przeżywałam jej sterylkę, chyba bardziej niż ona..I rzeczywiście była do mnie bardzo przywiązana..Potem ze schronu wzięłam jaj do towarzystwa 8-letniego kocura..I terz jak już jej nie ma dla tego kocura 4-letnią Kociczkę..Trochę trudno było jej się zaadoptować w nowym domu, bo ona nie jest ze schronu, tylko od ludzi..A jak zobaczyła Rudzielca, to zamieniła się w posąg na kilka godzin..Teraz go gania jak popadnie.. Dorosły kot nie niszczy tak w domu..Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie wolę brać dorosłe koty niż małe kociaki...Podnoszę Kubunia, już takie zimne noce,bardzo bym chciała żeby wreszcie trafił do domku...I ten drugi też...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Klaudia podaj mi na pw nr konta..Wyślę Ci 50,00 na ogłoszenia dla Kubusia...[/QUOTE]

[I]Nie trzeba 50 zł :)
I nie trzeba mi - można tu zamówić :)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/215146-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-20-30-50-og%C5%82osze%C5%84-.-Zapraszamy-do-05.10-[/url]!
[/I]

Link to comment
Share on other sites

K;audia ale ja nie umiem robić ogłoszeń..Ja Ci wyśłę i Ty zamówisz..Nie znam sę na tym, a chciałabym widzieć Kubusia w domku...Wo;ałabym żeby te ogłoszenia zamówił ktoś bardziej kompetentny....No blondynka to ja nie jestem, ale jak chodzi o dobro Kubusia to wolaabym miec pewność...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...