Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='Atomowka']Ja mogę zadzwonic, ale co mam powiedziec?
No wiesz może jakiś smarkacz dzwonił to nie wpadł na to żeby zastrzec numer, sama nie wiem
W sumie to ,że telefon był o 10 nic nie znaczy, ktoś może wstawac wcześnie a do pracy chodzic na 13-14
Nie wiem sama, a p. Ania innych numerów z dnia dzisiejszego nie ma?[/QUOTE]
inka33 bedzie do Ciebie dzwonila, ma pomysl ,zeby pojsc do Pani Ani i moze z Nia porozmawiac.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Malawia']Mogli by już przyjechać!
Dziwne jest że P. Ania ma dwa obce nie znane nr telefonów z rana?!
Bardzo dobry pomysł![/QUOTE]
Naprawde nie wiem juz co o tym myslec, w koncu nie ma jeszcze godz. 20, a moze jednak p.Ania wszystko pomylila i martwia mnie te pozrywane plakaty.

Link to comment
Share on other sites

Uważam,że to pomysł trochę bez sensu
W zasadzie p. Ania wszystko dokładnie i Tobie Ellig i mi powiedziała przez telefon, po co z nią osobiście rozmawiac? Raczej nic nie powie nowego
Inka jedynie mówiła,żeby może ten telefon sprawdzic ale w sumie po co?
Jak facet ma sunie to zadzwoni, jak to był żart to i tak na numer sie nie dodzwonimy
Takie jest moje zdanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Uważam,że to pomysł trochę bez sensu
W zasadzie p. Ania wszystko dokładnie i Tobie Ellig i mi powiedziała przez telefon, po co z nią osobiście rozmawiac? Raczej nic nie powie nowego
Inka jedynie mówiła,żeby może ten telefon sprawdzic ale w sumie po co?
Jak facet ma sunie to zadzwoni, jak to był żart to i tak na numer sie nie dodzwonimy
Takie jest moje zdanie[/QUOTE]
Moze i tak ale taka spokojna bezposrednia rozmowa to jednak nie to samo co przez telefon, inka33 chciala isc sama, tylko nie chciala wystraszyc p.Ani.
Ty kochana absolutnie nie mozesz isc.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zadzwonie do P.Ani i chyba bedziemy juz tylko czekac na jakis znak, telefon........................
Niestety nikt nie dzwonil teraz wieczorem do pani Ani, natomiast Ona mowi ,ze po porannym telefonie, po 10 min. oddzwaniala do tego Pana bo chciala o cos zapytytac i on odebral telefon, mam nadzieje ,ze to Ona myli numery telefonow.
powiedzialam Jej ,ze jutro wybiera sie do niej inka33, zgodzila sie i byla wyraznie zadowolona.Slyszalam wlaczony telewizor i byla u niej sasiadka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Jakby coś się działo jestem pod telefonem! Trzymam kciuki![/QUOTE]
Mysle,ze trzeba sprawdzic telefon p.Ani zadzwonic pod wszystkie numery jakie z wczoraj ma wyswietlone i gdzie oddzwaniala oraz zapytac czy i dlaczego dzwonili do p. Ani oraz zapytac o to czy znaja p. Anie Konferowicz-Królikowską z ul. Toruńskiej.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze myślisz, ale to poczeka do jutra! Teraz idziemy odpoczywać(od kompa też!)!!! Jakby coś się działo jesten cały czas pod komórką, w nocy o północy możecie dzwonić AWARYJNIE ;-)

A i ELLIG poproszę tą ulotkę do drukowania :-) na e-mail, ale już jutro ;-)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Bardzo dobrze myślisz, ale to poczeka do jutra! Teraz idziemy odpoczywać(od kompa też!)!!! Jakby coś się działo jesten cały czas pod komórką, w nocy o północy możecie dzwonić AWARYJNIE ;-)

A i ELLIG poproszę tą ulotkę do drukowania :-) na e-mail, ale już jutro ;-)![/QUOTE]
wyslalam, dziekuje mam nadzieje,ze na dobry adres mailowy:)
zostalo 17 zl ale sa na koncie exploit-oi , ktorej nie ma wiec ja zaplace, porosze nr konta do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Laski nie wiem może jak Inka ma specjalnie leciec to ja podejdę do p Ani
Ja mam dosłownie 3 kroki do niej, nie wiem jak wolicie[/QUOTE]
Atomowka moze sie po prostu zdwonicie z inka33. Wiem,ze jestes chora, jezeli dasz rade to warto zjrzec do p.Ani nawet we dwie osoby moze wiecej sie z tego wszystkiego co mowila uda zrozumiec , usystematyzowac,pozdrawiamWszystkich i dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[B]504 530 521 Malawia[/B]

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B][B] 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze [B] Chodecka i okolice, bazarki, pawilony [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do[B] P.Ani[/B], wlascicielki [I]SUNI[/I] [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw

[img]http://images8.fotosik.pl/2724/f88e1328cd53312bgen.jpg[/img]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na godz. 16, pojedzie do p.Ani, Bogusia.
Musimy sprawdzic te numery telefonow i spokojnie wyjasnic wszystko.
Po pierwsze juz wiadomo ,ze numer 501 164 216 to osoba , ktora od p.Ani chce wynajac pokoj dla swojej corki studentki, wiec ten odpada.
Jeszcze zostaje ten 503 779 138, pod ktory wczoraj dzwonila Malawia.
Jezeli okaze sie ,ze nie ma innych numerow z wczoraj okolo 10 to musimy sie zastanowic gdzie bedziemy dalej rozklejac ogloszenia.....?

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem jak zwykle miałam burzę mózgu! Wiecie jak to jest wieczorem, gdy spać trza iść, a nie można zasnąć! Tak sobie pomyślałam o tej mojej rozmowie telefonicznej, że ta kobieta była bardzo sympatyczna, ale tak jakoś dziwnie dopytywała, w jakiej sprawie dzwonię, o co chodzi z sunią! Jak do mnie dzwoni ktoś z POMYŁKI, to aż tak bardzo nie wnikam!!!
ELLIG na razie nie chcę kasy, poczekajmy aż się wyjaśni ten telefon!!!Jeden druknę w pracy, może uda mi się Xero załatwić ;-)
Czekam na info o tych wczorajszych telefonach :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Wczoraj wieczorem jak zwykle miałam burzę mózgu! Wiecie jak to jest wieczorem, gdy spać trza iść, a nie można zasnąć! Tak sobie pomyślałam o tej mojej rozmowie telefonicznej, że ta kobieta była bardzo sympatyczna, ale tak jakoś dziwnie dopytywała, w jakiej sprawie dzwonię, o co chodzi z sunią! Jak do mnie dzwoni ktoś z POMYŁKI, to aż tak bardzo nie wnikam!!!
ELLIG na razie nie chcę kasy, poczekajmy aż się wyjaśni ten telefon!!!Jeden druknę w pracy, może uda mi się Xero załatwić ;-)
Czekam na info o tych wczorajszych telefonach :-)[/QUOTE]
Masz racje Malawia , moze cos w tym jest, jeszcze raz tam zadzwonimy, jezeli okaze sie ,ze ten numer telefonu jest zapisany u p.Ani w telefonie.Na razie czekam na wiadomosc od Bogusi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Czy już coś wiadomo ??? Taka długa cisza mnie wykańcza!!![/QUOTE]
Mnie niestety tez, nie wiem co sie dzieje ale Bogusia teraz nie odbiera telefonu, czyli bedziemy czekac do jutra. Ona zawsze do mnie oddzwania, wiec z jakiegos powodu nie moze rozmawiac.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnie wiadomosci po wizycie [B]Bogusi [/B]u p.Ani.
Telefony sprawdzone , na pewno w sprawie Demi dzwonil mezczyzna o godz. 8:50 z telefonu juz podawanego [B]503 779 138[/B], p.Ania oddzwaniala do niego o 9:10 odebral i odpowiedzial na pytanie p.Ani o kolor umaszczenia suni.Jak wiemy nie pojawil sie, potem p. Ania dzwonila kilkakrotnie wieczorem oraz wczoraj ale juz nikt nie odbieral telefonu. Zadzwonila pod ten numer [B]Bogusia[/B] , odebrala kobieta, ktora powiedziala ,ze przedwczoraj ona nie miala telefonu tylko jej maz i zabral go do pracy i oczywiscie o suni nic nie wie. Przypomne ,ze tego samego dnia okolo godz. 16, dzwonila pod ten numer [B]Malawia[/B] i rozmawiala z ta kabieta, wtedy kobieta byla ciekawa co to za pies o ktorego pyta [B]Malawia[/B] i mowila ,ze maz jest w pracy.Jednym slowem telefon rozdwoil sie. O godz. 21 wczoraj [B]Bogusia[/B] jeszcze raz zadzwonila , tym razem odebral telefon mezczyzna i na pytanie o psa odlozyl sluchawke, wiecej juz nie odbierali telefonu. Nie wiemy co teraz zrobic. Pierwsza mysl to zgloszenie na policje.[B]Bogusia[/B] miala o tym porozmawiac z p. Ania tak ,zeby Jej nie wystraszyc.
Czyli na razie dalej musimy rozwiedzac ogloszenia i to moze rowniez w okolicy ul. Samarytanki, gdzie albo ten dzwoniacy mezczyzna mieszka , albo znalazl tam Sunie.

Link to comment
Share on other sites

Właściwie, to nie wiem, co powiedzieć... :(

Sądzę jedynie, że zgłoszenie na policję to dobry pomysł.

Postaram się dziś obejść z plakatami i obkleić okolice ul. Samarytanki.
Jeżeli ten facet ma w ogóle coś wspólnego z tą (lub inną) sunią, to może ktoś go tam widział i się odezwie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...