Jump to content
Dogomania

Nadzieja Dobermana-aktualne info www.nadzieja-dobermana.pl - POMOZ DOBECZKOM!


BeataJ

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=blue]Dziewczyny nie mogę dużo pisać ale wszystko czytam.[/COLOR] Przede wszystkim bardzo gorąco chce wam zaproponować nasz wątek bez pyskówki na wątku! Ale żadnej! Jeżeli ktokolwiek ma cokolwiek komuś do zarzucenia to dla tego mamy PV![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Co z plakatami?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Co z ogłoszeniami[/COLOR] o tych psach które na DT? Przecież za nich możemy ręczyć! Za Wilme, za Dobi, za Leviska. Jeżeli oni nie mają powodzenia w swoich miastach to dajcie do gazet w innych miastach.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Co z Allegro?[/COLOR] Mamy nie mamy? Pamiętam ktoś proponował dla każdego psa! Nu czach: dla zdrowych – ogłoszenia o adopcji a dla chorych – cegiełki.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Kto jest u nas z Poznania?[/COLOR] Proszę tylko o udanie się do schronu i w rękawiczkach zeskrobanie samej lub przy pomocy weta miejscowego zawiezienie zeskrobiny do laboratorium.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Domy tymczasowe zmienili się w stale a nowych tymczasów nie mamy. [COLOR=red]Jak wyadoptujemy i wyleczymy psy?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ściągajcie kto jak może do nas wszystkich miłośników rasy.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Proszę wszystkich komu zależy na pomocy tym psiakom skupić się na własnych możliwościach pomocy nam. Wszystkich nowych osób witam serdecznie i proszę dołączenie jak to jest tylko możliwe. Wejdź tu przeczytaj i dopisz się! [/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27419"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27419[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pomysł z kontem nie na AFN a na prywatnym kogokolwiek z nas jest z widoku wygodniejszy ale kto podejmie się takiej odpowiedzialności?[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nie zapominajmy że tam gdzie kasa tam i nieporozumienia. Wszyscy jesteśmy z różnych miast. Ta osoba musiała by być w kontakcie z nami wszystkimi. Bo dużo rzeczy nie piszemy na wątku tylko od razu dokonujemy a potem ogłaszamy. Musiałaby znać wszystkie nasze plany. I musiałaby być na wątku stale i przede wszystkim odpowiedzialna i zaufana osoba. [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zaraz trochę porozpychamy te psiaczki które już jadą lub idą na DT i zobaczymy co dalej ale psów przebywa i to chorych i starych również. Musimy mieć dodatkowe pomysły i wyjścia! Kto co ma w głowie piszcie![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Myślcie jak pójść pod skrzydła jakiejkolwiek fundacji dla większych możliwości![/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jak znalesc sponsorów![/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]To że nas tu się bije z tym kilka osób to dobrze ale widzicie że nie dajemy sobie z tym wszystkim rady.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Naprzyklad Shiwa u nas na wątku od początku wątka i inne też a nie mamy dla nie a ni czasu a nie możliwości.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vika_Bari'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pomysł z kontem nie na AFN a na prywatnym kogokolwiek z nas jest z widoku wygodniejszy ale kto podejmie się takiej odpowiedzialności?[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nie zapominajmy że tam gdzie kasa tam i nieporozumienia. Wszyscy jesteśmy z różnych miast. Ta osoba musiała by być w kontakcie z nami wszystkimi. Bo dużo rzeczy nie piszemy na wątku tylko od razu dokonujemy a potem ogłaszamy. Musiałaby znać wszystkie nasze plany. I musiałaby być na wątku stale i przede wszystkim odpowiedzialna i zaufana osoba. [/FONT][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zaraz trochę porozpychamy te psiaczki które już jadą lub idą na DT i zobaczymy co dalej ale psów przebywa i to chorych i starych również. Musimy mieć dodatkowe pomysły i wyjścia! Kto co ma w głowie piszcie![/SIZE][/FONT][/quote]moze trzeba zaproponowac trzy osoby i jakies glosowanie zrobic? wiem, ze tam gdzie kasa, tam nieporozumienia, ale byloby nam chyba wiele latwiej pomagac. nie wiem sama, moze to glupi pomysl?? ech....

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Dianki i wieści z dzisiejszego dnia skopiowane z jej wątku :oops: :
Czy nikt już nie pamięta o Diance??:oops:
Nie jest źle ;-) Rozmawiałm z lekarzem i może uda się u Dianki zastosować bonahren jeśli jest u nas w Polsce lek o takim samym składzie tylko pod inna nazwą a wtedy Dianka była by leczona Bonahrenem
Dzisaj słoneczko moje nie wstało ze swojego poslanka jak przyszłam.Tylepała się cala więc ją nakryłam kocykiem i tak siedziałam z nią 2 godziny aż mi Punie wysterylizowali.Dianka pozwoliła Puni leżeć na swoim poslanku i zaraz wkleje zdjęcie tego :evil_lol:
Dianka ciągle zaczepiala mnie bym ją drapala jak nie po głowce to po szyji i tak w kółko Wojtek więc zostałą wymiziana od nas wszystkich:loveu:

[img]http://img404.imageshack.us/img404/4813/zdjcie16pn7.jpg[/img]

[img]http://img249.imageshack.us/img249/1027/zdjcie8kt1.jpg[/img][URL="http://img249.imageshack.us/img249/1027/zdjcie8kt1.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']moze trzeba zaproponowac trzy osoby i jakies glosowanie zrobic? wiem, ze tam gdzie kasa, tam nieporozumienia, ale byloby nam chyba wiele latwiej pomagac. nie wiem sama, moze to glupi pomysl?? ech....[/quote]
Daga kogo proponujesz?
Może zapytać Beate?
Wiem że ona niema czsu ale jest wsród nas znanym od lat weteranem ratowania dobków!
Mnie nie proponujcie. Ja mieszkam na wsi i nie mam czasu nawet nic napisać. Tylko dzisiaj wnie udało sie trochę nabazgrać ale widzę ze odzewów niema na moje starania.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][COLOR=black][FONT='Times New Roman'][quote name='aisaK'][/FONT][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana]4. Dobermanka Warszawa - chora na spondeliozę, nie jest już do adopcji...zostaje do końca życia w schronisku. :-([/FONT]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29336[/URL]
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3948/obraz069br4.jpg[/IMG]


[/quote]

Może wcale tak nie byc Ze Diana zostanie do konca w schronisku.Jeśłi poprawi się jej stan Dianka będzie miala swój domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vika_Bari']Daga kogo proponujesz?
Może zapytać Beate?
Wiem że ona niema czsu ale jest wsród nas znanym od lat weteranem ratowania dobków!
Mnie nie proponujcie. Ja mieszkam na wsi i nie mam czasu nawet nic napisać. Tylko dzisiaj wnie udało sie trochę nabazgrać ale widzę ze odzewów niema na moje starania.:evil_lol:[/quote]niesadze by Beata sie zgodzila. Ona czesto wyjezdza. a czasu by robic rozliczenia tez nie ma. moze zostawmy to na razie. sa wazniejsze sprawy teraz.:shake: co my z tym z allegro zrobimy?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Zdjęcia Dianki i wieści z dzisiejszego dnia skopiowane z jej wątku :oops: :
Czy nikt już nie pamięta o Diance??:oops:
Nie jest źle ;-) Rozmawiałm z lekarzem i może uda się u Dianki zastosować bonahren jeśli jest u nas w Polsce lek o takim samym składzie tylko pod inna nazwą a wtedy Dianka była by leczona Bonahrenem
Dzisaj słoneczko moje nie wstało ze swojego poslanka jak przyszłam.Tylepała się cala więc ją nakryłam kocykiem i tak siedziałam z nią 2 godziny aż mi Punie wysterylizowali.Dianka pozwoliła Puni leżeć na swoim poslanku i zaraz wkleje zdjęcie tego :evil_lol:
Dianka ciągle zaczepiala mnie bym ją drapala jak nie po głowce to po szyji i tak w kółko Wojtek więc zostałą wymiziana od nas wszystkich:loveu:

[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4813/zdjcie16pn7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1027/zdjcie8kt1.jpg[/IMG][/quote]


Romenka - problem z kwasem h. zarejestrowanym w Polsce jest jeden: KASA!!!!! Pisałam już na wątku Filipa - koszt 2 ml naszego leku to 260 zł x 6 podań = calkiem niezla kasa!!!! A koszt całej kuracji czeskim lekiem to 230 zł!!!!! nawet moi weci chcą kupić bonharen - czy ten paluchowski wet się nie rozwija??? czy chce nabijać kasę firmom farmaceutycznym kosztem zwierzakow?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Romenka - problem z kwasem h. zarejestrowanym w Polsce jest jeden: KASA!!!!! Pisałam już na wątku Filipa - koszt 2 ml naszego leku to 260 zł x 6 podań = calkiem niezla kasa!!!! A koszt całej kuracji czeskim lekiem to 230 zł!!!!! nawet moi weci chcą kupić bonharen - czy ten paluchowski wet się nie rozwija??? czy chce nabijać kasę firmom farmaceutycznym kosztem zwierzakow?????[/quote]
Napisałam tak dlatego że jest nadzieja że będa ja leczyć tym bonahrenem ale nie napisalam że Polskim ;) Jeśli okaze się że bonahren czeski ma taki sam skład jak Polski to nikt nie będzie sie spierał by kupic tam gdzie taniej:evil_lol: (mam taka nadzieje:mad: )

Link to comment
Share on other sites

:-( :-( :-(
Tyle dobków... wychodzi ich ponad 30, nie wszystkie są numerowane i nie wszystkie mają zdjęcia... a te też trzeba liczyć.
Jeden w sobotę jedzie do domu.
Bardzo chciałabym pomóc, gdybym mogła to zaraz bym jakąś bide wzieła.. :-(
Aukcja dla Berosa: (chociaż tak pomogę, wiem że to baaaardzo mało)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38501[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a'][IMG]http://images11.fotosik.pl/26/296da8e13cc213f5med.jpg[/IMG]

W dolnym prawym boku zdjęcie suni dobci, którą prawdopodobnie wyadotpuje pani z którą mam kontakt
[/quote]

jejku jakie one biedne w takim scisku siedza...musze sie wam przyznac do czegos - nigdy nie bylam w schronisku...poprostu sie boje, ze za bardzo bym to przezyla....moja mama czasem jezdzi zawozic jakies kocyki czy jedzonko...ja nigdy nie odwazylam sie jechac z nia :( placze na widok zdjec zrobionych przez te kraty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']jejku jakie one biedne w takim scisku siedza...musze sie wam przyznac do czegos - nigdy nie bylam w schronisku...poprostu sie boje, ze za bardzo bym to przezyla....moja mama czasem jezdzi zawozic jakies kocyki czy jedzonko...ja nigdy nie odwazylam sie jechac z nia :( placze na widok zdjec zrobionych przez te kraty...[/quote]

To jest pomieszczenie, w którym śpią. Jest ocieplane, miło tam dosyć. Oprócz tego , mają dość spore wybiegi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...