Jump to content
Dogomania

Poczciwy, grzeczny jamnik Maks szuka dobrego domu!!!


pajda

Recommended Posts

[I]Yuinono, nie pisz, proszę więcej PW bo w koncu ktoś je uzna za spam...Jesli Pajda życzy sobie informacji o psie, to wie, jak je uzyskac, bo Neris nr telefonu nie zmieniła.. A jesli masz trochę czasu, to wyjasnij, proszę, co ma oznaczac dla dogomaniaków sformułowanie "wiadomośc/wątek upubliczniona" i dlaczego ma ono zmuszac Neris do meldowania sie tutaj i zdawaniu relacji osobom tak dla niej niemiłym? Czy to znaczy, że jesli ja cyknę fotę Twojemu psu i założę mu wątek na tym portalu a więc "upublicznię sprawę", t[B]o też będę mogła żądac od Ciebie zdawania stałych relacji dot. częstotliwości jego spacerów i wielkości koop?[/B]

[/I]Makso szukał domku, więc wątek jest jak najbardziej pomocny. Upubliczniona, bo pomijam wątek dogo, to był również na FB. Zamiast pisać tyrady,mogła być info, a nie było nawet na FB od trzeciego września. Dlatego napisałam żądamy i nic w tym dziwnego, że chcemy wiedzieć a wypinanie się na zainteresowanych o czymś świadczy.
Jeśli nie masz co robić i chcesz założyć drugi wątek moim psiakom nie widzę przeszkód i możesz wysuwać żądania a ja w miarę możliwości przekażę informacje dość rzetelnie z podaniem czasu i wagi. :)

Pw wedle życzenia, dostosuję się.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zajrzałam na wątek mając nadzieję na pomyślne wieści o Maksie.
Szkoda, że nic nie wiadomo.
Od Pani zainteresowanej jego adopcją otrzymałam jedynie maila, w którym napisała, że:
Moja mama dodzwoniła się do opiekunki Maksia , jednak ta pani powiedziała nam ze piesek ma za 2 tygodnie jakis zabieg czyszczenia zębów dlatego teraz nie można go wziąć .W sumie niewiele się dowiedziałyśmy :( Także niestety nie wiemy jak to będzie..

Dla wyjaśnienia, za tymczas nikt mi nie zapłacił. Pieniądze otrzymane od Neris zostały jej zwrócone.
Za wizytę Maksa u weterynarza (badanie, szczepienie, odrobaczenie, obroza p/kleszcz) w sumie 117zł - zapłaciła Skallska.

Link to comment
Share on other sites

w zasadzie miałam nie zabierać głosu na tym wątku-ponieważ myślę, że nie służy on już wogóle Maksowi, ale... Skoro sponsorowałam Maksia weta.
Czy którakolwiek z was myśli, że osoba zainteresowana adopcją psa po takiej odpowiedzi:
"Moja mama dodzwoniła się do opiekunki Maksia , jednak ta pani powiedziała nam ze piesek ma za 2 tygodnie jakis zabieg czyszczenia zębów dlatego teraz nie można go wziąć .W sumie niewiele się dowiedziałyśmy Także niestety nie wiemy jak to będzie.." nadal bedzie chiała go adoptować? Wygląda to tak jakby miała się prosić o adpocję psa. Zabieg czyszczenia zębów jest przeszkodą w adopcji? Bardzo przykre jest to, że jest ktoś kto chce biednemu Maksiowi dać dom, podpytuje o niego- a nawet nie wiadomo gdzie jest psiak i czy bedzie miał jakiś dom-bo nikt nie udziela nam jakichkolwiek informacji na jego temat.
Nie pytam o stan Maksa, ani jego obecne miejsce przebywania bo pewnie też nie godna jestem takich informacji...

Link to comment
Share on other sites

Oj przykre to wszystko, przykre, niestety...
Z wątku Maksiuna zrobił się "wątek dyskusyjny" pełen przepychanek i przekrzykiwania się nawzajem... A Maksiu?
O Nim co niektóre cioteczki, żądne udowodnienia tego, że to właśnie po ich stronie leży jakaś tam racja nawet nie wspominają...
Smutne to wszystko, bo skoro Maksiu nadal ma tylko DT, to dlaczego Pani, która chce Maksiuniowi dać DS nie może doprosić się o Niego???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='in_somnia']A kto powiedział, że Maks ma tylko DT w tej chwili? Co Wy za afery i bajki piszecie? Skąd Wy bierzecie te informacje?[/QUOTE]


Tak w poście #198 odnośnie działań Neris na stronie 8 pisała Gagata:
[COLOR=blue][I]"6. Rzutem na taśmę znalazła mu dom ( nie wiadomo jeszcze czy tylko DT czy może DS). Dom sprawdzony i blisko - psa nie trzeba wywozic po raz kolejny gdzies w Polskę"[/I][/COLOR]
I właśnie stąd wzięłam tę informację. Afera, bajka, czy tylko w całym tym galimatiasie doczytana informacja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Tak w poście #198 odnośnie działań Neris na stronie 8 pisała Gagata:
[COLOR=blue][I]"6. Rzutem na taśmę znalazła mu dom ( nie wiadomo jeszcze czy tylko DT czy może DS). Dom sprawdzony i blisko - psa nie trzeba wywozic po raz kolejny gdzies w Polskę"[/I][/COLOR]
I właśnie stąd wzięłam tę informację. Afera, bajka, czy tylko w całym tym galimatiasie doczytana informacja?[/QUOTE]

Afera. I to kręcona na całego. Nie jest napisane, że to DT, ale Ty wyłapałaś co Ci wygodnie. Daruj Sobie.

A może to DS jednak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='in_somnia']Afera. I to kręcona na całego. Nie jest napisane, że to DT, ale Ty wyłapałaś co Ci wygodnie. Daruj Sobie.

A może to DS jednak?[/QUOTE]

[B]Oby był to DS! Bo to byłoby najlepsze dla Maksia!!![/B]
I niczego nie wyłapywałam. Tylko to było po prostu napisane.

Link to comment
Share on other sites

in_somnia-nie ma oficjalnej informacji gdzie znajduje się Maks. Wobec tego każdy wyłapuje co komu wygodnie. Ty że to DS a Sarunia-Niunia że to DT. Widzisz jak wiele wyjśniłaby informacja od opiekuna psa gdzie się znajduje. Chyba, że celem opiekuna psa jest abyśmy tu walczyły na domysły gdzie jest psiak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...