Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

Cyt."
Witam
Wczoraj wieczorem byłam na poszukiwaniach i niestety nic !!!! cześć moich plakatów ( te w koszulkach ) zostala zerwana np. w praku od strony Chodeckiej został tylko jeden. Jutro rano ok 8-8.30 idziemy w okolice gdzie widziano SUNIĘ może ją zobaczymy.
Powodzenia w rozklejaniu plakatów i poszukiwaniach !!!
Pozdrawiam serdecznie wszystkie wytrwałe i dzielne DZIEWCZYNY !!!! :)
E.O. "

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cyt,"
Witam
Czy są jakieś dobre wiadomości o naszej SUNI? My byłyśmy na poszukiwaniach w sobotę i niedzielę ale niestety nie spotkałysmy SUNI . Nasze plakaty ( te w koszulkach) rozwieszane w okolicach parku i w samym parku ktoś zrywa znalazłam je w koszach na śmieci , sprawdziłam w pozostałych miejscach -wiszą !!!!
Na ulicy Bolivara ma być dziś wycinka drzew , więc może ktoś zauważy SUNIĘ i da znać .
Pozdrawiam
E.O."

Link to comment
Share on other sites

To może w okolicach gdzie plakaty są zrywane a najczęsciej chyba z parku bródnowskim były zrywane rozwiesić inne plakaty
Nie o poszukiwaniach suni ale coś w stylu

Człowieku który zrywasz plakaty poszukiwanej Demi ( tu zdjęcie suczki) jeżeli znalazłeś suczkę i nie chcesz jej oddać daj Nam chociaż znać,że suni żyje i ma się dobrze
Obiecujemy,że nie odbierzemy Ci suni, jeżeli jest u Ciebie szczęśliwa i się pokochaliście nie będziemy Was rozdzielać chcemy tylko wiedzieć,że suczka żyje i ma się dobrze


Zupełnie nie wiem czy to dobry pomysł ale może w ten sposób ?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny szukam kogoś z Bródna, z okolic ul Wybrańskiej.
Mieszka tam bardzo ciepła, miła kobieta, która potrzebuje chwilowej pomocy przy swoim psiaku.
Pani 31.10 ma zabieg ortopedyczny i przez 10 dni bedzie unieruchomiona w domu. Prosi o pomoc w znalezieniu kogoś, kto mógłby wyprowadzać na spacery jej sunie.
Sunia jest niewielka, kochająca wszystkich i wszystko, niekłopotliwa, łagodna.

Niestety Bródno jest bardzo daleko ode mnie i ja osobiście nie dam rady :(.
Czy któras z Was (bo widzę, że sporo tu osób z Bródna) miałaby chęć mieć dodatkowego czwronoga na spacerach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']Dziewczyny szukam kogoś z Bródna, z okolic ul Wybrańskiej.
Mieszka tam bardzo ciepła, miła kobieta, która potrzebuje chwilowej pomocy przy swoim psiaku.
Pani 31.10 ma zabieg ortopedyczny i przez 10 dni bedzie unieruchomiona w domu. Prosi o pomoc w znalezieniu kogoś, kto mógłby wyprowadzać na spacery jej sunie.
Sunia jest niewielka, kochająca wszystkich i wszystko, niekłopotliwa, łagodna.

Niestety Bródno jest bardzo daleko ode mnie i ja osobiście nie dam rady :(.
Czy któras z Was (bo widzę, że sporo tu osób z Bródna) miałaby chęć mieć dodatkowego czwronoga na spacerach?[/QUOTE]

Atomówka? To chyba bliziutko niej.
Może ja bym też trochę pomóc mogła - muszę się zastanowić...
Nie wiem, czy umiałabym się zorganizować, bo mój Kajt nieco kłopotliwy na spacerach jest...

Link to comment
Share on other sites

Cyt."
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Witam [/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]zrobie tak jak proponują na dogomanii wydrukuje troche plakatów z terścią:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT] [COLOR=#ff00ff][B]Człowieku który zrywasz plakaty poszukiwanej SUNI ( tu zdjęcie suczki) jeżeli znalazłeś SUNIĘ i nie chcesz jej oddać ,[/B][/COLOR][/LEFT]
[LEFT][COLOR=#ff00ff][B]daj znać,że żyje i ma się dobrze
że nie odbierzemy Ci SUNI, jeżeli jest u Ciebie szczęśliwa!!!!![/B][/COLOR][/LEFT]
[LEFT][COLOR=#0000ff]i rozwiesze w miejscach gdzie wyrzycali do kosza[/COLOR][/LEFT]
[LEFT][COLOR=#0000ff]zobaczymy może faktcznie ktos zadzwoni [/COLOR][/LEFT]
[LEFT][COLOR=#0000ff] co Wy na to ?????????[/COLOR][/LEFT]
[LEFT][COLOR=#0000ff]E.O."[/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Malawia ma chyba rację, lepiej to usunąć

Tak teraz pomyślałam,żeby dzieciaki żartów nie zaczęły robić dzwoniąc z info że mają sunie
Oczywiście każdy taki telefon trzeba będzie sprawdzić !
Mam nadzieję,że ktoś się odezwię i powie że ma sunię

Swoją drogą dla mnie najlepszą opcją byłoby jakby faktycznie ktoś miał Demi i nie chciał jej już oddawać
Wtedy i Demi będzie szczęśliwa a i Ruda nie zostanie oddana przez p, Anię jak Demi miałaby do niej wracać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']ja bym usunęła
....jeżeli jest u Ciebie szczęśliwa!!!!!!!!!!
Może przestraszyć, zrazić !?![/QUOTE]
P.E.O. zrobila ten plakat mysle ,ze to dobra propozycja jakies male zmiany moze kazdy naniesc , tu bardziej chodzilo o pomysl .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mam dużo starej wersji plakatów,szkoda wyrzucić, lepiej obkleić jeszcze ten raz żeby osoba zrywająca nie pomyślała, że odpuszczamy ;-), może by tak któregoś dnia obkleić okolicę cmentarza, przed 1 listopada bardzo dużo ludu będzie na przystankach i wokół cmentarza. Czy ktoś może mi pomóc? w ten weekend np :-), dokładnie w sobotę koło 15-16, stawiam PAŃSKĄ SKÓRKĘ ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Standardowo ja mogę, pytanie czy coś mój numer da w tym wypadku?

[/QUOTE]Oczywiscie ,ze da zawsze jakis kontakt bedzie , dziekujemy Atomowka:)

Cyt."
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Dzis wróciłam z pracy wczesniej i jak zawsze ruszyłyśmy na poszukiwania SUNI.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Sprawy mają się następująco:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]1. w rejonie gdzie ostatnio widziano SUNIE jest tylko 9 plakatów ( tych w koszulkach ) i wisza tylko 2 stare plakaty - jeden na murze parkingu przy ul.Bolivara wejście od tego dużego parkingu a drugi przy skrzyzowaniu Chodeckiej z Bolivara, [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]jak najbradziej popieram zamiar rozwieszania plakatów , [B][COLOR=#ff0000]których jest naprawde bardzo mało [/COLOR][/B]ja ze swej strony moge drukowac i rozwieszać plakaty prosze uzgodnić i podac( najlepiej dzisiaj do 15.30) na dogomanii którą wersję mam druknąć.




[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[IMG]http://images10.fotosik.pl/9/e8295df967611318.jpg[/IMG]


[B]791 566 678 Agata .............. ( [/B] [I][B]Atomowka)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ellig Agata mam na imię

[/QUOTE]
Milo mi, dziekuje:)

[img]http://foto.paluch.org.pl/011103015_mini.jpg[/img]
D: 2621/11
Gatunek: PIES
Rasa: MIESZANIEC
Płeć: Samica
Wiek: 1 lat(a)
Data przyjęcia: 28-10-2011 z ul. Wincentego

Moze to ta sunia co blakala sie na Wincentego

Link to comment
Share on other sites

[B]Karolino_g_k[/B] czy ta Pani potrzebuje jeszcze pomocy przy wyprowadzaniu suni? Mieszkam na Bródnie, tylko że nie w okolicy ul.Wybrańskiej tylko przy Wysockiego. Zatem to jest do tej Pani kilka przystanków tramwajem, a potem (zależy w którym to jest miejscu) pewnie trzeba jeszcze dojść. Poza tym po południu z pracy jestem ok. 17, więc nie wiem do jakich pór wychodzenia psina jest przyzwyczajona i czy wytrzyma do tej godziny. Ale jakby co, to służę pomocą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...