Jump to content
Dogomania

Składka członkowska


Sylwia&westie

Recommended Posts

[quote name='Sylwia&westie']Witam !! Mam pytanie jak płaci się składkę członkowską?? Np. jak bym teraz wyrabiała rodowód i zaplaciła bym za wszystko to kiedy płacę następną składkę ?? Dokładnie za rok czy już np. w styczniu 2007 ?? Przepraszam może to głupi temat ale chcę sie dowiedzieć ;)[/quote]
Poczekaj do stycznia z wyrobieniem rodowodu. Nie ważne kiedy wyrabiasz rodowod czy w styczniu czy w grudniu placisz za cały rok.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

i tak bedziesz czekac 3 miesiace na rodowod wiec i tak dostaniesz rodowod w 2007 r wiec radzila bym ( tak jak moja przedmowczyni) wystapic o rodowod w 2007r i wtedy zapłacic skladke. (wyjdzie ekonomiczniej)

bo jak teraz ustanowisz sie czlonkiem to teraz bedziesz za ten 1 miesiac czlonkowstawa w 2006r placic 44 zł i w 2007 r znowu bedziesz miała obowiązek zapłacic

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='stereo']Popieram pytanie poprzedniczki.
Czy muszę osobiście wpłacić składkę, czy mogę zrobić przelew?
Niby mogłabym zadzwonić i się zapytać, ale mam kiepskie doświadczenia z telefonami, więc wolę się tu dowiedzieć. ;)[/quote]
Można zapłacić przelewem, ale aby uzyskać stempelek w książeczce, trzeba się pofatygować osobiście :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diegula']A ja mam jeszcze jedno pytank związane ze składką członkowską i może to też trochę głupie pytanko ale pomimo tego je zadam!
Do kiedy trzeba zapłacić składkę członkwską i co grozi jak się zapłaci po terminie?[/quote]
A ja jeszcze raz ponawiam swoje pytanko

Link to comment
Share on other sites

składkę trzeba zapłacić do marcowego zebrania walnego, albo na nim :evil_lol:

bo przecież udział w corocznym walnym zebraniu członków jest obowiązkiem związkowicza


a co grozi?????? niby nic, ale jeśli chcesz wystawiac psy albo je rozmnażać to najpierw pytają o składkę


jesli nie zapłacisz przez 2 lata z rzędu to zostaniesz wykluczona

komornik nie przyjdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

ojej, jak to to w Waszym oddziale nie przysyłają na początku roku pisma okólnego z zawiadomieniem o walnym??????

to obowiązek oddziału zawiadomić członków o takim spotkaniu, omawia się tam ważne sprawy, czyta sprawozdania hodowlane i finansowe, projektuje pracę na rok bierzący itp.

poza tym można tam uzyskać ważne info. nt. szkoleń, przeglądów, testów

a składkę trzeba zaplacić zanim się zgłasza psy na wystawę

oddziały powinny przyjmować zgłoszenia potwierdzone pieczątką macierzystego związku

w praktyce bywa, że większość zgłoszen idzie mailem :shake: powinno się żądać skanu opłaty nie tylko za wystawę ale i składki
i

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Można zapłacić przelewem, ale aby uzyskać stempelek w książeczce, trzeba się pofatygować osobiście :evil_lol:[/quote]
Sprytne :evil_lol: Czyli muszę tam jechać. Ciężka sprawa. :shake: No cóż, mam czas do marca.
A czy na tym zebraniu dzieje się coś odnośnie agility? Bo tak naprawdę to tylko to mnie interesuje w Związku. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszynoska']ojej, jak to to w Waszym oddziale nie przysyłają na początku roku pisma okólnego z zawiadomieniem o walnym??????



Trudno mi powiedzieć czy przysyłają, bo członkiem jestem od niedawna, a miesiąc temu się przeprowadziłam i jeszcze nie zmieniłam adresu w ZK.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...