Jump to content
Dogomania

ONek zamknięty bez jedzenia i wody - JUŻ W DS


DONnka

Recommended Posts

Kopiuję z fb
[URL]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=276259209055216[/URL]

Dzisiejsza interwencja. Kilka dni temu otrzymałyśmy informację ,że na terenie posesji w centrum miasta leży owczarek niemiecki w nie najlepszej formie. Osoba dzwoniąca zdeklarowała się psa nakarmić i napoić ponieważ w wywiadzie środowiskowym ustaliła, iż właściciel psiaka wyjechał z miasta i pozostawił swojego psa na tyłach posesji. Na naszą prośbę wezwała również policję. My byłyśmy na innej interwencji., Dziś podjechałyśmy aby ...ustalić co następuje. Zdjęcia mówią same za siebie. To miejsce to jeden wielki śmietnik. Ponoć psa mieli karmić rodzice właściciela ,ale oni tam zaglądają raz w tygodniu. Pies nadaje sie do natychmiastowego odebrania tyle , że my już nie mamy miejsca, aby Go dobrze zabezpieczyć. W związku z tym apel do Państwa. Szukamy domu lub domu tymczasowego dla Robinsona. Jest tak bardzo samotny....stąd to imię. Psiak jest łagodnym owczarkiem niemieckim. Uwielbia ludzi. Inspektorka ,która dostała się przez wysokie ogrodzenie była obskakana , wycałowana ze wszystkich sił. Z radością psiego porzuconego serca, które mimo wszystko nadal kocha człowieka. Dodam ,że ludzie ci tak zabezpieczyli tego psa, aby nikt nie mógł do Niego zaglądać. Na drzwiach powiesili kłódkę tak że podanie psu wody graniczy z cudem..... w każdym miejscu z tego płotu wystają zardzewiałe gwoździe. Pies rani sobie łapy próbując zobaczyć człowieka. Psiak przed wydaniem zostanie przez nas zaszczepiony ,odrobaczony i wykastrowany .
A teraz ..... przekonajcie się sami jaki On jest biedny .

Jeśli Ktoś z Państwa chce wspomóc nasze działania finansowo oto dane

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt
OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu
ul.Cebulskiego 6 / 26
42-700 Lubliniec

nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001

pay pal - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

W dopisku imię wybranego psa lub "cele statutowe"

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/299646_260520597300135_100000265910600_1006808_3158920_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/320584_260517310633797_100000265910600_1006806_923373_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/315654_260515803967281_100000265910600_1006798_5147063_n.jpg[/IMG]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Bardzo dziękuję wszystkim cioteczkom za przybycie do biedaka :)
Rozsyłajcie wątek, pytajcie ...[/B]
Wstawiłam chłopaka też tu
[url]www.dogomania.pl/threads/8669[/url]
czyli na Owczarki Niemieckie do adopcji
Założę Mu też wątki na owczarkach

Zastanawiam się czy nie wykupić Mu pakietu ogłoszeń, wiem o jednym bazarku ogłoszeniowym, który trwa do dziś do 20.00
Jeszcze jakieś 10 zł (40 ogłoszeń) wysupłałabym dla Niego
Co myślicie cioteczki ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jasne cioteczko trzeba chłopaka ogłaszać .......w jakiej on jest kondycji fizycznej ??? jak sobie radzi ???[/QUOTE]

O kondycję trzeba by zapytać ciotek z OTOZ w Lublińcu, które robiły interwencję.
Może cioteczka danavas coś na ten temat nam napisze.
Dobrze, że teraz ma choć co jeść i pić w tym swoim "więzieniu"
Mam nadzieję, że wieczorkiem odwiedzi nas też cioteczka nescca i przekaże nowiny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Bardzo dziękuję wszystkim cioteczkom za przybycie do biedaka :)
Rozsyłajcie wątek, pytajcie ...[/B]
Wstawiłam chłopaka też tu
[url]www.dogomania.pl/threads/8669[/url]
czyli na Owczarki Niemieckie do adopcji
Założę Mu też wątki na owczarkach

Zastanawiam się czy nie wykupić Mu pakietu ogłoszeń, wiem o jednym bazarku ogłoszeniowym, który trwa do dziś do 20.00
Jeszcze jakieś 10 zł (40 ogłoszeń) wysupłałabym dla Niego
Co myślicie cioteczki ???[/QUOTE]

Moim zdaniem to można go ogłasac po odebraniu.
a jak za kilka dni wróca własciciele to co?

Link to comment
Share on other sites

Jestem znowu u biedaka :)
Miałam dzisiaj w domu urwanie głowy a mimo to myśl o Nim cały czas kołatała się w mojej głowie :(
Pocieszam się, że ma co jeść i pić i nikt Mu już większej krzywdy chyba teraz nie zrobi, ale jak pomyślę, co On biedny czuje :shake:
Poza tym cioteczka nescca mówiła mi, że ogrodzenie tej posesji jest naszpikowane sterczącymi gwoździami i Robinson może sobie w każdej chwili mocno poranić łapy, bo jak usłyszy człowieka to garnie się do niego wyskakując na to ogrodzenie :shake::-(
[B]Radźcie drogie ciotki, może któraś wie o jakimś BDT lub ostatecznie PDT, w którym zwolniło się miejsce. [/B]Takie rozwiązanie byłoby najlepsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Jestem znowu u biedaka :)
Miałam dzisiaj w domu urwanie głowy a mimo to myśl o Nim cały czas kołatała się w mojej głowie :(
Pocieszam się, że ma co jeść i pić i nikt Mu już większej krzywdy chyba teraz nie zrobi, ale jak pomyślę, co On biedny czuje :shake:
Poza tym cioteczka nescca mówiła mi, że ogrodzenie tej posesji jest naszpikowane sterczącymi gwoździami i Robinson może sobie w każdej chwili mocno poranić łapy, bo jak usłyszy człowieka to garnie się do niego wyskakując na to ogrodzenie :shake::-(
[B]Radźcie drogie ciotki, może któraś wie o jakimś BDT lub ostatecznie PDT, w którym zwolniło się miejsce. [/B]Takie rozwiązanie byłoby najlepsze[/QUOTE]

no właśnie on sobie już poranił te łapki....jak ostatnio rozmawiałam z Nesccą to nie było nigdzie dla niego miejsca...duża nerwówka bo trzeba go pilnie zabrać a nie ma gdzie...jego właściciele już go nie chcą....a nawet jeśli by zechcieli to go już nie dostaną spowrotem... może potem wejdzie Nescca to napisze coś na świeżo.....

Link to comment
Share on other sites

Jasna cholera, Ludkowie, takiego właściciela to za dooopu i w kosmos!!! W jakim my kraju żyjemy, w bańce się nie mieści. Bidul kochany, DT na wagę jego nowego życia spokojnego. Rozumiem Waszą nerwówkę, mamy podobnie z jedną chorą niedawno rodzącą, sunią....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...